Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

o mane vyras burbuliuku vadina biggrin.gif
Atsakyti
Vyras - meskute. biggrin.gif
Dukra [vyresne] - mamuliukas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai buvau balionelis 4u.gif
Atsakyti
Meskute arba stebuklelis wub.gif pasiilgsiu situ pravardziu blush2.gif
Atsakyti
Mane vyras vadina pampuške arba varškėčiu hihihi.gif O vakar sako: "Tu mano skaniausia bandele su idaru" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 01 25, 17:12)
Mane vyras vadina pampuške arba varškėčiu hihihi.gif O vakar sako: "Tu mano skaniausia bandele su idaru"  wub.gif


Bandele su idaru thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2009 01 17, 17:03)
Banginukas  wub.gif
Na dar kartais kengūrytė, dėl tos "Bitės" reklamos biggrin.gif


kenguryte thumbup.gif nestuke.gif man lb patinka
o mane tai turtuku, mamuliuku soske.gif
Atsakyti
mane kubiliuku seimyniskiai visi vadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 01 25, 17:12)
Mane vyras vadina pampuške arba varškėčiu hihihi.gif O vakar sako: "Tu mano skaniausia bandele su idaruwub.gif


thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mane storule vadint pradejo, doh.gif pilvuziuku, nestuke.gif arba mazute, blush2.gif o kai buvau laiba kaip gelele tada vadindavo zuika, nors ir daba prisimena, bet gana retai
Atsakyti
kai laukiau dukrytės tai buvau arbūziukas, o dabar kai nieko nesimatoi, tai ir pravardės dar neturiu. kartais į ausį pašnibžda "sex bomba tu mano", nes labai jau krūtinė išdidėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo putlute: 05 vasario 2009 - 13:25
siaip kaip buvau zuikis, taip ko gero pagrinde ir liksiu. nors man dar tik pora menesiu ir pilvo nera nei matyti, bet jau buvau pavadinta kenguriuke, nes sterblej kazka turiu lotuliukas.gif
turiu tokias tapkes-pandas, tai irgi jau svarste vyras atsisedes viena vakara, kokia as busiu PANDA su pandos tapkem neuzilgo lotuliukas.gif
o siaip jam ziuriai patinka pavadinimas "nestuke", nu sako graziai cia sugalvota besilaukianciom mamikem lotuliukas.gif tipo 100 kartu graziau skamba negu nescia thumbup.gif
Atsakyti