Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

Sveikos visos!

as nors ir ne is Hertfordhire, bet mano miestelis ribojasi su Hertfordshire.. Waltham cross'as, brouxbournas man salia:)
Atsakyti
QUOTE(ire5 @ 2011 08 01, 13:22)
Sveikos , mamytes  4u.gif
Mes pries kelis menesius atsikraustem i Watford'a. Iki siol neteko sutikti siame miestelyje mamytes - lietuves. Gal kas nors gyvenate netoliese? Butu labai smagu susipazinti  ax.gif

Sveika smile.gif as gyvenu Harrow visai netoli taves, galim susipazint drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laura+k @ 2011 08 22, 23:45)
Sveika  smile.gif as gyvenu Harrow visai netoli taves, galim susipazint  drinks_cheers.gif


Sveikute 4u.gif
Mes is Harrow atsikraustem i Watforda biggrin.gif Kurioj Harrow vietoj gyvenat? Tikrai, butu labai smagu susipazinti. Mes daznai lankomes vietiniam parke, gal noretumet kokia diena prisijungti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ire5: 23 rugpjūčio 2011 - 03:56
QUOTE(ire5 @ 2011 08 23, 03:56)
Sveikute  4u.gif
Mes is Harrow atsikraustem i Watforda  biggrin.gif Kurioj Harrow vietoj gyvenat? Tikrai, butu labai smagu susipazinti. Mes daznai lankomes vietiniam parke, gal noretumet kokia diena prisijungti?

Labas, as gyvenu Harrow weald cia jau link Watfordo. O i koki parka jus einat? parasyk savo nr man i privatu, pasisuksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laura+k @ 2011 08 24, 17:47)
Labas, as gyvenu Harrow weald cia jau link Watfordo. O i koki parka jus einat? parasyk savo nr man i privatu, pasisuksim smile.gif


Mes einam i Cassiobury parka, salia Watford metro stoties.
Atsakyti
oi kaip cia ramu pas mus!kur dingusios lietuvaites is Hertfordshire? smile.gif
Atsakyti

Ar yra Borehamwood'e gyvu? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,
neseniai atvykome i Hoddesdona gyventi, ieskome aukles pabuti su vaikiukais iki jie gaus mokykla. Mergaitei 5 metukai, berniukui 6. Gal pasidalinsite patirtimi ir gal kazkas galite parekomenduoti kazka?

Dekoju is anksto visoms atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
Matau, kad si tema mirusi...Bet vistiek paklausiu, gal kas einate i Roselands primary school Hoddesdone. Mes ja gavome ir pradesime pirmadieni Year 1 klaseje. Gal bus lietuviuku klasioku?
Atsakyti
QUOTE(Liepaite @ 2011 08 13, 09:43)
Sveikos visos!

as nors ir ne is Hertfordhire, bet mano miestelis ribojasi su Hertfordshire.. Waltham cross'as, brouxbournas man salia:)


Liepaite pasakok kokio amziaus vaikus augini ? man waltham cross visai salia smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo araniD: 22 spalio 2012 - 13:58
QUOTE(araniD @ 2012 10 22, 12:56)
Liepaite pasakok kokio amziaus vaikus augini ? man waltham cross visai salia smile.gif smile.gif


mokyklinio mirksiukas.gif Vienai - 10, kitam - 5 4u.gif

Kurioj vietoj gyveni g.gif
Atsakyti
Broxnourne,tai per dideli...mano maziukas 2,4 menesiai tiktais
Atsakyti