Įkraunama...
Įkraunama...

Visiškas apetito nebuvimas

QUOTE(pegasa @ 2007 10 06, 21:28)
Mano maziukei greit bus du metukai,su nevalgymu kovojam nuo gimimo  verysad.gif  tyrymu niekas nedare jokiu gydytoja viska nuraso ant nervu .Labai pikta ir jautri ir nevalgo jos nuomone , bet ir geros nuotaikos apetitas nepagereja  doh.gif .Bandem ir c vitaminu ir multitabsais pakelt apetita ,bet nieko.Nesenai pabandem karciojo kiecio (pelyno)arbatos ,labai karti bet pora kartai tris saukstelius su arbata isgerem ir jautesi apetito pagerejimas  bigsmile.gif , pradejo dygti dantukai ir pelynas nepadeda  doh.gif .bet tikimes isdygus dantukams vel pagerejimo. Stenkites nepergyvent nors tai sunku ,nes maziukai labai jaucia tevu nerima ir patys del to pergyvena.

Kažkokie vėjai, pikta ir jautri, tai nevalgo, tie daktarai doh.gif pats turi viska žiūrėtis. mano mergytė labai rami, kai namiega linksma, o baisiai nevalgo. O kiek jūs suvalgydavot kai buvot kūdikėliai, kaip augo svoris ? 4u.gif
Atsakyti
Kiek ml per para suvalgot?
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2007 10 07, 08:12)
Kiek ml per para suvalgot?


O čia kieno jūs klausiat smile.gif , jei manęs tai suvalgom nuo 500 iki 600 panašiai blink.gif dar toks idomus pastebėjimas. kai gulėjau ligoninėj, tai gyd. mano mergytei buvo prirašius suvalgyt per diena 900 ml. blink.gif blink.gif blink.gif , o vandenuko 200 ml. doh.gif , nors mums tebuvo tik 2,5 mėn. Čia tai fantastika, kažkas nerealu, nes kai sesutė tai pasakė, tai ir pati nutilo, o man norėjosi verkt ir isteriškai juoktis kartu........dabar žiūriu, kad jusų 5 mėn. dukrytė turi tiek suvalgyt smile.gif
Atsakyti
turi, bet suvalgo kaip ir jusu 500-600 ml. ir taip nuo gimimo. Trecia menesi suvalgydavo 400-500ml. vienu zodziu kosmaras ...
Atsakyti
Iki 2sav. imdavo kruti 5-6kart kiek suvalgydavo labai nesigilinau. blush2.gif Nuo 2sav pradėjo valgymo laikas trumpeti ,truputi pažinda ir užmiega.Atrodė ,kad gal jei gana,bet vakare klygdavo ir neimdavo kruties pradėjau nusitraukinėt sakau gal mažai to pienuko ,pieno buvo daug o suvalgydavo 60-90ml kartui 5-6maitinimai.kartais 120ml. nakti nevalgydavo, pradėjau primaitint nes vakarais neimdavo kruties, tai 60-90ml nedaugiau.Valgėm mažai,bet svoris augo normaliai tai labai ir nepergyvenom.Pradėjau vaisiu nuo 4,5mėn.duot ragaut ,bet pagerėjimo jokio schmoll.gif Padiėjus suvalgomo maisto kiekiui sumažėjo maitinimu skaičius 100-120ml 3-4maitinimai.O dabar ta nevalgymo problema tiesiok siutina padarai valgyt ir nevisada yra kam valgyt cry.gif
Atsakyti
isivaizduoju kaip siutina. as irgi nervuojuos, bet tuo pat metu supantu, kad niekas nuo to nepasikeis. Siutina, kad pasildau pieneli, nes nusitraukiu daugiau nei ji suvalgo, pasiulau, tai dazniausiai atsisako, arba suvalgo 40 - 60 ml. kitkas i kriaukle eina, na kaip gali nesiusti ir nesinervuoti.Arba is vis nevalgo... kazkos uzburtas ratas - vis laukiu kada baigsis sis kosmaras, bet, matyt, nelemta...
Atsakyti
Šiaip jums labai gerai, kad dar savo pienelį duodate, o aš deja....... dabar kai prisimenu, kai stipriai jo apmažėjus, nutariau iš vis pabaigti maitint, dabar žiauriai gailiuosi, jūs net neisivaizduojat kaip graužiuosi. Būtų to pienuko užtekę kokiems 2 maitinimaqms, vis šis tas. Nusitraukt jau nelabai ka nusitraukdavau, bet mergytė vis tiek daugiau ištraukdavo. Jau prieš nutraukimą pamačiau, kad vaikas valgydamas kažkaip keistai lyg nervindavosi, paleisdavo krūty vėl griebdavo ir vekdavo, tai aš nusprendžiau, kad jai ten niekas nebebėga blink.gif , ar nebepatinka. O greičiausiai tas stafilokokas mano piene buvo, bet žinau, kad maitinti galima ir su ta bacila. Ir kai maitinau pati, tai ir priaugom pirma mėn 1,1 kg. O čia klausimas gintutei, o jūs nebandėt savo dukrytei pasiūlyt mišinuko, aš suprantu, kad čia ne MP, bet gal būtent jį geriau valgys, nes kai dukrytei buvo 3 sav. aš primaitindavau mišinuku ir kartais pastebėdavau, kad mano pieno nutraukto ji labai blogai valgydavo. Vienu žodžiu būna visaip....O šiandien mano vyras sutiko vieną pažystama, tai ji ir klausia : na kaip jūsų dukrytė auga, na -sako vyras, valgo labai mažai. O jinai ir kaip pirštu į aky : tai gal auksiny stafilokoką turite ?...mano vyras ir žagtelėjo, nei mes kam gyrėmės nei ka. Tai ta moteris taip pat augina tik jau didesnę dukryte ir pasakė kai nešiojosi ta bjaurybe tai jos vaikelis super blogai valgė, sako po 30 ml.....vadinasi ta bacila tikrai turi stiprios įtakos apetitui, gal ne visiems vaikučiams bet nemažai dėl to kankinasi. Tik nesuprantu, kaip mano gyd. ligoninėn negalėjo to suprasti, kad būtent dėl to tas mano vaikelis ir nevalgė doh.gif
Atsakyti
Manoji vienodai ir misinuka valgo. kartais grikiu kose geriau valgo, per buteliuka, ji tirstesne, saldi, matyt patinka. daugiau nieko papildomo ir nevalgom. grikiai patiko ir tiko, tad ir apsistojom su jais. Bandziau avizas ivest, bet sustreikavo pilviukas ir vel prie grikiu grizom. Bet juos irgi MP verdu.
O apetito nebuvimas galima sieti su tuo, kad stafilokokas iskiria toksinus, apnuodija organizma, tad ir visokie negerumai prasideda...
As irgi isitikinusi, kad MP geriausias leliui. daug kas patare nebemaitinti, net gydytojai kai kurie, bet as isitikinusi, kad MP - geriausia vaikuciui. Jug senai galejau viska mesti - nes nusitraukineti kas 2 - 3 val. tikrai laiko uzima, ypac nakti, bet viska darau , kad tik lelytei geriau butu...
Vakar musu paros kiekis 420 ml. Vienu zodziu ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2007 10 09, 09:57)
Manoji vienodai ir misinuka valgo. kartais grikiu kose geriau valgo, per buteliuka, ji tirstesne, saldi, matyt patinka. daugiau nieko papildomo ir nevalgom. grikiai patiko ir tiko, tad ir apsistojom su jais. Bandziau avizas ivest, bet sustreikavo pilviukas ir vel prie grikiu grizom. Bet juos irgi  MP verdu.
O apetito nebuvimas galima sieti su tuo, kad stafilokokas iskiria toksinus, apnuodija organizma, tad ir visokie negerumai prasideda...
As irgi isitikinusi, kad MP geriausias leliui. daug kas patare nebemaitinti, net gydytojai kai kurie, bet as isitikinusi, kad MP - geriausia vaikuciui. Jug senai galejau viska mesti - nes nusitraukineti kas 2 - 3 val. tikrai laiko uzima, ypac nakti, bet viska darau , kad tik lelytei geriau butu...
Vakar musu paros kiekis 420 ml. Vienu zodziu ...  doh.gif

