Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

oi kokiu tik man neprigalvojo pravardziu biggrin.gif darbe vadino pingvinuku, arbuziuku ir burbuliuku, o MB svelniai vadina ponciku biggrin.gif
Atsakyti
draugai burbulu vadina, o maniskis tai "storule mano" arba "meska" lotuliukas.gif , nepykstu, kaip pavadinsi taip nepagadinsi, juk tos pravardes tik 9-10men skirtos hah.gif
Atsakyti
Aš buvau Pingvinas, o nėštumą vadinau pingvinizmo epocha lotuliukas.gif , buvau nusipirkusi tokias neštukėm skirtas kelnes, tokias klasikines juodas, su labaaaai aukštu liemeniu, todėl vilkėdama jas atrodžiau tikrai kaip pingvinas lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai bambioska savo MB esu lotuliukas.gif
Atsakyti
mane tai vadina: rutuliuku, arbuziuku, panda, vombatu, puuupa. blush2.gif
Atsakyti
mane tai darbe pingvinu vadino o namie tai storulka arba begemociukas smile.gif
Atsakyti
O mane MB pradėjo vadinti - sūneliu lotuliukas.gif Iš serijos: sūneli, ką tau nupirkti? sūneli važiuojam į parkelį. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Okei: 10 birželio 2008 - 15:19
QUOTE(Okei @ 2008 06 10, 16:18)
O mane MB pradėjo vadinti - sūneliu  lotuliukas.gif Iš serijos: sūneli, ką tau nupirkti? sūneli važiuojam į parkelį.  ax.gif


mane dar nė nenutuokiant apie nėštumą kurį laiką sūnučiu vadindavo ir baisingai juokdavosi taip sakydamas. Beje, ir toliau taip užvadina retkarčiais lotuliukas.gif ai, vakar lialiusu pavadino wub.gif o dar tik pati pati pradžia. Įtariu,kad dar daug ko išgirsiu 4u.gif
Atsakyti
O mane puse aplionkiniu vadina balioneliu.... pradejo MB, dabar visi taip is jo pereme kad net vardo nesako, belione;li nori, kur balionelis.... balioneli tu sian helio pripilta (tipo jautiesi gerai?) bar paprasto oro.... smile.gif
Atsakyti
Mane siandien VARLYTE pavadino doh.gif
Atsakyti
Mane pradėjo gaubliuku vadint biggrin.gif neskaitant visokių meškučių ir t.t.
Atsakyti
Mane vyras meiliai vadina burbuliuku, o kai jau ir pilvukas didelis pasidare tai ir arbuziuku pavadina lotuliukas.gif
Atsakyti