Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O man dabar laaaabai patinka šildyto linų sėmenų aliejaus kaukes ax.gif Man atrodo, plaukai nuo jo dar labiau blizga nei nuo alyvuogių aliejaus g.gif
Atsakyti
prisitepiau Leonor grey palmiu aliejaus , kvapas fainas , o poveikis tik ryt matysis kai issiplausiu galva smile.gif
Atsakyti
mergaites..o kodel jus laikot ta alieju valanda ir daugiau.... g.gif man atrodo kaip ir kaukes jei raso 5 minutes tai ir uztenka penkiu minuciu...nes po penkiu minuciu nebebuna poveikio....jau buna i plauka susigerus kauke ir daugiau nebesigeria....tai ir jokio tiklso laikyti ilgiau....

taip ir su aliejais gal... g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 22 gegužės 2008 - 07:11
geras puslapis apie aliejus plaukams......pagal plauku rusi.....

aliejai plaukams.....
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 22, 08:46)
mergaites..o kodel jus laikot ta alieju valanda ir daugiau.... g.gif  man atrodo kaip ir kaukes jei raso 5 minutes tai ir uztenka penkiu minuciu...nes po penkiu minuciu nebebuna poveikio....jau buna i plauka susigerus kauke ir daugiau nebesigeria....tai ir jokio tiklso laikyti ilgiau....

taip ir su aliejais gal... g.gif


Nesuprantu, kodėl Jūs tokia skeptiška - jau kelintoje temoje pasisakote prieš priemones ir jų naudojimo būdus, nors forumietės ne pirmus metus taip daro ir džiaugiasi puikiai plaukais? tongue.gif

Gal geriau rekomenduokite savo išbandytas (natūralias, ne JAV`ines) priemones?
Gal dar pasakysite, kad rusiška kosmetika nieko verta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 22, 07:46)
mergaites..o kodel jus laikot ta alieju valanda ir daugiau.... g.gif  man atrodo kaip ir kaukes jei raso 5 minutes tai ir uztenka penkiu minuciu...nes po penkiu minuciu nebebuna poveikio....jau buna i plauka susigerus kauke ir daugiau nebesigeria....tai ir jokio tiklso laikyti ilgiau....

taip ir su aliejais gal... g.gif


man asmeniskai labai juokingai skamba, kai gamintojas raso : kauke veikianti per 1min ar 5 min ar tris...juk cia aiskiai reklaminis triukas. manau , kad visos darome taip, kaip mums patogiau...as pavyzdziui visokias priemones, kuriose neaiski sudetis, ir bijau laikyti ilgai, bet aliejukus, naturalius arba su mazai priemaisu per nakty irgi laikau, nes akivaizdus rezultatai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 22, 07:46)
mergaites..o kodel jus laikot ta alieju valanda ir daugiau.... g.gif  man atrodo kaip ir kaukes jei raso 5 minutes tai ir uztenka penkiu minuciu...nes po penkiu minuciu nebebuna poveikio....jau buna i plauka susigerus kauke ir daugiau nebesigeria....tai ir jokio tiklso laikyti ilgiau....

taip ir su aliejais gal... g.gif

Siaip visas kaukes yra geriausia laikyt bent pusvalandi, nes tik tada jos duoda tikra poveiki, o ne taip kaip raso ant pakuotes 1 ar 5 minutes. Nebent ta kauke tikrai abejotinos kokybes. O del naturaliu produktu, tai man atrodo, kad jie palengviau duoda efekta plaukams, nei sintetines, chemines priemones ax.gif Dar niekur nesu girdejusi, kad namie pasigaminta kauke reiketu laikyt 1 ar 5 minutes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 05 22, 12:35)
man asmeniskai labai juokingai skamba, kai gamintojas raso : kauke veikianti per 1min ar 5 min ar tris...juk cia aiskiai reklaminis triukas. manau , kad visos darome taip, kaip mums patogiau...as pavyzdziui visokias priemones, kuriose neaiski sudetis, ir bijau laikyti ilgai, bet aliejukus, naturalius arba su mazai priemaisu per nakty irgi laikau, nes akivaizdus rezultatai. mirksiukas.gif

realiai tai kiekvienai tos kaukes veikia skirtingai, viena gali laikyti ir per nakti, kita tik 30 min. nes po nakties nesusitvarko su plaukais
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 22, 08:12)
Nesuprantu, kodėl Jūs tokia skeptiška - jau kelintoje temoje pasisakote prieš priemones ir jų naudojimo būdus, nors forumietės ne pirmus metus taip daro ir džiaugiasi puikiai plaukais? tongue.gif

Gal geriau rekomenduokite savo išbandytas (natūralias, ne JAV`ines) priemones?
Gal dar pasakysite, kad rusiška kosmetika nieko verta? g.gif




visai as neskeptiska jei skaitineju tokias temas reiskias domiuosi......as tik noriu buti tikra todel ir klausineju gal jums atrodancius berysio klausimus....

del rusisku kremu nieko nezinau....nes nebandziau....

o jav ir europos grozio priemones dazniausias skiriasi...tai nera tikslo net kalbeti...
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 05 22, 12:35)
man asmeniskai labai juokingai skamba, kai gamintojas raso : kauke veikianti per 1min ar 5 min ar tris...juk cia aiskiai reklaminis triukas. manau , kad visos darome taip, kaip mums patogiau...as pavyzdziui visokias priemones, kuriose neaiski sudetis, ir bijau laikyti ilgai, bet aliejukus, naturalius arba su mazai priemaisu per nakty irgi laikau, nes akivaizdus rezultatai. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Pritariu.
Manau po 1-5 min gaunam efekta "tam kartui", plaukuciai gal graziau atrodys. Bet tos trumpai laikomos kaukes tikrai neduoda kazkokio labiau ilgalaikio efekto - negydo, neatstato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 23, 06:22)
visai as neskeptiska jei skaitineju tokias temas reiskias domiuosi......as tik noriu buti tikra todel ir klausineju gal jums atrodancius berysio klausimus....

del rusisku kremu nieko nezinau....nes nebandziau....

o jav ir europos grozio priemones dazniausias skiriasi...tai nera tikslo net kalbeti...


Tai žinoma, forumas tam ir yra, kad atsikeistume savo nuomonėmis, patarimais, patirtimi drinks_cheers.gif
Tiesiog, jei skaitėte visą temą, turbūt pastebėjote, kad aliejus Mergaitės laiko nuo 30 min. iki per naktį mirksiukas.gif
Atsakyti
nu merginos prisiskaičiau visako apie aliejus...pati nieko panašaus iki šiol nebuvau naudojus....tad nusprendžiau pabandyt rolleyes.gif
pačios plaukų galai sausoki...veliasi...skilinėja... verysad.gif vnž jokio gero vaizdelio verysad.gif
tad šian įspaudžiau keletą nakvišų aliejaus kapsulių ir juom įtryniau...palaikiau val...išsiploviau...ir... bigsmile.gif plaukai purūs... wub.gif švelnučiai... wub.gif
tik kažin ar gerai darau su tokiu aliejum?nenukris paskutiniai plaukai ?unsure.gif
gal kas bandėt g.gif
Atsakyti