Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

QUOTE(mamyte/b @ 2009 02 23, 11:39)
Kuzia kaip vaikuciams su mokyklomis,ar jau susitvarkete,jei reikia pagalbos,klausk drasiai blush2.gif

Snd turejo vyras paskambint uzsakyt formas. Del sunaus mokyklos nepergyvenu, yr sake vietu norimoj. Ten mokosi jau 2 musu artimuju vaikai. Va tik dar labai vaikas noretu i ta pacia klase su jais. But saunu, jeigu pasisektu. Tik mane neramina, kad mokykla tolokai. Bet kai bus kompanija, gal nieko tokio unsure.gif . O su mergina tai nezinau kaip bus doh.gif . Yr labai gera mokykla prie pat namu, bet papult be sansu. Puske kai uzrasinejo savo vaika, sako, uzrase 4 numeriu. Nuejus po pusmecio jau buvo 20kazkelinta blink.gif . Pirmumas aniems, paaiskino. O koks tas pimumas huh.gif . As irgi noriu pirmumo rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 02 23, 17:41)
Snd turejo vyras paskambint uzsakyt formas. Del sunaus mokyklos nepergyvenu, yr sake vietu norimoj. Ten mokosi jau 2 musu artimuju vaikai. Va tik dar labai vaikas noretu i ta pacia klase su jais. But saunu, jeigu pasisektu. Tik mane neramina, kad mokykla tolokai. Bet kai bus kompanija, gal nieko tokio unsure.gif . O su mergina tai nezinau kaip bus doh.gif . Yr labai gera mokykla prie pat namu, bet papult be sansu. Puske kai uzrasinejo savo vaika, sako, uzrase 4 numeriu. Nuejus po pusmecio jau buvo 20kazkelinta blink.gif . Pirmumas aniems, paaiskino. O koks tas pimumas huh.gif . As irgi noriu pirmumo rolleyes.gif  biggrin.gif

zinau yra sunku pakliuti i gera mokykla,reikia laukti.linkiu sekmes 4u.gif
mano sunui irgi mokykla toli,su autobusu vaz,dukra nuvedu pati.dar mazesne uzrasem i mokykla ta pacia,jau laikas buvo,nors eina i playgroup ten.tai reikejo 3 mokyklas uzrasyti,b nerase,dave suprasti kad sita mums butent reikalinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte/b @ 2009 02 23, 23:23)
zinau yra sunku pakliuti i gera mokykla,reikia laukti.linkiu sekmes 4u.gif
mano sunui irgi mokykla toli,su autobusu vaz,dukra nuvedu pati.dar mazesne uzrasem i mokykla ta pacia,jau laikas buvo,nors eina i playgroup ten.tai reikejo 3 mokyklas uzrasyti,b nerase,dave suprasti kad sita mums butent reikalinga. smile.gif

Tai gal man savo maziuka reik uzrasyt i ta mokykla prie namu blink.gif . Gal nebus per anksti lotuliukas.gif . Kol ateis laikas eit, gal sulauks vietos biggrin.gif
Atsakyti
Susiradau tuos pirmumus i mokykla unsure.gif . Na, mums yra pirmumas, nr3. t.y. arti gyvenam. Bet to nepakaks greiciausiai unsure.gif.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 02 24, 18:57)
Susiradau tuos pirmumus i mokykla unsure.gif . Na, mums yra pirmumas, nr3. t.y. arti gyvenam. Bet to nepakaks greiciausiai unsure.gif.

kiek as zinau,nu man kaip b aiskino.uzpildai formas i ta mokykla kuria nori leisti,o mokykla tau atsiuncia ar priima arba buna parasyta mokyklu pavadinimai i kurias dar gali leisti g.gif .na as dar paklausinesiu saviskio,jis cia ir kara su mokyklom praejes del sunaus. smile.gif
Atsakyti
Labas,mamytes senetai berasytos:4u: biggrin.gif Kaip laikotes,kas naujo pas jus,kaip sekas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaksiux @ 2009 05 29, 07:37)
Labas,mamytes  senetai berasytos:4u:  biggrin.gif Kaip laikotes,kas naujo pas jus,kaip sekas ax.gif


Labuka mirksiukas.gif
taip tylu siuose namuciuose rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar kaip juokinga savo senus pamastymus paskaicius doh.gif lotuliukas.gif ... Ypac iliuzijos del mokyklu cool.gif .
Atsakyti
labuka

Kaip tyku ramu cia 4u.gif

Ieskau auklytes savo vaikiukui Harlow miesteli blush2.gif Gal turite patikimu pazystamu kurios noretu apsiimti siuo darbuku blush2.gif Laukciau zinuciu i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 02 23, 15:41)
O koks tas pimumas huh.gif . As irgi noriu pirmumo rolleyes.gif  biggrin.gif

Zodziu, pritaike mums pirmuma i mums artimiausia mokykla rolleyes.gif . Kol kas patenka tik mazasis, nes dabar tam amziui formuojamos klases. Gal ir merginutei su laiku atsiras vieta. Bet mokykla ohmy.gif ohmy.gif , vaikeliukai mieli, yra sitam sarase ax.gif bis.gif The best of the best
Atsakyti
Laba o sioje temukeje yra gyvybes kokios g.gif butu malonu pabendrauti su kaimynemis 4u.gif as is waltham cross
Atsakyti
QUOTE(araniD @ 2010 05 26, 17:58)
Laba o sioje temukeje yra gyvybes kokios  g.gif  butu malonu pabendrauti su kaimynemis  4u.gif  as is waltham cross

Yra gyvybe - as kartais cia pati su savim pasisneku doh.gif laugh.gif
einu paziuret i googlemapsa kur tu ten gyveni biggrin.gif .
Papildyta:
Nu, nearti, sakyciau g.gif
Atsakyti