Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o gal kas žinote, kur Kaune yra pirkti KOKOSŲ aliejaus? g.gif visose maximose,eurokose, droguose ieškojau - neradau, o taip norisi išbandyti... verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Naudoju plaukams migdolu alieju. Labai svelnus po plovimo, laikau visa nakti, maiseli uzsidejus ir ranksluosti ant virsaus. Taip pat i kuno kremus jo pilu. Kada bus pakeliui, butinai uzsuksiu jojobos aliejaus, visi labai giria. O taip norisi pagaliau tureti grazius, ilgus plaukucius.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nightfly @ 2008 01 05, 01:44)
o gal kas žinote, kur Kaune yra pirkti KOKOSŲ aliejaus?  g.gif  visose maximose,eurokose, droguose ieškojau - neradau, o taip norisi išbandyti... verysad.gif  doh.gif



Akropoly Kosmadoj yra
Atsakyti
labuka tai va vakar isplovus savo plaukus patepiau ju galiukus migdolu aliejuku tai sulipo man tie galiukau ir atrodo nekaip gal ka ne taip padariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikiuke @ 2008 01 11, 11:56)
labuka tai va vakar isplovus savo plaukus patepiau ju galiukus migdolu aliejuku tai sulipo man tie galiukau ir atrodo nekaip gal ka ne taip padariau? g.gif


nu as tai issitepu plaukus,palaikau per nakti ir tada isplaunu galva.bent jau man tai aliejus atrodo per riebus naudoti kaip nenuplaunama priemone g.gif galiukams tepti geriau nusipirkt spec.nenuplaunama aliejuka manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti kur klaipedoje butu galima isigyti situ maitinanciu aliejuku, isskyrus ricinos alieju?
Atsakyti
Merginos, kuri pirkot jojobos alieju is NB, pasakykit kiek kainuoja ir kiek buna ml?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 01 11, 19:45)
Merginos, kuri pirkot jojobos alieju is NB, pasakykit kiek kainuoja ir kiek buna ml?

Aciu

pirkau 100ml uz mazdaug 20lt.buvo ir mazesnis buteliukas bet nepamenu nei talpos nei kainos...
Atsakyti
Siaip tai mano plaukams labiau tinka kokosu ir dar taip kvepia 4u.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka Rising aliejukas plaukų galams. Aš tiksliau jį naudoju per visą plauko ilgį, tik netrinu į šaknis, kad nesiriebaluotų,
Atsakyti
Norėčiau sužinot, koks aliejus tiktų tokiem plaukam "vielos" pavidalo. Jie tokie su charakteriu. Kiekvienas atskirai sukasi, banguojasi. Gal kuri iš mergaičių turit tokius plaukučius? smile.gif Ką naudojat?
Tiesiog nebežinau kurį čia pasirinkus aliejų?
Atsakyti
QUOTE(MissGift @ 2008 01 11, 19:51)
Gal kas galetu pasakyti kur klaipedoje butu galima isigyti situ maitinanciu aliejuku, isskyrus ricinos alieju?

alieju parduotuveje s.daukanto gatvej, netoli eagle vision optikos salono, prie vaiku pasaulio - salia trobos bei prie senojo turgaus alieju parduotuvelej
Atsakyti