Įkraunama...
Įkraunama...

Visiškas apetito nebuvimas

mano mergytė beveik negeria, apie 50 ml. per parą, na kartais būna daugiau apie 100 ml. jai labai trūksta skysčių, su valgiu vėl tragedijos nuo 4 val nakties tik 70 ml. čia per 2 sykius. doh.gif Ir nebandyk valgyt duot jei nemiega, stums čiulptuka lauk, juoksis, arba verks. Jokio noro valgyt........ su siaubu laukiu, kai reikės valgyt košes ir bijau eit pasvert vaiką. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 10 14, 11:54)
mano mergytė beveik negeria, apie 50 ml. per parą, na kartais būna daugiau apie 100 ml. jai labai trūksta skysčių, su valgiu vėl tragedijos nuo 4 val nakties tik 70 ml. čia per 2 sykius. doh.gif Ir nebandyk valgyt duot jei nemiega, stums čiulptuka lauk, juoksis, arba verks. Jokio noro valgyt........ su siaubu laukiu, kai reikės valgyt košes ir bijau eit pasvert vaiką. verysad.gif

kaip jums besiseka?
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2007 10 17, 17:14)
kaip jums besiseka?


Nieko gero, atrodo suvalgom per para 600, kartais apie 700 ml., bet pasisvėrėm, tai per 2 sav. priaugom tik 100g. blink.gif gydytoja sako, kad čia taip gali būti, kad nieko baisaus, o man baisu, atrodo suvalgom daugiau, o priaugom..... vienu žodžiu dabar belieka tik laukt, kada pradės kristi svoris verysad.gif , dar mažoji pradeda atsisakyt valgyt nakty, kažkaip pajunta, atsibunda ir isterikos, tai viena maitinimą tenka kartais praleist. dar pradėjo labai atpilinėt, gali net po maitinimo praeiti ir beveik valanda, tai žiūrėk bekrykštaudama ir atpila jau ir susistovėjusiu maisteliu, žinoma per dieną keli baltiniai eina lauk, nespėju skalbt. O atpila daugiausia po kreono sugėrimo, tai ir to nelabai kas belieka skranduke, vienu žodžiu prasti popieriai.... O kaip jūs laikotės, kiek suvalgot, ar daug išgeria mergytė skysčių ? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mes suvalgom per para apie 600. Vienu zodziu be progreso. Musu pediatre sake, kad geriausia gerti Pangroli, o ne kreona ar kitka. Sake, kad pastebejusi, kad nuo kreono daznai vaikucius pykina. pabandykit ir jus Pangroli, o ne kreona - sudetis ta pati, pankreatinas. Gal nuo to pradeda atpylinet. Dar kalbejausi su pazystama pediatre, ji vyr gydytoja ligonineje dirba, tai sake, kad auksinio stafilokokoko pasekmes net iki metu justi galima, tad nenusiminkit labai. As atvirai pasakius jau labai pavargau nuo to pastovaus galvojimo - kiek suvalge, kaip sumaitinti, pastovaus skaiciavimo ir stresavimo. Dabar jau stengiuos ziureti pozityviau i viska - kad tik