Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

mane vadino puškariova, nuo žodžio pūškuoti biggrin.gif
Atsakyti
mane tai vyras meskinyciu vadina nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 08 23, 20:21)
PINGVINAS-taip vadino vyras,dar kartais arbuzu  lotuliukas.gif o as pati galvojau kad kiaulike esu(+36kg) doh.gif

čia tu rimtai?
Atsakyti
Kicsi elefantus {tarimas: kiči elefantuš} kas išvertus i lietuvių kalbą reiškia - mažas drambliukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 08 24, 18:16)
mane vadino puškariova, nuo žodžio pūškuoti  biggrin.gif

nu man puškariova su kitu asocijuojas 4u.gif
mane vadino pingvinu
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 08 25, 18:00)
nu man puškariova su kitu asocijuojas 4u.gif

aišku, kad asociajuojasi su katia biggrin.gif bet skamba panaišiai kaip žodis pūškuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 07 09, 14:29)
Jau koks menesis,kaip mb vadina mane bagemotuku,nes kazkada pati pasakiau,kad dabar su visais rubais atrodau,kaip begemotas doh.gif gerai,kad sita begemotu era turetu po poros savaiciu baigtis 4u.gif


Va, va... Ir as pati sau šitą pravardę prilipdžiau smile.gif Taip ir atrodau sau kaip begemotukė iš multiko "Madagaskaras" (nepėsčia ji ten tokia biggrin.gif ). Tik rožinio balerinos sijonelio trūksta iki pilno vaizdo thumbup.gif
Atsakyti
na, is isores musu dar nesimato, bet reiškiamės kitokiais būdais. tai vyras mane 'vėmaliuku" vadina blush2.gif
Atsakyti
Mane vyras ponciku vadina
Atsakyti
Sveikutės, mane karatis MB pavadina BOMBONEŠIU biggrin.gif Aš parodau kad labai pykstu, bet iš tikrųjų tai ne.... ax.gif
Atsakyti
Ligonineje vadino daugiabuciu - mat laukiuosi dvieju smile.gif
Artimieji 3 - ys viename smile.gif
Atsakyti
mane tai banginiu vyras vadina - bet besu tokia jau stora nors ir 37 savaitė jau. bet malonu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti