Įkraunama...
Įkraunama...

Gal yra mamyčių gyvenančių Hertfordshire

Sveikos mamytes 4u.gif
Jei gyvenat salia-atsiliepkit rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikute,as ir gyvenu Hertfordshire,nuo taves kazkur 18 myliu:Hoddesdone ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mano drauge gyveno sitam rajone,dabar jau issikrauste.Buvau ne karta,tolokai.
Atsakyti
QUOTE(xxlince @ 2008 04 25, 21:26)
Labas 4u.gif
Mano drauge gyveno sitam rajone,dabar jau issikrauste.Buvau ne karta,tolokai.

na ne arti,bet kai cia visur tokie atstumai-tai ir te taip labai toli 4u.gif

Senai gyvenat Barnete?
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mes cia virs 2 metu. Pries tai gyvenom 4 zonoj.O kiek jus ten laiko? Ar patinka? Tu gal kartais vairuoji?
Atsakyti
Sveikute! ax.gif Na mes jau cia gyvenam tik 8 men.pries tai gyvenom Londone-3 zonoj.Mums cia labai patinka,ramu,grazu.
Nu kol kas nevairuoju,bet ateityje zadu smile.gif ,kur reikia vyras nuveza bigsmile.gif ,o kaip pati vairuoji?O kaip tavo miestelis;didelis?Ar patinka ten gyvent?
Atsakyti
Labas 4u.gif
Na musu cia rajonas,ne miestelis, 5 zona.Siaip patinka,na aplamai siaurine londono dalis nebloga.Nenoreciau kitur kraustytis. Gal apsilankysit musu gale ax.gif
Ka siaip veikiat? Ar einat i parent and todller grupes?
Atsakyti
Labux.Ne kol kas niekur nevaikstom,i jokius susirinkimus,kazkaip vis neprisiruosiau,vis laiko nesuradau rolleyes.gif ,na bet dabar jau ruosiames ax.gif ,kaip tavo vaikuciai jau dideli?O siaip mes su seimyna megstam pavazinet,tai i koki parka,tai prie juros.ir tt...,taip ir prabega savaitgalis. smile.gif O ka jus veikiat?
Atsakyti
laba, ar yra mergaiciu gyvenanciu Harlow miestelyje? ka tik atsikrausteme is Londono, liudnoka siek tiek
Atsakyti
QUOTE(jowitux2 @ 2008 06 17, 22:12)
laba, ar yra mergaiciu gyvenanciu Harlow miestelyje? ka tik atsikrausteme is Londono, liudnoka siek tiek




Sveikute!Na mes gyvenam ne Harlow,bet netoli jo,bent pora kart i savaite vaziuojam i ji apsipirkt. ax.gif malonu butu susipazint. mirksiukas.gif ,vistik kaimynes esam.Tai ko pabegot is londono? g.gif
Atsakyti
Labukas, o kur gyvenate? nepatinka man rytu londonas,o kitur brangu ir nepakeliui i darba ir labai jau daug juoduku ir babaju, ir siaip nyku. cia kazkaip tos gamtos lyg daugiau, to surmulio maziau. dar tik savaitele kaip atsikrausteme! o jus irgi esate pabegeliai ar nea?
Atsakyti
Labas,visai neturiu laiko prisest prie kompo.Mes jau 8 men kaip Hoddesdone gyvenam,mes ir norejom is londono pabegt. ax.gif Kaip jums ar patinka harlow gyvent?Mums tai musu miestelis lb patinka.O kiek laiko UK jau esat?
Atsakyti