Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

QUOTE(Kuzia @ 2010 07 24, 07:18)
O sunus kelintokas tavo? O maziuke gal nuo rudens prades?
Vakar stebejau kaip musiskiai sestokai atsisveikino su mokytoju biggrin.gif . Apipyle galva, baltus marskinius raudonu rasalu. Apsimete pyragais. Viena mama mokytojas ismurkde pyrage hihihi.gif . Matesi, kad jiems visiems buvo smagu rolleyes.gif .

Kad as jau nebelabai atsimenu kaip ten maniske pratinos  rolleyes.gif  biggrin.gif . Jau gerokai virs metu ejo i mokykla. Tik prie namu darbu ruosimo vis dar nenustojam pratintis doh.gif . Baige 2kl dabar.

O ilgai bus taviske pas mociute? rolleyes.gif As tai gal visai noreciau kokia diena pabut be vaiku rolleyes.gif . Na, gal pora. Bet nelabai svieciasi biggrin.gif .


Jau i 11 klase perejo,puse egzaminu islaike,kitamet laukia tik pagrindiniu dalyku egzai.Taip pat Karolis ir mes norime kad pabaigtu 12 ir 13 klases,o tada stotu i univera,bet pagyvensim pamatysim kaip cia bus,jai galvele neapsisuks smile.gif

maziuke jau siemet nursery pabaige,vedziojau tik puse dienos,anglu klb prasimuse gerai nuo sausio men,bet tokia pat liko nedrasi smile.gif ,nuo rugsejo jau pilnas dienas eis thumbup.gif ,ir mane i koledza prieme,pradesiu nuo ,,pirmos klases,,anglu kalba mokytis ax.gif ,o taip tai sedeti namuose pilnas dienas nuprotejimas man doh.gif

gerai svente sestokai,idomu o paskui lengvai tas rasalas nusiplove rolleyes.gif
pas didesne dukra Jessica irgi buvo atsisveikinimas sestu klasiu,toks kaip vaidinimas,misios dar buvo,iteike tokias kaip knygutes ape visus draugus,veliau tevams bbq ir diskoteka vaikams smile.gif ,kita diena dar party pasidare klaseje,ir gryzo su pasirasytas draugu marskinukais smile.gif

dar nezinom kiek laiko pasiliks,pirma kart viena bus,jai labai nores namo,atvaziuos,pastoviai mb draugas vazineja i cia...

o kaip tau ar patinka cia uk,pamenu kaip ruoseisi atvykti,as seniau lankiausi daugiavaikiu temoje,mano tik nikas pasikeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Amore Dea** @ 2010 07 24, 19:44)
Jau i 11 klase perejo,puse egzaminu islaike,kitamet laukia tik pagrindiniu dalyku egzai.Taip pat Karolis ir mes norime kad pabaigtu 12 ir 13 klases,o tada stotu i univera,bet pagyvensim pamatysim kaip cia bus,jai galvele neapsisuks  smile.gif

maziuke jau siemet nursery pabaige,vedziojau tik puse dienos,anglu klb prasimuse gerai nuo sausio men,bet tokia pat liko nedrasi  smile.gif ,nuo rugsejo jau pilnas dienas eis  thumbup.gif ,ir mane i koledza prieme,pradesiu nuo ,,pirmos klases,,anglu kalba mokytis  ax.gif ,o taip tai sedeti namuose pilnas dienas nuprotejimas man  doh.gif

gerai svente sestokai,idomu o paskui lengvai tas rasalas nusiplove  rolleyes.gif
pas didesne dukra Jessica irgi buvo atsisveikinimas sestu klasiu,toks kaip vaidinimas,misios dar buvo,iteike tokias kaip knygutes ape visus draugus,veliau tevams bbq ir diskoteka vaikams  smile.gif ,kita diena dar party pasidare klaseje,ir gryzo su pasirasytas draugu marskinukais  smile.gif

o kaip tau ar patinka cia uk,pamenu kaip ruoseisi atvykti,as seniau lankiausi daugiavaikiu temoje,mano tik nikas pasikeite  smile.gif

Tai daba kiek cia tu klasiu is viso blink.gif ? Maniskis dabar 9 baige.

Nuo rugsejo pilnas dienas maziuke eis blink.gif ? Maniskis irgi rugsejo men pradeda reception , bet pilnas dienas eis gal tik nuo lapkricio. Nu po pirmo half termo. Iki to laiko part time. Labai bijau tik del vieno dalyko. Nikaip neisipaiso i dienos rezima. Sitas mano vaikas megejas pamiegot diena, nu ir pratinu nebemiegot, bet krenta kaip lapas doh.gif . Nu gal dar paaugs iki rudens unsure.gif .

Nezinau ar jam nusiplove tas rasalas doh.gif biggrin.gif . Kuo ilgiau nenusiplaus, tuo ilgiau prisimins tuos sestokus lotuliukas.gif .

Na, nezinau ka ir atsakyt patinka ar nepatinka. As cia jauciuosi laiminga. Del daugelio dalyku. Tik irgi noreciau pasimokyt anglu k. Koledzas prie pat, tik niekaip nedaeinu doh.gif
Prisimenu tave ir tavo nika buvusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 25 liepos 2010 - 16:32
QUOTE(Kuzia @ 2010 07 25, 14:31)
Tai daba kiek cia tu klasiu is viso blink.gif ? Maniskis dabar 9 baige.

Nuo rugsejo pilnas dienas maziuke eis blink.gif ? Maniskis irgi rugsejo men pradeda reception , bet pilnas dienas eis gal tik nuo lapkricio. Nu po pirmo half termo. Iki to laiko part time. Labai bijau tik del vieno dalyko. Nikaip neisipaiso i dienos rezima. Sitas mano vaikas megejas pamiegot diena, nu ir pratinu nebemiegot, bet krenta kaip lapas doh.gif . Nu gal dar paaugs iki rudens unsure.gif .

Nezinau ar jam nusiplove tas rasalas doh.gif  biggrin.gif . Kuo ilgiau nenusiplaus, tuo ilgiau prisimins tuos sestokus lotuliukas.gif .

Na, nezinau ka ir atsakyt patinka ar nepatinka. As cia jauciuosi laiminga. Del daugelio dalyku. Tik irgi noreciau pasimokyt anglu k. Koledzas prie pat, tik niekaip nedaeinu doh.gif
Prisimenu tave ir tavo nika buvusi rolleyes.gif


Labas smile.gif

po 11 klases galima pabaigti mokykla,bet yra ir 12 ir 13 klase,tada jau po ju is kart gali stoti i univera,o po 11 klases i koledza,sunus daugiau nori i univera stoti smile.gif

o tai tavo sunui turbut irgi kitamet egzai bus,nors nevisur vienodai buna 4u.gif

aha pilnas dienas eis,pastebejau visuose miestuose vis skirtingai,pas mus taip grupavo vaikai gime iki vasario 28 dienos eina pilnas dienas i reception klase,tai mazoji ir pakliuvo...o nursery kaip ejo tai priklause tos 15 val/sav

va va maniske ir miegale,guldau dabar 8-9val keliasi 10 val,o pietu miego jau nustojau is kart po 4 gimtadienio,pora kart buvau radus prie katino guolio parkritusia miegancia doh.gif , opo savaites kazkur priprato jau nebemiegoti,anksciau paguldau kai reikia i mokykla,ir lengvai atsikelia kazkaip...pamatyri ir taviskis pripras 4u.gif

oi malonu kad prisimeni wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki 4u.gif Keliu tema i virsu,gal atsirado daugiau mamyciu ir ne tik, sitam regione ax.gif paplepesim mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, jumgiames ir mes i hertfordshiro rajona, esame borehamwoode smile.gif
Atsakyti
tylu jau labai tam hertfordshire. 4u.gif

uzsalot visos biggrin.gif ar kaledoms ruosiates? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif aga cia visad tylu,ramu,siuose namuciuose ax.gif ,niekas per daug nesiverzia bendraut cool.gif
Senai jau gyvenat hertfordshire rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos prisijungusios vejune ir twiggyam 4u.gif 4u.gif

Yra yra dar mamyciu ax.gif Neuzsale schmoll.gif

Papasakokit apie save.
Vejune,is kokio rajone esat?
Ar sventinem nuotaikom gyvenat? Kalbejau su drauge is LT tai sake depresinem doh.gif
Atsakyti
mes gyvenam irgi nelabai toli, turim draugų borehamwoode,dažnai ten lankausi smile.gif mes gyvenam Kingsburyje smile.gif
Atsakyti
visiems labuka herts gyventojiems,smagu kad daugeja musu,as hatfield gyvenu smile.gif

smagu butu kada kavytei susibegti smile.gif
Atsakyti
sweikutes!! 4u.gif smile.gif
as gyvenu Stevenage,Hertfordshire,jungiuos prie jusu noriu bendrauti,tik kad butu su kuo biggrin.gif
keliam temuke i virsu,kur dingusios visos?? biggrin.gif
Atsakyti
mamytes atsiliepkite 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti