Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(MissGift @ 2008 02 01, 16:58)
sitaip pigiai? blink.gif  ar jis tikras, naturalus ar skiestas? blush2.gif


Na, jis is nerafinuotu vienas pigesniu, jau ne pirmakart perku tai tikrai lb tirstas 4u.gif wub.gif Be to, kiek pirkau is sios aliejines taij tikrai kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vildžiūnė: 01 vasario 2008 - 18:17
Na zinokit dariau kauke su Ricinos aliejumi+medus+kiausinis+svoguns+skiltele cesnako g.gif ....Labai daug kas isgyre sia kauke g.gif ,bet mano plaukucei pasidar dar bjauresni doh.gif
Isvis pasisiause ne tik galai,bet ir visi plaukai doh.gif verysad.gif ....Patarkit kaip atgaivint bent siek tiek tuos pazeistua plaukucius,as juo auginu,nes ruosiuos tuoktis 4u.gif ,o peruko juk neidesiu biggrin.gif dar nutrauks kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstrejaM @ 2008 02 02, 18:32)
Na zinokit dariau kauke su Ricinos aliejumi+medus+kiausinis+svoguns+skiltele cesnako g.gif ....Labai daug kas isgyre sia kauke g.gif ,bet mano plaukucei pasidar dar bjauresni doh.gif
Isvis pasisiause ne tik galai,bet ir visi plaukai doh.gif  verysad.gif ....Patarkit kaip atgaivint bent siek tiek tuos pazeistua plaukucius,as juo auginu,nes ruosiuos tuoktis 4u.gif ,o peruko juk neidesiu biggrin.gif dar nutrauks kas biggrin.gif

O kuo bjauresni plaukai pasidare? unsure.gif Gal netinkamai isplovei plaukus? O gal kitas priemones ( sampuna, balzama, kauke ir pan.) naudoji netinkamus Tavo plaukams? Nuo vienakart padarytos kaukes plaukai nepasidarys silkiniai g.gif Plauku prieziura turi buti reguliari ir kompleksiska. Man priemone Nr.1 plauku gaivinimui - naturalaus alyvuogiu aliejaus kauke bigsmile.gif Aisku, reikia plaukus ja tepti reguliariai ir netingeti ilgiau palaikyti uzsidejus kokia kepuraite, ranksluoti, kad butu silumos efektas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 02 vasario 2008 - 16:40
na as ja laikiau ilgiau nei valanda..... ax.gif issiskalavau tikai labai gerai,o priemones naudoju tikrai visas skirtas pazeistiems ir nualintiems plaukams..... bigsmile.gif
nezinau kame cia problema..... g.gif netgi istepiau ricinos aliejumi plaukus siltai apviniojau ir islaikiau visa nakti 4u.gif blush2.gif ,bet baisu dabar ziuret,dar baisiau nei buvo,mano kirpeja nugrius pamacius biggrin.gif doh.gif biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AstrejaM @ 2008 02 02, 19:13)
na as ja laikiau ilgiau nei valanda..... ax.gif issiskalavau tikai labai gerai,o priemones naudoju tikrai visas skirtas pazeistiems ir nualintiems plaukams..... bigsmile.gif
nezinau kame cia problema..... g.gif netgi istepiau ricinos aliejumi plaukus siltai apviniojau ir islaikiau visa nakti 4u.gif  blush2.gif ,bet baisu dabar ziuret,dar baisiau nei buvo,mano kirpeja nugrius pamacius biggrin.gif  doh.gif  biggrin.gif  unsure.gif

Nesuprantu, kas tokio baisaus tiems plaukams po naturalios kaukes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 02, 19:17)
Nesuprantu, kas tokio baisaus tiems plaukams po naturalios kaukes? g.gif

man toks jausmas, kad blogai išplovė. aš buvau kažkada pasidarius ricinos aliejus+avokadas. na, plaukai buvo nesutvarkomi, nes avokadas pusiau išsiplovė, pusiau ne. oi vargau doh.gif

o dabar sėdžiu alyvuogiu aliejumi išsitepus... wub.gif
Atsakyti
Mergaites, o storiem, siurkstiem it arklio uodegos plaukams, ka pasiulytumete? nu zinokite vargas, labiausiai nervina kai ant pakausio keli kyso trumpi, kaip kirpeja sake tai nauji augantys plaukai, bet prie mano ilgu jie tikrai ne i tema, as noriu tokiu prigludusiu, lygiu, neissiskietojusiu, gal kam teko vargti su tokiais plaukais it linais, a? gal juokingai parasiau, bet man tai rimta problema, nezinau ka isbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 02 07, 19:20)
Mergaites, o storiem, siurkstiem it arklio uodegos plaukams, ka pasiulytumete? nu zinokite vargas, labiausiai nervina kai ant pakausio keli kyso trumpi, kaip kirpeja sake tai nauji augantys plaukai, bet prie mano ilgu jie tikrai ne i tema, as noriu tokiu prigludusiu, lygiu, neissiskietojusiu, gal kam teko vargti su tokiais plaukais it linais, a? gal juokingai parasiau, bet man tai rimta problema, nezinau ka isbandyti g.gif

Mano irgi stori - patinka ir tinka alyvuogiu aliejus smile.gif
Papildyta:
Gal zinot, kur gaut santalo (ang. sandalwood) aliejaus?
Atsakyti
naudojau varnalesu alieju saknim,migdolu,abrikosu kauliuku bei alyvuogiu- visam lukusiam plauku ilgiui. thumbup.gif
taip pat naudoju citre shine aliejuka po plovimo,na ,jis tai jau nera naturalus. galvoju ismeginti dar koki kita kai si pabaigsiu
Atsakyti
Bandziau daug alieju smile.gif alyvuogiu, pirkau brangesni, patiko to, kad galima buvo naudoti ir groziui ir salotoms rolleyes.gif ricinos, tai feeee neisiplauna schmoll.gif migdolu, vynuogiu, kokosu (patiko, akd galima tepti ir sausa oda thumbup.gif ) ir repeinoje man pasirode panasus rolleyes.gif
Atsakyti
Is bandytu aliejuku pries plovima labiausiai patiko, dzintars, kokosu, alyvuogiu bei babuski agafi su saltalankiais thumbup.gif visus isskyrus dzintars pasildydavau ir laikudavau ne trumpiau nei valanda ir efektas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Karta ir as esu "palepinusi" savo plaukus alyvuogiu aliejumi, tai paskui kol isploviau...Teko per diena kokius 5 kartus juos plaut, kad neatrodytu sulipe. Po tokio eksperimento tik alergija isigijau nuo plovimo. Issausejo ir galvos oda, ir patys plaukai. Tai dabar apsiriboju specialia plaukus drekinancia kauke. O alieju vartoju tik maistui. Tiesa, selenu alieju kasdien isgeriu po sauksta. Skaiciau, kad jis tinka nuo kai kuriu ligu, taip pat padeda plaukams, odai ir nagams. Rezultatais kol kas nesiskundziu. smile.gif
Atsakyti