valgo, nors buna dienu, kai verkti norisi is nezinojimo ka dar bepadaryt. Laikykites, nenusiminkit, svarnu, kad auga, tas 100 irgi labai daug. pavyzdziui per 3 menesi priaugom 260 gr. o ka bepadarysi. Teisingai viena gydytoja sake - nuo tokio pastovaus kisimo maisto leliukai pradeda buteliuko bijot, bet ji pati sako - jei butu mano vaikas - as irgi turbut taip daryciau...tad vienu zodziu uzburtas ratas...
O skysciu tai manoji negeria - apart mano pienelio. Vandens neisiulysi,, tai vakar bandziau duot pasaldinto , issiviriau sirupo, tai 40 ml isgere. turbut pirma karta. Nors zinau, kad cukrus nerekomenduojamas. Konsultavausi su gastroenterologu - tai jis man sako - jei negeria ir nekisti, matyt uztenka jai tiek kiek gauna.Tai vat kaip mes gyvenam... Parasykit laikas nuo laiko kaip jums besiseka, Jug likimo draugai esame...smile.gif
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif
Uzsukau ir as i nevalgiuku temele rolleyes.gif
jau kuri laika ir mano maze tiesiog atisako valgyti, kruti ikisu kai uzmiega, tada pe miega valgo. (O tai tik meta kruti, nervojasi , verkai unsure.gif )
Kartais primaitinu su misinuku, nors ir kai uzmiega normaliausiai ima buteliuka doh.gif
O jus pacios praset kad padarytu tyrima del stafilakoko? g.gif:
Atsakyti
Labas, as pati pasiemiau, sumokejau pinigelius ir nuveziau. Ir rado. mano pediatrei kai parodziau atsakymus akys ant kaktos issoko. Paklause klausimo, kuris mane is koto isverte - tai kas gydis... Vienu zodziu tie musu gydytojai tai ss... atsiprasant. Kadangi pati esu slaugytoja, uzsiimu pati. o siaip yra privaciu laboratoriju, ir valdiskose, sumokesit apie 50 lt. ir padarys tyrima. Dabar kai pati patyriau, kad stafilokokas gali buti ne tik vidurioojantiems vaikams, visiems siulyciau, jei yra problemu su valgymu, pasidaryt tyrima. Musu viduriai linke kieteti, o prie stafilokoko dazniausiai buna viduriavimai. tai va, yra taisyklese isimciu. o kad buciau anksciau susiprotejusi ir padariusi tyrimus...o dabar 5 menesius vaikutis kankinasi , ir visi tik sako , isauks, pilvuka pucia. kur nepus, kai zaraza visokia gyvena.
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2007 10 22, 22:49)
labas mergaites  4u.gif
Uzsukau ir as i nevalgiuku temele  rolleyes.gif
jau kuri laika ir mano maze tiesiog atisako valgyti, kruti ikisu kai uzmiega, tada pe miega valgo. (O tai tik meta kruti, nervojasi , verkai  unsure.gif )
Kartais primaitinu su misinuku, nors ir kai uzmiega normaliausiai ima  buteliuka  doh.gif
O jus pacios praset kad  padarytu tyrima del stafilakoko? g.gif:


