Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 05 25, 18:04)
apie kokius butent kalbi? 4u.gif


pavadinimu tai nepamenu,bet zinau,kad eurokos ju gal 4 rusys yra, nedideli buteliukai visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 26, 00:16)
pavadinimu tai nepamenu,bet zinau,kad eurokos ju gal 4 rusys yra, nedideli buteliukai visai smile.gif


Gal su linu sėmenimis? Semi de lino po 16 Lt? bigsmile.gif
Nes jei tie, tai Mergaitės sakė, kad Joms netiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 26, 09:10)
Gal su linu sėmenimis? Semi de lino po 16 Lt? bigsmile.gif
Nes jei tie, tai Mergaitės sakė, kad Joms netiko ax.gif

o man tiko
nors as gal ir ne Mergaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 05 26, 16:16)
o man tiko
nors as gal ir ne Mergaite biggrin.gif


lotuliukas.gif O aš visas forumietes Mergaitėmis vadinu - nėra ko sendintis - žydėkime drinks_cheers.gif

Tai sakai Tau tiko? Blizgėjo plaukai kaip žadama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 26, 15:32)
lotuliukas.gif  O aš visas forumietes Mergaitėmis vadinu - nėra ko sendintis - žydėkime drinks_cheers.gif

Tai sakai Tau tiko? Blizgėjo plaukai kaip žadama? g.gif

na dar ziurint apie koki tiksliai kalbam smile.gif
jei toki rudam buteliuke tai tikrai jis man tiko, tik as ji pirkau droge g.gif
o dabar turiu is eurokoso nezinau ar ten semi di lino vadinasi bet irgi nieko
o blizget tai jie ir be aliejuku blizga-as daugiau del isisukavimo ir svelnumo naudoju
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 05 25, 21:08)
hm..
kiek as suprantu ji reikia ne po plovimo o pries tepti
nes kaip su tokiais riebaluotais plaukais vaiksciot?

gal jis tiesiog tau nepadejo jei jau galiukai buvo nutriuse tai jokie aliejai stebuklu nepadaro-juos reikia nukirpt


Galima ir po plovimo, mano plaukai labai garbanoti, tai jokio ten riebalo nesimato... smile.gif Reikia tik ant šlapių galiukų dėti, su vandeniu atsiskiedžia. Aš taip ir su alyvuogių aliejum esu dariusi.
Galiukai sausi buvo, bet niekada gyvenime nelūžinėjo. O po jo vargas, vis dvigubi galiukai pasidaro... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 25, 22:41)
blink.gif nutriususius galus reikia kirpti, o ne aliejais teplioti -jie tikrai nepajegus suklijuoti tokiu plauku  schmoll.gif


Žinau, kad reikia kirpti, po kirpimo man kirpėja ir patarė aliejuką naudoti, kad vėl netektų visko nužarinti.... smile.gif turbūt neaiškiai parašiau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iridy: 26 gegužės 2008 - 18:44
QUOTE(Hottea @ 2008 05 26, 09:10)
Gal su linu sėmenimis? Semi de lino po 16 Lt? bigsmile.gif
Nes jei tie, tai Mergaitės sakė, kad Joms netiko ax.gif



as nusipirkau cristalli fluidi. parissiene plauku fluidas ,,blu" su linu semenu aliejumi,nors dar tik viena karta tepiau,bet man tikrai patiko:)
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 28, 14:53)
as nusipirkau cristalli fluidi. parissiene plauku fluidas ,,blu" su linu semenu aliejumi,nors dar tik viena karta tepiau,bet man tikrai patiko:)


Niu kaip kiekvienai skirtingai doh.gif Teks ant savo plaukų bandyti ax.gif
Atsakyti
As tai issitepiau alyvuogiu aliejum ir sedziu nuo ryto flirt.gif kai turiu laiko tai pasiterlioju.Uzsirasiau pas kirpeja ,pasikirpsiu galiukus ir tada uzsisakysiu aliejuka ir putas plaukam is ju padaro toki misinuka ir uztepa ant dregnu plauku ,plaukuciai buna fantastiski thumbup.gif putos milk sheik'o smile.gif
Atsakyti
as tai zinokit naudoju Bermunes aliejus, tai kokiu turiu namie tokius ir ant plauku tepu kaip kauke, kokia valanda iki plovimo, bet kuris geriausias tai nepasakysiu, nes man tai jie daug maz visi vienodi smile.gif
Atsakyti
Vakar prieš miegą galiukus sutepiau ricinos aliejumi - ryte išplovus galiukai tokie minkšti ir lyg mažiau "baltų taškelių" ant galų g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 29, 13:42)
Vakar prieš miegą galiukus sutepiau ricinos aliejumi - ryte išplovus galiukai tokie minkšti ir lyg mažiau "baltų taškelių" ant galų g.gif  ax.gif

Kirpk tuos baltus taskelius lauk...nes suskils jie....
Atsakyti