O čia su grikių koše tas 420 ml.? Ir kokia jūs ta grikių košytę valgote, nes jau už poros trejeto savaitėlių ir mums reikės kažka tokio ragaut ir nelabai žinau, apie tuos maistelius. taigi ar jūs pati verdatės ir trinate grikius, ar perkate, kokia kūdikiams skirta košyte ? O ar virtas daržoves valgė, kiek žinau reikėtų pradėt būtent nuo jų, bet jau labai bijau kad manoji jas valgys, reikės gerokai pavargti. O mano mažoji, jau atrodė isivažiuos, nes tik rytais prasčiau valgydavo po 50,70 ml. Toliau idienojus ml. didėjo iki 130, o nakty ir 140 suvalgydavo, bet vakar vėl kažkoks aptemimas 70,80,100,80 ir tik nakty 160ml. vienu ypu blink.gif , tai laikiau pakėlus puse val., o 7 val 100 ml. tai irgi džiaugiausi. Beto mano vaikelis išmiegotų visą nakty, jei nežadinčiau, bet ka darysi, kad tik naktim galiu ja normaliai pamaitint ir labai branginu tuos maitinimus. 4u.gif jau tikrai vienodai diena ar naktis, pamiegu, gal kokias 5 val. ir jau užtenka, pripratau, tik vyras dar nepriprato prie naktinių pasisėdėjimų biggrin.gif
Atsakyti
Labai dziugu, kad jums jau geriau.
Tas 420 su grikiu kose...
Valgyt kose pradejom nuo 3 menesiu galo. Bandem darzoves valgyt, pradejom su morkom, bet nuo ju uzkietejo viduriai...Be to su sauksteliu nieko panelei nesigauna, liezuviuku viska stumia lauk, uzrakina burnyte, kol galu gale viskas baigiasi asarom. O kruopu kose pradejom valgyti del to, kad mazas svoris. o jei svoris mazas, tai gydytojai rekomenduoja nuo kruopu kosiu pradeti. Siaip rekomenduoja nuo ryziu pradeti, bet kadangi problemos su viduriukais, tai issigandau, kad dar labiau neuzkietetu. Avizos ir mieziai turi gliuteino, kas gali pusti pilvuka. Pabandziau klijuka isvirt kazkada, ir uzvakar siek tiek avizu koses - tai nezinau ar sutapimas ar ne, bet klykdavo po to visa diena, raitydavosi. Grikiai - mano manymu pati vertingiausia kruopa, tad nutariau nuo ju ir pradet. Siaip tik veliau suzinojau, kad jie gali alergizuoti, bet pradejau nuo 1 saukstelio, palaipsniu didindama iki visos normos, ir jokiu alergijos pozymiu nemaciau. tad dabar jau visa menesi valgom grikius. Zinoma is buteliuko kose valgom, nes su sauksteliu nieko neiseina dar. Be to dabar svarbiausia, kad svorio priaugtu, nes kaip jau rasiau esam jau beveik 5 menesiu ir sveriam tik truputi virs 5 kg. tad per visa laika priaugom tik virs 2 kg...
Siaip tai manoji labai skaniai valgo bebi firmos koses. jos pasaldintos, skanios. verdu savo pienuke. Pati dar nieko is kruopu neverdu, nes manau , kad pradziai su pirktinemis geriau, nes jos vis tiek paruostos taip, kad tiktu vaikucio skrandeliui.Paskui pati pirksiu kruopas, malsiu su kavamale ir virsiu. Dar verdu 1 karta manu kosyte, kuria uzbalinu misinuku, nes , kaip pediatre sake, nebijok nuo 1 karto per diena nieko neatsitiks, o svoris gerai auga nuo manu. Tai irgi labai skaniai valgo.
Bandziau milupos koses, bet jos tokios be skonio, tai nelabai manoji valge.
Galiu ir as pastebet, kad dukrytei apetitas geriausias nakti. tai irgi keliuosi, zadinu ir valgydinu. O ka darysi, nors nakti pavalgo.
Kokias bakterijas geriat? ir kaip sugirdot? Cia vieni rekomenduoja vienokias, kiti kitokias, tai dabar apsistojom ties bifolac. idomu suzinoti kokias jus geriat?
Atsakyti
Mes geriam Gefilus gerasias bakterijas, nes su Bifolax nekokia mūsų istorija. Iki 1 mėn. dukryte labai skystai kakojo, tai iš pradžių naudojom Linex, bet jos netirpo vandenuke, tai pradėjom Bifolax, o tada ir jau nuo pirmo karto, kad užtraukė mums viduriukus, kad net 3 dienas nekakojom, aišku prisidėjo ir tas kokas, bet dabar vartojam tik gefilus, nes jie gerai tirpsta mišinuke ir nekietina vidurių. O maišau juos mišinuke tik todėl, kad prieš pat valgy bijau beduot, nes baisu mažiau suvalgys, nes taip būdavo, šiaip dar viena gyd. patarė sugert pusvalandy prieš maitinima, bet , kad mano panelė dažniausia prieš maitinimą miega, tai tikrai nežadinu, nes kaip ir rašėmės, mieguista daugiau suvalgo . O čia ir prasideda cirkai su tom bakterijom, nes juk ne visada ištraukia visa buteliuka, tai i kita maistely vėl beveik, arba visa kapsulyte sudedu taip ir geriam jas, bent jau dabar kol kas. Kas liečia suvalgyto maistelio kieky, tai jau pas mus tokia betvarkė, kad nesuprasi pvz. šiandien apie pietus suvalgė tik 50, neseniai 110, kaip bus vakare nežinau, o vakar tai paros norma jau buvo visa 690 ml., o šiandien jau gali siekt tik 500, taigi nežinosi....
Atsakyti
mano sūnėnas nuo pat mažų dienų valgo labai labai mažai doh.gif užtat geria be galo daug....auga labai normaliai, svoris geras, ūgis taip 4u.gif
Atsakyti