taip taip būtinai pasidarykit tyrimus, nes ir mums daktarai sakė, kad čia nuo maisto viduriukai kieti, o vat iš krutinės panašiai ir manoji valgė - verkdama ir neramiai ir pasirodo nešiojamės ta bacilą. Aišku linkiu, kad nieko neatrastumėt brrrrrrrr...... VIską darykitės pati ir nelaukit, nes kas kartais gaunasi....... tai ir esat dabar mūsų draugijoj biggrin.gif . Na, o kaip besiseka mums parašysiu truputuką vėlėliau, bėgu su mergyte i laukely dabar 4u.gif
Atsakyti
KUR DABAR VISI DINGOT ????? biggrin.gif KUR MŪSŲ TEMELĖ ???? TIK PER PAIEŠKA RANDU g.gif doh.gif doh.gif doh.gif TAI KAIP DABAR BENDRAUSIM ??? . mes valgom košes šaukšteliu, bet beveik nebegeriam pieno, galėtumėm visą dieną tik košes tevalgyt, bet nieko nebus esame tokios mažytės. Na , o ketvirtą mėnesį priaugom
700g. bigsmile.gif , čia laaabai gerai, bet buvom daugiau pradėjusios valgyt po 160-190 , na o dabar jau apie 3 sav. vėl kažkas nutiko tai bevalgo tik po 60 140 ml. ir tik 5 maitinimai, be to neramiai ir jautriai miega ir nakty nebevalgo. Na , o košės suvalgo nuo 80 iki 130 ml. ir tik šaukšteliu. Be to valgom ir vaisius ir tyreles ragauja. Vienu žodžiu viska galėtu valgyt tik ne piena ir ne per žinduką doh.gif . Tai kaip begyvenat super nevalgiukų mamytės atsiliepkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibai: 19 lapkričio 2007 - 00:31
Labas, dziaugiuosi, kad jums geriau sekasi.
Mano mazoji jau 6 men perkope. tik svoris nedziugina - 6 men svere 5700. Valgyt nepradejo daugiau. Tik dziugu, kad su sauksteliu valgo, ir ivairu maista, nors ir po nedaug. valgo kruopas, darzoves, mesyte, vaisius. Va su pieno gerimu jau prasciau. Per para isgeria tik apie 400 ml. skysciu...O ir kosiu po nedaug tesuvalgo. Bet turbut jai tiek uztenka. Labai judri - sedi, puikiai ropoja, o pries 1.5 sav. ir atsistojo. dabar isikibusi uz lovytes krasto stovi, zvalgosi, o jei galetu , turbut ir i kita pasauliuo krasta nuropotu. matyt mazu vaiku privalumas - judrumas. Vienintele beda, kuri dar vargina be navalgymo - viduriu uzkietejimas. Dar po siai dienai reikia klizmutes statyt, termometru kakint. 2 savaites buvo pradejusi pati kakot, tai taip dziaugiausi, bet per anksti. Nenoriu daznai su tom klizmom zaisti, bet siandien po 2 dienu nedarymo taip vaikas klyke, taip kietai pasitustino, kad net uzpakaliukas itruko. baisu. Turbut tas viduriu uzkietejimas nuo mazo skysciu vartojimo, bet nebezinau ka ir daryt...
Va taip mes ir gyvenam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintute.j: 01 gruodžio 2007 - 22:34
ir mums tas pats buvo-mažai valge ir svoris neaugo verysad.gif metukų svere 7700,o gime 4160.bet nuo metų pradejau duot ką patys valgom,tai tada apetitas tapo thumbup.gif per 3 men.priaugom1100.manau visai thumbup.gif o mes ir begales tyrimų ir daktarų apejom,ir pas genetiką buvom,viskas gerai, smile.gif po truputi gal pasivisim bendraamžius.stiprybes jums,mamytes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano mergytei už kelių dienelių bus du mėneiai, bet va jau antra para niekaip neįsiūlau pienuko unsure.gif Nežinau ko grieptis - krūtį pjauna, galvutę suka ir verkia, atrodytų pilvelį pučia, nusiraukiau - su liežuvuku išmeta žinduką ir verkia, aišku pienuka į kriauklę eina. Pamaniau, kad gal ką užvalgiau, gal pieno skonis nepatinka, pagaminau mišimuką, nieko, ta pati istorija. Be to miega ištisas dienas, atrodo, kad jai silpna būtų. Gal ir mano vaikiukui tas stafolokokas atsirado, nors nuo gimimo valgė puikiai...
Atsakyti
QUOTE(Lina5555 @ 2007 12 13, 18:56)
Sveikos mamytės, mano mergytei už kelių dienelių bus du mėneiai, bet va jau antra para niekaip neįsiūlau pienuko  unsure.gif Nežinau ko grieptis - krūtį pjauna, galvutę suka ir verkia, atrodytų pilvelį pučia, nusiraukiau - su liežuvuku išmeta žinduką ir verkia, aišku pienuka į kriauklę eina. Pamaniau, kad gal ką užvalgiau, gal pieno skonis nepatinka, pagaminau mišimuką, nieko, ta pati istorija. Be to miega ištisas dienas, atrodo, kad jai silpna būtų. Gal ir mano vaikiukui tas stafolokokas atsirado, nors nuo gimimo  valgė puikiai...

Prasyk, kad tyrimus darytu - bent jau kraujuka. O ismatas, jei poliklinikoj nedaro, pati padaryk.Turi daryti mikrobiologinej laboratorijoj. bet kokiu atveju, jei nieko blogo neaptiksit - zinosit, kad cia leliukui tik taip kazkas uzejo. O kitaip suksit galva - kas cia galetu buti...
Atsakyti