Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 05 25, 14:33)
As tai bent jau stengiuosi 1-2 kartus per savaite uzsitepti dzintars aliejuko i saknis ir ant likusiu plauku pasildyto kokoso aliejaus arba alyvuogiu, laikau per nakti ir ryte isplaunu  smile.gif  nezinau kiek cia tos naudos, bet blogiau tai tikrai nera  bigsmile.gif
dabar planuoju isigyti zolotoj solk aliejuko pakeliuose arba bonkutej, abu esu naudojusi, tai lb patiko ir dar uz tokia kaina  thumbup.gif

O kur galima to Dzintars aliejuko gauti Kaune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2008 05 25, 17:44)
O kur galima to Dzintars aliejuko gauti Kaune?  g.gif



Droguose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 05 25, 16:29)
As tai tiek netepu, kad aliejus varvetu  rolleyes.gif  ant paciu plauku nieko nesirisu nei maiseliu, nei skareliu,  o tiesiiog ant pagalves pasitiesiu ranksluosti  smile.gif



QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 25, 16:33)
as tai uzsidedu maisiuka ir kepure silta. turiu tokia viena jau tam reikalui skirta  ax.gif


Aišku, ačiū! mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas bandet aliejukus(po plovimo)is eurokos?galvoju,gal ismeginti,nes pakankamai nebrangus,idomu koks poveikis.dabar naudoju citre shine,ji isvis gal 4 metus be pertrauku ir tepu,nusibodo,noriu kitokio:)
Atsakyti
sweikutes.. kaip manot ar gali nuo alyvuogiu aliejaus plauku galiukai imt skilinet...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 05 25, 18:01)
sweikutes.. kaip manot ar gali nuo alyvuogiu aliejaus plauku galiukai imt  skilinet...? g.gif


ne.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 25, 18:58)
gal kas bandet aliejukus(po plovimo)is eurokos?galvoju,gal ismeginti,nes pakankamai nebrangus,idomu koks poveikis.dabar naudoju citre shine,ji isvis gal 4 metus be pertrauku ir tepu,nusibodo,noriu kitokio:)

apie kokius butent kalbi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 05 25, 18:01)
sweikutes.. kaip manot ar gali nuo alyvuogiu aliejaus plauku galiukai imt  skilinet...? g.gif


Logiškai atrodo, kad negali, bet... Man plaukus sugadino linų sėmenų aliejus, naudojau nutriušusiams galams, o po mėnesio liko dar baisesni nei buvo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iridy @ 2008 05 25, 20:48)
Logiškai atrodo, kad negali, bet... Man plaukus sugadino linų sėmenų aliejus, naudojau nutriušusiams galams, o po mėnesio liko dar baisesni nei buvo... verysad.gif

naturalu semenu alieju???kazi ar nuo jo dar blogiau pasidare...o kaip tu ji naudojai?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 05 25, 20:57)
naturalu semenu alieju???kazi ar nuo jo dar blogiau pasidare...o kaip tu ji naudojai?


taip, natūralų, kirpėja sakė naudoti jį kiekvieną kartą po plovimo, galiukams, nes labai sausi buvo. Ir tai buvo vienintelis dalykas, kurį pakeičiau, visi šampūnai, balzamai tie patys buvo. Aš ir nustebau, bet daugiau nė karto jo nenaudojau ir blogiau nepasidarė.
Atsakyti
QUOTE(Iridy @ 2008 05 25, 21:07)
taip, natūralų, kirpėja sakė naudoti jį kiekvieną kartą po plovimo, galiukams, nes labai sausi buvo. Ir tai buvo vienintelis dalykas, kurį pakeičiau, visi šampūnai, balzamai tie patys buvo. Aš ir nustebau, bet daugiau nė karto jo nenaudojau ir blogiau nepasidarė.

hm..
kiek as suprantu ji reikia ne po plovimo o pries tepti
nes kaip su tokiais riebaluotais plaukais vaiksciot?

gal jis tiesiog tau nepadejo jei jau galiukai buvo nutriuse tai jokie aliejai stebuklu nepadaro-juos reikia nukirpt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 25 gegužės 2008 - 20:09
QUOTE(Iridy @ 2008 05 25, 19:48)
Logiškai atrodo, kad negali, bet... Man plaukus sugadino linų sėmenų aliejus, naudojau nutriušusiams galams, o po mėnesio liko dar baisesni nei buvo... verysad.gif

blink.gif nutriususius galus reikia kirpti, o ne aliejais teplioti -jie tikrai nepajegus suklijuoti tokiu plauku schmoll.gif
Atsakyti