Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

Sveikos 4u.gif labas eltique 4u.gif
Kazkaip mirusi si tema,beveik niekas nebendrauja,i metus karta parasom ir viskas biggrin.gif
na papasakok kokie vejai i hertfordshire atpute ir dar ka nors apie save blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
oba pagaliau sulaukiau ziniu biggrin.gif 4u.gif

atvykom pries 7 menesius is LT aisku kaip ir visi laimes ieskoti,nesigailim,kolkas puikiai sekasi smile.gif auginu metuku dukra,man 23eji smile.gif tik vat labai truksta moteriskos kompanijos mirksiukas.gif
o is kokio miesto jus? smile.gif
Atsakyti
Na as matyt viena as dar gyva is cia esanciu mamu ir ne tik lotuliukas.gif 4u.gif

Na mes tai gyvenam Hoddesdone,jau keleri metai kaip UK apsistoje,auginu 4metuku dukra.O tai cia vaziavot pas draugus,gimines ar savo jegom pradejot nauja gyvenimo etapa? ax.gif Is kokio Lt miesto busit(aisku jei ne paslaptis) mirksiukas.gif As pati esu is Raseiniu,nors paskutiniai metus pries isvykstant gyvenau Kaune smile.gif
Atsakyti
as paskutinius 6 metus gyvenau palangoje pries atvykstant i uk smile.gif mes (as,vyras ir dukra) atvykom pas draugus,na jie mums padejo issinuomoti kambari,susirasti darba,popierius susitvarkyt,na viskuo kuom galejo pradziai isitvirtinti,bet vaziavom galima sakyt nieko nezinodami nei kas nei kaip,tiesiog surizikavom,na ir nesigailim,geriau nei lietuvoje,negalim skustis smile.gif

neplanuojate kada gristi i LT gyventi? smile.gif mes tai sakom kad nebent tolimoje ateityje smile.gif
Atsakyti
Tai saunu,kai yra kas pradzioj padeda,ir smagu kai salia draugai thumbup.gif
na o apie Lietuva visa laik pagalvojai,pagrindines atostogos visad ten buna,nes visa seima pasilikusi,tai ir dukrai mociutes ir siap gamta,zodziu nostalgija visad savo saliai yra.Bet del gryzimo,tai kol kas nee ne neplanuojam rolleyes.gif ,.O tuo labiau,kad jau nuo rugsejo mano mazoji prades i mokykla,tai gryzimo planai atidedami tikriausiai daugeliui metu 4u.gif
Tai ka veikinejat per dienas,ar didelis jus miestelis? 4u.gif
Atsakyti
mano vyras darbuojasi,o as su vaiku smile.gif tai prisigalvojam visokiu nesamoniu ka veikti,nes kitaip tai depresija...draugu mazai,na pazistamu yra bet nevisais cia galima pasitiketi smile.gif kai atvaziavom tai isvis galvojau na ir ka cia dabar reiks veikti?..bet pamazu pripratau smile.gif

miestas nemazas sakyciau pas mus,tik va kazko jis man nelabai patinka,nezinau kazkaip niuru,kazko lyg truksta..o pas jus kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eltique @ 2011 03 11, 21:00)
sweikutes!! 4u.gif  smile.gif
as gyvenu Stevenage,Hertfordshire,jungiuos prie jusu noriu bendrauti,tik kad butu su kuo biggrin.gif
keliam temuke i virsu,kur dingusios visos?? biggrin.gif



Labukas!! Na va - pagaliau radau kazka is Stevenage;) As irgi cia gyvenu, tik labai jau mazas sitas musu miestas... Bet kita vertus gyventi cia ramu ir saugu - bent jau man taip atrodo.. g.gif Nepalyginsi su Kauno rajonais tamsiu paros metu doh.gif (pries atvykstant Kaune gyvenau). O ieskant pramogu - Londonas visai netoli thumbup.gif Lauksiu atsiliepimu is kaimyniu drinks_cheers.gif Gal visai salia gyvenam? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinele86: 24 balandžio 2011 - 19:37
QUOTE(kristinele86 @ 2011 04 24, 20:31)
Labukas!! Na va - pagaliau radau kazka is Stevenage;) As irgi cia gyvenu, tik labai jau mazas sitas musu miestas... Bet kita vertus gyventi cia ramu ir saugu - bent jau man taip atrodo.. g.gif  Nepalyginsi su Kauno rajonais tamsiu paros metu  doh.gif (pries atvykstant Kaune gyvenau). O ieskant pramogu - Londonas visai netoli thumbup.gif  Lauksiu atsiliepimu is kaimyniu drinks_cheers.gif  Gal visai salia gyvenam?  rolleyes.gif

sveika sveikute!!! smile.gif mirksiukas.gif kaip fainai kad esi is Stevenage,o jau maniau kad niekas nebeatsilieps smile.gif as gyvenu pin green rajone o kur jus?ar senai jau cia esat? smile.gif mums dar tik 8 menuo eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eltique @ 2011 04 24, 23:53)
sveika sveikute!!! smile.gif  mirksiukas.gif kaip fainai kad esi is Stevenage,o jau maniau kad niekas nebeatsilieps smile.gif as gyvenu pin green rajone o kur jus?ar senai jau cia esat? smile.gif mums dar tik 8 menuo eina smile.gif



Na as ne per toliausiai nuo pin green'o wink.gif as pati esu cia 3 menesius, o vyras puse metu. Butu smagu pabendrauti. Parasykit savo skype ar facebook i A.Z. drinks_cheers.gif
Atsakyti
jau issiunciau facebooko duomenis i AZ smile.gif lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

su sventemis user posted image

as is hatfield miestelio,butu smagu pabendrauti smile.gif





Atsakyti
QUOTE(**Amore Dea** @ 2011 04 25, 16:06)
Sveikutes  smile.gif

su sventemis  user posted image

as is hatfield miestelio,butu smagu pabendrauti  smile.gif

mes is Stevenage, netoli smile.gif seniai jau uk esate? smile.gif
Atsakyti