Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 22, 22:27)
pasidariau ta kose makalose ir nesiryztu tepti  ax.gif

Nera ko bijoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano plaukai tokie patys  as dar alieju nesu bandziusi, bet kaip suprantu, musu plaukuciai tokie sausesni truputi buna nei tiesiu plauku savioninkiu, tai turbut reiktu tokio ieskoti, kuris intensyviai drekintu  nezinau. as bandysiu alyvu alieju, visu isgirtas, o kas man tiks atsirinkti teks, matyt, tik bandymu keliu


Na taip. Sausi... Ir galai kieti, šiurkštūs. Aš tai bandysiu gal avokadų, toks lyg ir riebesnis manau. wink.gif Labai norisi pavasarį gražiusplaukučius turėt. biggrin.gif
Atsakyti
Radau, kad plaukams labai gerai kvapnusis kanangos aliejus ( ylang ylan) - ar girdejote apie ji, gal bandete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 31 sausio 2008 - 16:56
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 31, 16:53)
Radau, kad plaukams labai  gerai kvapnusis kanangos aliejus ( ylang ylan) - ar girdejote apie ji, gal bandete?


tokio eterinio aliejaus pilna, bet augalinio neteko matyti
o kaip naudoti ta alieju neparasyta? Butu galima maisyti eterini su augaliniu kokiu nors, pvz. jojobos
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 31, 19:20)
tokio eterinio aliejaus pilna, bet augalinio neteko matyti
o kaip naudoti ta alieju neparasyta? Butu galima maisyti eterini su augaliniu kokiu nors, pvz. jojobos

Parasyta, kad tiesiog plaukus istepti kvapniosios kanangos aliejumi, palikti valandai, tada isskalauti, plaukai bus svelnus ir blizges smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 31 sausio 2008 - 17:25
ir salonuose spa proceduras plaukam daro su ylang ylang bet su eteriniu...
Atsakyti
Man is bandytu labiausiai patiko makadamijos aliejus wub.gif wub.gif Turbut vienintelis nerafinuotas aliejus, kurio kavpas toks visai nieko, riesutinis.Be to, naudoju ir kunui,sumaisius su savo tbs sviestu thumbup.gif bigsmile.gif ps: mano oda labaii sausa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 02 01, 13:41)
Man is bandytu labiausiai patiko makadamijos aliejus wub.gif  wub.gif Turbut vienintelis nerafinuotas aliejus, kurio kavpas toks visai nieko, riesutinis.Be to, naudoju ir kunui,sumaisius su savo tbs sviestu thumbup.gif bigsmile.gif ps: mano oda labaii sausa doh.gif


Makadamijos alieju turbut Nature Shop pirkote?
Atsakyti
QUOTE(MissGift @ 2008 02 01, 16:00)
Makadamijos alieju turbut Nature Shop pirkote?


Nea, as Klaipedos aliejinej.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 02 01, 17:33)
Nea, as Klaipedos aliejinej.. mirksiukas.gif


gal galit pasakyti kurioje ir kiek kainavo?
Atsakyti
Prie senojo turgaus, 100ml - 3.2Lt ax.gif ten pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 02 01, 17:39)
Prie senojo turgaus, 100ml - 3.2Lt ax.gif ten pasirinkimas thumbup.gif


sitaip pigiai? blink.gif ar jis tikras, naturalus ar skiestas? blush2.gif
Atsakyti