Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 29, 13:42)
Vakar prieš miegą galiukus sutepiau ricinos aliejumi - ryte išplovus galiukai tokie minkšti ir lyg mažiau "baltų taškelių" ant galų g.gif  ax.gif


as dabar sedziu susitepus simondsiju aliejum rolleyes.gif
o kaip tu nakciai, ar dediesi kaskokia kepurele ant plauku?
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 10:16)
as dabar sedziu susitepus simondsiju aliejum  rolleyes.gif
o kaip tu nakciai, ar dediesi kaskokia kepurele ant plauku?


Matai, aš tik galiukus sutepiau, tai susukau į kuodą plaukus ir ant pagalvės rankšluostį patiesiau ax.gif
Bet teks eiti kirpti - ant tamsių plaukų labai jau matosi tie balti taškeliai - o tada tepsiu gerą serumą, rekomenduotą SM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 28, 13:53)
as nusipirkau cristalli fluidi. parissiene plauku fluidas ,,blu" su linu semenu aliejumi,nors dar tik viena karta tepiau,bet man tikrai patiko:)

as toki naudoju tik ne blu o black
ir nesupratau skaiciau skaiciau aprasym,us man taip ir nepaaiskino kuo jie skiriasi viens nuo kitoc blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 30, 09:39)
Matai, aš tik galiukus sutepiau, tai susukau į kuodą plaukus ir ant pagalvės rankšluostį patiesiau ax.gif
Bet teks eiti kirpti - ant tamsių plaukų labai jau matosi tie balti taškeliai - o tada tepsiu gerą serumą, rekomenduotą SM thumbup.gif


ir as tik galiukus tepu , mano plaukams butu per riebu jei iki saknu aliejaus kaukes daryciau rolleyes.gif
cia tu apie kokosini seruma ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 30, 10:48)
ir as tik galiukus tepu , mano plaukams butu per riebu jei iki saknu aliejaus kaukes daryciau  rolleyes.gif
cia tu apie kokosini seruma ?  blush2.gif


Tai taip, šaknų netepu ir aš - jau vieną sykį pasimokiau su alyvuogių aliejumi doh.gif
Pusę plaukų nuo galiukų tepu juo mirksiukas.gif

Papildyta:
Nea, "Paul Mitchell" seruma smile.gif
O kuo geras Tavo minėtas, kur galima rasti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 30, 11:54)
Tai taip, šaknų netepu ir aš - jau vieną sykį pasimokiau su alyvuogių aliejumi doh.gif
Pusę plaukų nuo galiukų tepu juo  mirksiukas.gif

Papildyta:
Nea, "Paul Mitchell" seruma smile.gif
O kuo geras Tavo minėtas, kur galima rasti? bigsmile.gif


kaskur esu skaicius sm, tik nepamenu kurioj temoj kaskas labai gyre blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 05 30, 09:45)
as toki naudoju tik ne blu o black
ir nesupratau skaiciau skaiciau aprasym,us man taip ir nepaaiskino kuo jie skiriasi viens nuo kitoc blink.gif



as irgi nagrinejau ilgai ,kuo skiriasi,ir melynajam "arciau" pradzios yra tas aliejukas semenu irasytas,tad emiau ji,nes patys pirmi ingriedientai sudaro didziaja dali (mazejimo tvarka) kiekio ,pvz. kad ir to aliejuko. nezinau ar cia aiskiai parasiau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, as naudoju aliejuka rudoje bonkuteje, su moterele tokia, rusiska.. kankoreziai nupaisyti smile.gif bet vis padauginu jo, tai plaukai buna susiriebalave, jis jau bevek baiginejais, nes turiu gan ilgus plaukus, tai ruosiuos pirkti koki kita.. tai pasakykite man dabar kuris geresnis: kokosu ar jojobos aliejus?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2008 06 10, 16:12)
kokosu ar jojobos aliejus??  4u.gif

jei kokybiskas tai kokosu, priesingu atveju rinkis jojobos
Atsakyti
ar galima pasildyta alieju laikyti ilgiau nei viena nakti??
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 10, 22:07)
jei kokybiskas tai kokosu, priesingu atveju rinkis jojobos

o ka reiskia kokybiskas? kazi kokia yra gera firma? ar lt isvis ju yra? vakar is drogo nusipirkau sampuna su kokosu aleijumi, tai efektas man patiko, jei naudociau grynai kokosu alieju, tai jauciu butu isvis super.. bet kaip dabar zinoti ta gera firma, kuri jo neskiedzia. ir parduoda gryna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2008 06 11, 12:30)
o ka reiskia kokybiskas? kazi kokia yra gera firma? ar lt isvis ju yra? vakar is drogo nusipirkau sampuna su kokosu aleijumi, tai efektas man patiko, jei naudociau grynai kokosu alieju, tai jauciu butu isvis super.. bet kaip dabar zinoti ta gera firma, kuri jo neskiedzia. ir parduoda gryna smile.gif


jau daug kartu buvo diskutuota siuo klausimu, pavartykite tema mirksiukas.gif
Atsakyti