Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

MB gyvena East Barnete biggrin.gif . Patinka man ten rolleyes.gif . Tikiuosi ir aš su vaikais kažkur toj pusėj apsistot ax.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif , as su seima gyvename Hatfield,butu labai malonu susipazinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 06 29, 17:46)
MB gyvena East Barnete biggrin.gif . Patinka man ten rolleyes.gif . Tikiuosi ir aš su vaikais kažkur toj pusėj apsistot ax.gif



Visai salia musu ax.gif O kur jus dabar gyvenat? Nesupratau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyte/b @ 2008 06 30, 18:02)
Sveikutes mamytes  4u.gif , as su seima gyvename Hatfield,butu labai malonu susipazinti smile.gif


Labukas 4u.gif Su masina mums 15 min iki Hatfieldo,daznai i Galerija vaziuojam(tiksliau as) blush2.gif O tu saunuole,net trys vaikiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 07 02, 16:13)
  O kur jus dabar gyvenat? Nesupratau  blush2.gif

Aš kol kas dar LT ph34r.gif . Bet jau mintyse kraunuos daiktus doh.gif laugh.gif ...
Papildyta:
QUOTE(xxlince @ 2008 07 02, 16:13)
O tu saunuole,net trys vaikiukai  thumbup.gif

Aš irgi visai šaunuolė bis.gif laugh.gif , pas mane irgi 3 blush2.gif . O mažieji visai panašaus amžiaus į taviškius. 2003.01 mergytė ir 2006.03 berniukas ax.gif .
Tavo mergaičiukė mokinukė jau? Kaip sekasi rolleyes.gif ? Ar toli mokykla jums? Ar tu pati ją nuvedi/parvedi? O mažasis dienom kuom užimtas rolleyes.gif ?
Man tiek daug klausimų blink.gif , taip bijau to ateinančio etapo unsure.gif
Atsakyti
Ziuriu vis daugeja mamyciu Hertforshire ax.gif Sveikos visos atvykusios! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 07 02, 17:13)
Visai salia musu  ax.gif  O kur jus dabar gyvenat? Nesupratau  blush2.gif
Papildyta:
Labukas 4u.gif  Su masina mums 15 min iki Hatfieldo,daznai i Galerija vaziuojam(tiksliau as)  blush2.gif  O tu saunuole,net trys vaikiukai  thumbup.gif

Sveikute,o as galvojau kad mazai cia leituviu gyvena.Malonu butu susipazinti 4u.gif 4u.gif Nuo Galerejos netoli gyvenam. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausriukas1978 @ 2008 07 02, 18:10)
Ziuriu vis daugeja mamyciu Hertforshire ax.gif Sveikos visos atvykusios! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikute 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 07 02, 15:48)
Aš kol kas dar LT ph34r.gif . Bet jau mintyse kraunuos daiktus doh.gif laugh.gif ...
Papildyta:

Aš irgi visai šaunuolė bis.gif laugh.gif , pas mane irgi 3 blush2.gif . O mažieji visai panašaus amžiaus į taviškius. 2003.01 mergytė ir 2006.03 berniukas ax.gif .
Tavo mergaičiukė mokinukė jau? Kaip sekasi rolleyes.gif ? Ar toli mokykla jums? Ar tu pati ją nuvedi/parvedi? O mažasis dienom kuom užimtas rolleyes.gif ?
Man tiek daug klausimų blink.gif , taip bijau to ateinančio etapo  unsure.gif


Jo,mano mergaiciuke jau mokinuke,tuoj baigs pradine,o nuo rugsejo zygiuos jau i pirma klase.Leidziam i kataliska mokykla,esam labai patenkinti,o ir ji pati su didziausiu noru eina.Pati ja vedu ir parvedu,esu full-time mamka.Mokykla mums ne is arciausiu,pestute kazkur pusvalandis,bet ko nepadarysi.Maziulis(man dar jis vis toks yra blush2.gif ) dar niekur neina,bet greit i darzeli eis,tikriausiai nuo kitu metu.Siaip vaikstom i tevu ir vaiku grupes,tam tikrom savaites dienom vyksta,apie pora valandu.Mamkos kavinasi,vaikai duksta.Smagu...
Nebijok,viskas bus gerai.Vaikai greitai adaptuojas,ypac cia,nes mokyklose puiki atmosfera.Pamatysi-patiks. Greiciau kraustykites!!! Lauksim.Jei kokiu klausimu-rasyk.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif M amytes,kaip sekasi sendien wink.gif ,kaip leliukai ar labai isdyke lotuliukas.gif .Geros dienos 4u.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos!!
as gyvenu Enfielde, na tai ne visai salia jusu , bet bent kazkur i ta puse smile.gif
o Hatfielde gyvena mano drauge lenke, kuria jau buvau aplankyt, ir zinau kur ir kas yra Galleria tongue.gif lotuliukas.gif beto ji ten irgi labai arti galerijos gyvena...
Atsakyti
Laba 4u.gif
na as is essex.o esu, bet man Hertfordshire'as pasiekimas pestute ax.gif
A S T U L K A, o kurioje vietoje mazdaug enfieldo gyveni, nes mes pakankamai daznai vaziuojam i ji lotuliukas.gif beje, as ir esu buvus Galerijoje, dar viensu dzinsiukus ten pirkau, labai smagus man lotuliukas.gif
o gal yra mamyciu is Waltham Crosso g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Liepaite @ 2008 07 03, 16:32)
Laba 4u.gif
na as is essex.o esu, bet man Hertfordshire'as pasiekimas pestute ax.gif
A S T U L K A, o kurioje vietoje mazdaug enfieldo gyveni, nes mes pakankamai daznai vaziuojam i ji lotuliukas.gif  beje, as ir esu buvus Galerijoje, dar viensu dzinsiukus ten pirkau, labai smagus man lotuliukas.gif
o gal yra mamyciu is Waltham Crosso g.gif  ?


sveika liepaite.
as net nezinau kaip tiklsiai pasakyti: netoli Hoe lane - taip daug kas apibudina sita vieta, betjei kokiem susitikimam, tai Enfield Townas manau geriausia vieta smile.gif o kur tiklsiai tu gyveni?
iki hatfieldo man beveik valanda kelio su autiku ax.gif
Atsakyti
la. Zinau Enfield Towna trupuciuka, bet dabar galvoju ar as zinau ta vieta, apie kuria tu kalbi g.gif prabangus rajonas bigsmile.gif toks.
As gyvenu waaltham abbey miestelis toks, gal teko girdet Waltham Cross'a? g.gif ten liet parde yra ax.gif
hatfielde nesu buvus, bet isivaizduoju kad sumasina pusvalandis kelio mirksiukas.gif
Atsakyti