Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 13, 15:15)
Aš tepu per visą plauką, taip pat įtrinu ir į odą.
Plaukai labai gerai išsiplauna, jokio riebumo.
Naudoju jojoba, vynuogių kauliukų, alyvuogių aliejukus.  thumbup.gif


reikes ir man pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 13, 12:46)
beje, o tepi galiukus ar ir i oda itrini?
nes kiek skaiciau,tai jojobos aliejus labai gerai odai,bet man atrodo taip daug reiktu susipilt ant galvos aliejaus,kad ji imasazuot i oda...

netgi yra kazkoks kursas zinau plaukams atgaivint,kuomet aliejai itrinami i oda,nes atseit tai pastebimiau pagerina ju bukle


Aš aliejų tepų ant visų plaukų, taip pat ir į odą įtrinu, bet ne kiekvieną kartą, o daugiausiai tai į galiukus įtrinu rolleyes.gif
Atsakyti
Восточные рецепты для красоты волос
Atsakyti
pagaliau isisgijau ir isbandziau jojobos alieju bigsmile.gif
sakyciau fainesnis uz kokosu, ne toks riebus bet plaukai geriau atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
prabalsavau uz kokosu alieju, tik toki ir tesu naudojusi, patiko, tai kitu ir nebandau cool.gif
Atsakyti
Geriausias kokosų, nes kitų nesu bandžius biggrin.gif
Atsakyti
As alyvuogiu tesu bandziusi.. ai ir ricinos kazkada galiukam, ir tik galiukam smile.gif nes bijojau daugiau tepti. galvojau dar neissiplaus is pirmo karto
Atsakyti
naudojusi esu:
ricinos
jojobos
migdolu
alyvuogiu

visi geri ir visi patiko. taciau siuo metu apsistojusiu prie alyvuogiu smile.gif
Atsakyti
As naudju Ajurvedini aliejuka plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
na va, prisiskaiciau apie aliejus visokius ir nutariau isbandyti pati wink.gif nusipirkau linu semenu aliejaus, uzsitepiau jo, prabuvau 4-5 val apsirisus maiseliu ir storu ranksluosciu, issiploviau galva ir... man patiko! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif plaukai nesivele sukuojant (kas budavo iki siol), taip pat labai blizga ir ne tokie sausi, beje visai neapsunke ir neriebaluoti wink.gif na, man ir mano plaukams patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Atsiprašau, o šitie visi aliejai plaukams gal tinka naudoti tik toms, kurių plaukai sausi? O jau kitokiems plaukams netinka? Aš turiu vieną aliejų, dabar nepamenu kokį, tai jį naudoju tik plaukų galiukams, nes šiaip jis skirtas sausiems plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nightfly @ 2008 01 03, 02:06)
na va, prisiskaiciau apie aliejus visokius ir nutariau isbandyti pati wink.gif nusipirkau linu semenu aliejaus, uzsitepiau jo, prabuvau 4-5 val apsirisus maiseliu ir storu ranksluosciu, issiploviau galva ir... man patiko!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  plaukai nesivele sukuojant (kas budavo iki siol), taip pat labai blizga ir ne tokie sausi, beje visai neapsunke ir neriebaluoti wink.gif na, man ir mano plaukams patiko  rolleyes.gif

skaiciau,kad sis aliejukas padeda nuo plauku slinkimo, tai butinai isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti