Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

QUOTE(xxlince @ 2008 09 12, 10:37)
Nepergyvenk,viskas bus gerai,vaikai cia labai greit adaptuojas. Turiu pazystama,kuri atsiveze 6m mergyte cia,na savaite maximum verkaliojo kad nepatinka,veliau nesulaukdavo kada savaitgalis prabegs,kad i mokykla eiti.

Nu visi taip sako, pripras unsure.gif . Aš ir pati tuo tikiu rolleyes.gif . Bet va tos pirmos dienos labiausiai ir gąsdina. Pirmąją dieną gal tėvas su ja pabus g.gif unsure.gif , jei leis blush2.gif . Nes su mažuoju tai mes tik trukdytume doh.gif . Mes su mažiuku geriau vyresnėlį brolį palydėsim pirmąkart cool.gif .
Liniuotės neįsidėjus aš mergiotės savo, tai jei kas, jin tik 3 mėn vyresnė(2003.01.22) už taviškę cool.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Na sekmes jums ieskant mokyklu 4u.gif
Lauksim atvykstant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 09 12, 16:33)
Na sekmes jums ieskant mokyklu  4u.gif 
Lauksim atvykstant  drinks_cheers.gif

Dėkui wub.gif

Kai būsiu UK darysim gathering.gif cool.gif
Atsakyti
Nu ką, šūdas kažikoks unsure.gif . Laikas eina.... Reikalai stovi vietoj.... Ima baimė, kad niekur neišvažiuosiu angel_sadangel.gif ...

help.gif

Per kiek laiko realu neskubant išsinuomot butą? Kokio dydžio depozitas vietinėse agentūrose blush2.gif ? Žinau, kad paprastai būna - 1-1,5mėn , bet gal kas žinot kur koks blush2.gif . Pinigų su šakėm nekasam blush2.gif ... Ar čia gal depozito dydis priklauso nuo norimo buto, o ne nuo agentūros g.gif ?
Atsakyti
laba diena 4u.gif
mano miestelis, kuriame gyvenu ribojasi su Hertfordshire, tai leidau sau parasyt.. gal arti kokiu mamyciu butu ax.gif mums labai arti Waltham Cross'as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 10 01, 16:51)
Nu ką, šūdas kažikoks unsure.gif . Laikas eina.... Reikalai stovi vietoj.... Ima baimė, kad niekur neišvažiuosiu angel_sadangel.gif  ...

Na, jau nebelabai šūdas rolleyes.gif laugh.gif , bet..........

Būkit geros, pasakykit, kad viskas bus gerai unsure.gif . Mano amžiuj pradėt vėl viską nuo nulio be proto sunku psichologiškai surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 11 03, 00:51)
Na, jau nebelabai šūdas rolleyes.gif laugh.gif , bet..........

Būkit geros, pasakykit, kad viskas bus gerai unsure.gif . Mano amžiuj pradėt vėl viską nuo nulio be proto sunku psichologiškai surrender.gif


Busiu gera ir parasysiu rolleyes.gif nusiramink, nestresuok, tikrai viskas bus gerai drinks_cheers.gif Ne 60-mete esi,istversi wink.gif
As jau galvojau kad jus cia,kada zadat but? Papasakok ar susitvarket su mokykla?
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 11 03, 15:15)
Busiu gera ir parasysiu  rolleyes.gif nusiramink, nestresuok, tikrai viskas bus gerai  drinks_cheers.gif  Ne 60-mete esi,istversi  wink.gif
As jau galvojau kad jus cia,kada zadat but? Papasakok ar susitvarket su mokykla?

Ačiū už padrąsinimą wub.gif . Žiauriai stresuoju blink.gif . Na, bet kelio atgal nebėr - 27d išskrendam. Liniuotė mano tą laiką skaičiuoja blush2.gif .
Dėl mokyklos nieko nesusitvarkėm ph34r.gif . Man vyras pradėjo sakyt, nu kur tu pulsi kai nežinai dar kur gyvensim huh.gif . Buvo momentas kai galvojom, kad teks rytuose apsistot trumpam ohmy.gif , net dabar dar neatmetu galimybės tokios blink.gif , bet bent jau nebėr minčių, kad išvis nebeišvažiuosiu rolleyes.gif . Ech, krizė unsure.gif ...
Vyrui horoskopas žada 3 pirmas šio mėn savaites labai produktyvias, tai tikiuosi, kad viskas bus gerai laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 11 03, 13:47)
Buvo momentas kai galvojom, kad teks rytuose apsistot trumpam ohmy.gif

Tai va taip ir buvo biggrin.gif . 2 men gyvenom Dagenhame. Dabar savaite jau kaip apsistojom cia. Ilgesniam laikui clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 02 20, 16:28)
Tai va taip ir buvo biggrin.gif . 2 men gyvenom Dagenhame. Dabar savaite jau kaip apsistojom cia. Ilgesniam laikui clap.gif

Sveikinu,daug daug balionu siunciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte/b @ 2009 02 23, 01:09)
Sveikinu,daug daug balionu siunciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu friends.gif 4u.gif
Atsakyti
Kuzia kaip vaikuciams su mokyklomis,ar jau susitvarkete,jei reikia pagalbos,klausk drasiai blush2.gif
Atsakyti