Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 14, 19:41)
alieju parduotuveje s.daukanto gatvej, netoli eagle vision optikos salono, prie vaiku pasaulio - salia trobos bei prie senojo turgaus alieju parduotuvelej

cia tas adresas klaipedos?
Atsakyti
ar kas yra bandęs plaukams šaltalankių aliejų? galvoju ar galima plaukams sunaudot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 14, 20:41)
alieju parduotuveje s.daukanto gatvej, netoli eagle vision optikos salono, prie vaiku pasaulio - salia trobos bei prie senojo turgaus alieju parduotuvelej


Aciu biggrin.gif
vakar buvau, prisipirkau visko ko reikejo ir ko nereikjo doh.gif Va sianakt jau miegojau galva isupus i kokosu alieju, neuzilgo eisiu plauti plaukus, tai pranesiu rezultata smile.gif
Atsakyti
isbandziau dar migdolu alieju smile.gif
didelio skirtumo tarp jo ir jojobu aliejaus nejauciu,abu super thumbup.gif
dar nusipirkau avokadu,tai tas aiskiai riebesnis,bet isbandysiu kita savaitgali rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 10 03, 18:05)
400 ml indelis kainuoja apie 5 lt, bet parasyta, kad per 3 dienas sunaudot.. tai galima ir kaip plauku kauke panaudot ir maistui tinka  biggrin.gif

per tris dienas blink.gif tai cia isvis...vienam kartui man teuztektu...nebent dar sesei, mamai duociau ;D kur butent jo rasti galima, kokiam skyriui?
Atsakyti
Gėda kam pasakyt, bet aš tik alyvų aliejų naudojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 18, 00:13)
ar kas yra bandęs plaukams šaltalankių aliejų? galvoju ar galima plaukams sunaudot? g.gif



Del saltalamkiu aliejaus, tai cia keblus klausimas g.gif .Metos pas mane kazkur, buvau odai pirkus, tai jis tepa, oranzine lieka. Tai nzn., nebent ilgai pries plovoima nelaikyt ir blondinem netept. g.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau cia daugelio isgirta alyvuogiu alieju.... ir..... doh.gif absoliuciai jokio poveikio doh.gif doh.gif o laikiau beveik 2val........... unsure.gif doh.gif na kaip sakoma kas tinka vienam, nebutinai tiks kitam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 20 sausio 2008 - 20:54
QUOTE(Glamorous @ 2008 01 20, 22:48)
Siandien isbandziau cia daugelio isgirta alyvuogiu alieju.... ir..... doh.gif absoliuciai jokio poveikio doh.gif  doh.gif o laikiau beveik 2val........... unsure.gif  doh.gif na kaip sakoma kas tinka vienam, nebutinai tiks kitam smile.gif



Tai tu nenorek po vieno karto, kad butu efektas.Kantrybes truputi, panaudok dar kokius3k. ir paziurek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 01 20, 19:33)
Gėda kam pasakyt, bet aš tik alyvų aliejų naudojus  ax.gif



visai nera cia ko gedytis schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 01 20, 22:48)
Siandien isbandziau cia daugelio isgirta alyvuogiu alieju.... ir..... doh.gif absoliuciai jokio poveikio doh.gif  doh.gif o laikiau beveik 2val........... unsure.gif  doh.gif na kaip sakoma kas tinka vienam, nebutinai tiks kitam smile.gif

Man super alyvu aliejus + medus + kiausinis thumbup.gif Iskart jauciasi poveikis ilgiau palaikius ax.gif Neprasciau nei brangios kaukes bigsmile.gif Kitos merginos dar brendzio, ricinos aliejaus ir pan. pila.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 21, 00:24)
Man super alyvu aliejus + medus + kiausinis  thumbup.gif Iskart jauciasi poveikis ilgiau palaikius  ax.gif  Neprasciau nei brangios kaukes  bigsmile.gif  Kitos merginos dar brendzio, ricinos aliejaus ir pan. pila.

o kiek laiko reikia laikyt?
bandysiu
Atsakyti