Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Apgailestauju, negaliu pasakyti, nes negyvenu Klaipedoje ax.gif
Tu kaukyciu ir aliejuku naudojimu, nusoviau du zuikius: ir plaukuciai atsigavo ir nagiukai nustojo sluoksniuotis, nusilupineti ir luzineti thumbup.gif
Atsakyti
mergytes, kurios naudojot ricina, gal galite pasakyti sis aliejus turi kvapa ar nea? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_janna @ 2008 07 08, 12:45)
As naudoju ne vien tik aliejukus, bet ir naturalias kaukes, karta per savaite. Pav. svoguno, cesnoko, kiausinio trynio, medaus ir aliejuko. Alieju kiekviena karta pilu vis kitoki, kad plaukuciai gautu ivairesniu vitaminu. Nuo tokios kaukes kvapelis ne is maloniuju, bet manau, kad "grozis reikalauja auku". Netiesa, kad pats plaukas negali pastoreti  schmoll.gif Mano plaukas buvo labai plonutis, galai nusiure, issisakoje nuo dazymo, plius nuo cheminio ir dar sausas, pasisiauses. Plaukuciai buvo tolie ploni, kad be cheminio neimanoma buvo pasirodyti  doh.gif . Naturalias kaukes ir aliejukus pradejau naudoti nuo 04.008. viso labo 3 men., bet rezultatai stulbinantys thumbup.gif . Pats plaukas pastorejo, nera toks  priplotas prie galvos, nuostabu  lotuliukas.gif Galvoju baigti su cheminiu, gal biskuti padazysiu, paziuresiu, kas gausis  lotuliukas.gif



Mano plaukai ir ploni, galiukai siurkstus, issisakoje. O kaip tu darai ta kauke? galima butu tiksliau. ax.gif
Atsakyti
Pradejau pries kiekviena plovima deti kokosu alieju [naturalu] ir nors dejaus dar tik 3 kartus bet plaukai jau zymiai daugiau padrekinti ir minkstesni bei svelnesni. Negaliu atsidziaugti... Bet kazko man greit tas aliejus naudojasi, jauciu kai baigsiu kokosu reiks nusipirkti jojobos ir is vis pradejo man patikti aliejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2008 07 08, 20:47)
Pradejau pries kiekviena plovima deti kokosu alieju [naturalu] ir nors dejaus dar tik 3 kartus bet plaukai jau zymiai daugiau padrekinti ir minkstesni bei svelnesni. Negaliu atsidziaugti... Bet kazko man greit tas aliejus naudojasi, jauciu kai baigsiu kokosu reiks nusipirkti jojobos ir is vis pradejo man patikti aliejai  g.gif



O kur jus perkat kokosu alieju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 07 08, 21:10)
O kur jus perkat kokosu alieju?  4u.gif

As is siauliu tai perku sveiko maisto krautuveleje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2008 07 08, 19:39)
Mano plaukai ir ploni, galiukai siurkstus, issisakoje.  O kaip tu darai ta kauke? galima butu tiksliau. ax.gif



Viena vidutini svoguneli ir dvi dideles cesnoko skilteles sutarkuoju su plastmasine bulvine tarkute, imetu i ta mase kiausinio tryni, sauksteli medaus ir aliejuka, kuri kiekviena karta keiciu vis kita, kad daugiau vitaminu plaukuciai gautu. Ta gauta kosyte gerai imasazuoju i galvos oda, paskui ir i visa plauku ilgi. Palaikau visada pora valandu ir plaunu sampunu, balzamu ir patepu plauku galiukus kokiu serumu. Pasaka plaukiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_janna @ 2008 07 08, 21:36)
Viena vidutini svoguneli ir dvi dideles cesnoko skilteles sutarkuoju su plastmasine bulvine tarkute, imetu i ta mase kiausinio tryni, sauksteli medaus ir aliejuka, kuri kiekviena karta keiciu vis kita, kad daugiau vitaminu plaukuciai gautu. Ta gauta kosyte gerai imasazuoju i galvos oda, paskui ir i visa plauku ilgi. Palaikau visada pora valandu ir plaunu sampunu, balzamu ir patepu plauku galiukus kokiu serumu. Pasaka plaukiukai  thumbup.gif



notworthy.gif na labai aciu uz receptuka, reikes tikrai kokia diena pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_janna @ 2008 07 08, 18:35)
Apgailestauju, negaliu pasakyti, nes negyvenu Klaipedoje ax.gif
    Tu kaukyciu ir aliejuku  naudojimu, nusoviau du zuikius: ir plaukuciai atsigavo ir nagiukai nustojo sluoksniuotis, nusilupineti ir luzineti  thumbup.gif


as ir du zuikius saudau drinks_cheers.gif

QUOTE(Divaaa @ 2008 07 08, 21:47)
Pradejau pries kiekviena plovima deti kokosu alieju [naturalu] ir nors dejaus dar tik 3 kartus bet plaukai jau zymiai daugiau padrekinti ir minkstesni bei svelnesni. Negaliu atsidziaugti... Bet kazko man greit tas aliejus naudojasi, jauciu kai baigsiu kokosu reiks nusipirkti jojobos ir is vis pradejo man patikti aliejai  g.gif


kokosu tikrai greit ir man naudojos doh.gif bet geris thumbup.gif
QUOTE(GinMintė @ 2008 07 08, 22:10)
O kur jus perkat kokosu alieju?  4u.gif


vilniuje. kvapu namuose,ciurlionio g. 4 berods smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2008 07 08, 21:30)
As is siauliu tai perku sveiko maisto krautuveleje smile.gif



O gal kas Vilniuje zino? g.gif

Ups nepamaciau ankstesnes zinutes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 08 liepos 2008 - 21:14
Dar perspeju, kad po sios kaukytes bus nemalonus kvapas, ypac, kai plaukiukai sulis, ar suprakaituos. Turi tvirtai apsispresti, ar nori graziu plaukuciu ir pakesti bloga kvapa, ar vaikscioti su nusiurusiais plaukais doh.gif As tvirtai apsistojau ties pirmu variantu. Turiu nusipirkus toki purskiama drekinanti balzamiuka su pasakisku kvapu, tai bedai prispyrus pasipurskiu juom ir plaukuciams gerai ir kvapo nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2008 07 08, 22:30)
As is siauliu tai perku sveiko maisto krautuveleje smile.gif


O kur konkrečiai Šiauliuose yra sveiko maisto krautuvėlė?
Ir aš užsimaniau savo plaukučius palepinti kokosų aliejumi blush2.gif
Atsakyti