Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(princesee @ 2008 07 09, 18:48)
aciu uzh atsakyma  tongue.gif  4u.gif

bet siaip kvapas tikrai vos juntamas, jei lygint ir su tuo paciu alyvuogiu aliejumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 07 09, 16:07)
„Sveiko maisto krautuvė"
Vilniaus g. 120a

o gal būtų galima sužinot kokosų aliejaus kainą, ir ar jis būna skysto pavidalo ar kietas? pašildyt jo nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 07 09, 18:42)
pvz man alyvuogiu aliejus klaikiai smirda !  blink.gif nes per jautri kvapams as  tongue.gif tai ir mastau ar verta pirkti ricinos, nes jei taip pat smirda, tai apsieiciau  g.gif o kokia kaina ricinos aliejaus?  unsure.gif

drinks_cheers.gif as ir jautri kvapam, tai ir sakau, kad ricinos man smirda,ir be to alyvuogiu man ir smirda doh.gif . o va kokosu, kuri as turiu, visai be kvapo ir pas mane jis kietas, bet vos tik paemus y rankas susyla, tai tik patrini tarp pirstu ir tepi ant plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2008 07 09, 19:06)
drinks_cheers.gif  as ir jautri kvapam, tai ir sakau, kad ricinos man smirda,ir be to alyvuogiu man ir smirda doh.gif . o va kokosu, kuri as turiu, visai be kvapo ir pas mane jis kietas, bet vos tik paemus y rankas susyla, tai tik patrini tarp pirstu ir tepi ant plauku mirksiukas.gif

niu, manau tokiu atveju, tikrai tuomet geriausia iseitis - pirkti bekvapius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 09 liepos 2008 - 18:29
QUOTE(linutiaaa @ 2008 07 09, 19:27)
niu, manau tokiu atveju, tikrai tuomet geriausia iseitis  - pirkti bekvapius smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunikla @ 2008 07 09, 18:58)
o gal būtų galima sužinot kokosų aliejaus kainą, ir ar jis būna skysto pavidalo ar kietas? pašildyt jo nereikia? g.gif

Mokejau 10lt uz 250ml. Jis kietas, pasildzius lengvai issilydo.
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2008 07 09, 18:06)
o va kokosu, kuri as turiu, visai be kvapo ir pas mane jis kietas, bet vos tik paemus y rankas susyla, tai tik patrini tarp pirstu ir tepi ant plauku mirksiukas.gif

o mano naturalus ir sertifikuotas nerafinuotas kokosu aliejus labai kvepia kokosu
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2007 10 02, 21:47)
Laba vakara wink.gif is tiesu tai esu naudojusi tik dvieju rusiu aliejukus: kokosu ir varnalesu, bet va labiau patiko varnalesu, tai ir pasirinkau si  ax.gif  apie kitus nezinau nieko  rolleyes.gif

plauku galiukams aliejus labai svarbu naudoju is avon advance linijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aidule2 @ 2008 07 09, 21:41)
plauku galiukams aliejus labai svarbu naudoju is avon advance linijos smile.gif


sitoj temoj kalbama apie naturalius augalinius aliejus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 07 09, 20:59)
sitoj temoj kalbama apie naturalius augalinius aliejus wink.gif

kad cia is vis kokias 20 min plauku temoj siauteja aidule2 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 09, 19:36)
o mano naturalus ir sertifikuotas nerafinuotas kokosu aliejus labai kvepia kokosu

nesuprantu,o kodel mano nekvepia g.gif ,as pirkau Egipte,ten kol buvau buvo skystas,o grizau i LT ir sviestas pasidare,bet kvapo tai jokio.Kazin kaip cia suprasti? schmoll.gif
Atsakyti
susalo?

g.gif
Atsakyti