Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Aš tai esu dabar KULVERSTUKAS lotuliukas.gif Sako vyras, kad labai nerangiai atrodau kai lipus iš lovos ir aplamai judu blink.gif Tai praminė storule arba kulverstuku 4u.gif
Atsakyti
mano vieningai burbulas Dzo hihihi.gif tik MB visalaika mane vadina "u jetus tu mana" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia tikriausiai is laimes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visi aplinkiniai ir kaimynai ir draugai mamulyte biggrin.gif
kaimyne net ateina man darbu padaryti..sako as tau padesiu tai bulves nuskuta, valgyti padaro.indus isplauna..nes man db taip bloga kad pasikelt negaliu..
O vyras zirziuku , nes nebegaliu jokio dalyko liudno ziureti iskart apsiblaiunu..Nepernesu barniu konfliktu net ziureti negaliu..bliaunu ir bliaunu blush2.gif
Atsakyti
Hmm kaip mane vadina, kažkaip vis man neužsifiksuoja. Lygts pumpūkšle doh.gif
Atsakyti
mane MB vadina "pilvuze" biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
nuo pat pradžių draugų porelė viena vadina plūduru, nieštoliu, storuliu ax.gif
o mb repertuare-bambūzas, pelėdos snapas (dėl bambos rolleyes.gif ) ax.gif
Atsakyti
mano vyras mane labai graziai pramine wub.gif "mano mazas inkubatorius" wub.gif
Atsakyti
O mane vyras vadina pūziuku, pilvūzu arba bačkute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EvitaMaria: 28 liepos 2009 - 19:19
O mane vyras vadina "nykštuke" lotuliukas.gif Išgirdo, kad su draugėm vadinam nėščias nėštukėmis, tai jam pasigirdo nykštukės, nuo to ir prilipo. Dabar aš nykštukas ir man patinka lotuliukas.gif Juk jie tokie patys pilvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magreco: 29 liepos 2009 - 13:35
QUOTE(krisle159 @ 2009 07 28, 11:29)
mano vyras mane labai graziai pramine  wub.gif  "mano mazas inkubatorius"  wub.gif



lotuliukas.gif galvoju cia tik maniskis taip sumasto lotuliukas.gif
dar vadina mamuku, storuliuku (Nors dar tik pradzia storejimo lotuliukas.gif idomu kaip 9menesi vadins lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 30 liepos 2009 - 23:36
pumpuska biggrin.gif
Atsakyti
Aš kažkaip dažniausiai begemotukas dabar esu blush2.gif Vyras sakė, kad pamažu pereidinėju prie banginiuko stadijos biggrin.gif
Atsakyti