Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 21, 02:30)
o kiek laiko reikia laikyt?
bandysiu

As esu laikius ir pora valandu, ir netgi visa nakti.. Bent man, kuo ilgiau laikai, tuo geresnis poveikis. Aisku, visa nakti nebutina laikyt, nes po to ir sunkiau isplaut. Beje, tas su brendziu receptas yra Rusytes labai isgirtas, nors as ji zinojau ir bandziau dar anksciau nei ji rekomendavo ji smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 21 sausio 2008 - 00:39
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 01:24)
Man super alyvu aliejus + medus + kiausinis  thumbup.gif Iskart jauciasi poveikis ilgiau palaikius  ax.gif  Neprasciau nei brangios kaukes  bigsmile.gif  Kitos merginos dar brendzio, ricinos aliejaus ir pan. pila.


skamba neblogai..tik norejau paklaust ar kiausini visa deti, ar tik tryni ar baltyma? ir ar lieka koks nors nemalonus kvapas nuo jo?! blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissGift: 21 sausio 2008 - 17:25
QUOTE(MissGift @ 2008 01 21, 19:23)
skamba neblogai..tik norejau paklaust ar kiausini visa deti, ar tik tryni ar baltyma? ir ar lieka koks nors nemalonus kvapas nuo jo?!  blush2.gif  aciu 4u.gif

Siaip raso, kad reikia naudoti tryni, bet as naudoju visa kiausini rolleyes.gif Ne, kvapo jokio nebuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 01:24)
Man super alyvu aliejus + medus + kiausinis  thumbup.gif Iskart jauciasi poveikis ilgiau palaikius  ax.gif  Neprasciau nei brangios kaukes  bigsmile.gif  Kitos merginos dar brendzio, ricinos aliejaus ir pan. pila.


na tada reiks ir toki varianta pamegint blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 21 sausio 2008 - 19:40
Tai lauksiu atsiliepimu, ar tiko/patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 02:24)
Man super alyvu aliejus + medus + kiausinis  thumbup.gif Iskart jauciasi poveikis ilgiau palaikius  ax.gif  Neprasciau nei brangios kaukes  bigsmile.gif  Kitos merginos dar brendzio, ricinos aliejaus ir pan. pila.


as irgi tokia dariau tik be kiausinio, mano plaukams labai patiko thumbup.gif kita karta reikes kiausini imusti smile.gif kartais darau ir ta vadinama rusytes kauke irgi thumbup.gif tik blogiausia, kad tos namines kaukes daug laiko atima ir truputi terliojimasis gaunas. dar mano plaukams patinka migdolu aliejus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 21 sausio 2008 - 20:24
QUOTE(Lelinka @ 2008 01 21, 21:18)
as irgi tokia dariau tik be kiausinio, mano plaukams labai patiko thumbup.gif  kita karta reikes kiausini imusti smile.gif kartais darau ir ta vadinama rusytes kauke irgi thumbup.gif tik blogiausia, kad tos namines kaukes daug laiko atima ir truputi terliojimasis gaunas.  dar mano plaukams patinka migdolu aliejus. mirksiukas.gif


Kokia čia rusytės kaukė?
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 01 22, 16:14)
Kokia čia rusytės kaukė?

73 post'as smile.gif
Atsakyti
o su brendziu kauke sausiems plaukams tinka?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 20:13)
Tai lauksiu atsiliepimu, ar tiko/patiko  4u.gif

pasidariau ta kose makalose ir nesiryztu tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2008 01 14, 15:55)
Norėčiau sužinot, koks aliejus tiktų tokiem plaukam "vielos" pavidalo. Jie tokie su charakteriu. Kiekvienas atskirai sukasi, banguojasi. Gal kuri iš mergaičių turit tokius plaukučius? smile.gif Ką naudojat?
Tiesiog nebežinau kurį čia pasirinkus aliejų?


Mano plaukai tokie patys smile.gif as dar alieju nesu bandziusi, bet kaip suprantu, musu plaukuciai tokie sausesni truputi buna nei tiesiu plauku savioninkiu, tai turbut reiktu tokio ieskoti, kuris intensyviai drekintu g.gif nezinau. as bandysiu alyvu alieju, visu isgirtas, o kas man tiks atsirinkti teks, matyt, tik bandymu keliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2008 01 14, 14:55)
Norėčiau sužinot, koks aliejus tiktų tokiem plaukam "vielos" pavidalo. Jie tokie su charakteriu. Kiekvienas atskirai sukasi, banguojasi. Gal kuri iš mergaičių turit tokius plaukučius? smile.gif Ką naudojat?
Tiesiog nebežinau kurį čia pasirinkus aliejų?




as manau kad visi aliejai tiktu smile.gif
Atsakyti