Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o gal galima ant ishplautu galiuku uzhtepti aliejaus ir buti kad nesishakotu? smile.gif m? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 05 14, 13:34)
o gal galima ant ishplautu galiuku uzhtepti aliejaus ir buti kad nesishakotu?  smile.gif m? g.gif


Tokiam naudojimui man geriausiai tiko sviestmedžio aliejus. Kai plaukai buvo labai išsausėję tai labai puikiai sutvrakė man ax.gif
Atsakyti
Taip norėjau nusipirkti gryno linų sėmenų aliejaus, bet vaistinėje sakė, kad būna tik sveiko maisto parduotuvėse ir galiojimas jo labai trumpas schmoll.gif

Kokį Jūs Mergaitės naudojate? Dar nežiūrėjau, bet sakau gal yra prekybos centruose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 14, 17:59)
Taip norėjau nusipirkti gryno linų sėmenų aliejaus, bet vaistinėje sakė, kad būna tik sveiko maisto parduotuvėse ir galiojimas jo labai trumpas schmoll.gif

Kokį Jūs Mergaitės naudojate? Dar nežiūrėjau, bet sakau gal yra prekybos centruose bigsmile.gif

Jo yra prekybos centruose, o ne vaistinese mirksiukas.gif
Atsakyti
prisiskaiciau cia... tai jau ir as siandien tepliosiuos aliejais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2008 05 15, 22:06)
prisiskaiciau cia... tai jau ir as siandien tepliosiuos aliejais  biggrin.gif

Ir reguliariai...nes po pirmo karto gali poveikio nepastebet. Beje gerai paskui plaukus issiplauk.
Atsakyti
o kaip jūs tą aliejų išplaunat? aš tris kartus galvą šampūnu ploviau, ir vistiek liko kažkokie truputį riebaluoti... ir pusę bonkės šampūno sunaudojau, nes visiškai neputojo.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bijux @ 2008 05 16, 00:30)
o kaip jūs tą aliejų išplaunat? aš tris kartus galvą šampūnu ploviau, ir vistiek liko kažkokie truputį riebaluoti... ir pusę bonkės šampūno sunaudojau, nes visiškai neputojo.. verysad.gif

As nesuprantu, kaip jus jo neisplaunat schmoll.gif Turejau ilgus plaukus - isplaudavau, dabar turiu trumpus - irgi isplaunu. Gal pabandykit sampuna imt riebiems plaukams , o paskui perskalaukit plaukus su vandeniu isspaude 1 citrinos sultis.
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 16, 07:32)
As nesuprantu, kaip jus jo neisplaunat  schmoll.gif  Turejau ilgus plaukus - isplaudavau, dabar turiu trumpus - irgi isplaunu. Gal pabandykit sampuna imt riebiems plaukams , o paskui perskalaukit plaukus su vandeniu isspaude 1 citrinos sultis.

na mano plaukai gal tokie "nesiplaunantys" tiesiog yra g.gif aš netgi riebesnes kaukes sunkiai išsiplaunu... unsure.gif
na pabandysiu gal su citrinos sultim kada, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bijux @ 2008 05 15, 23:30)
o kaip jūs tą aliejų išplaunat? aš tris kartus galvą šampūnu ploviau, ir vistiek liko kažkokie truputį riebaluoti... ir pusę bonkės šampūno sunaudojau, nes visiškai neputojo.. verysad.gif

man pirmus kartus po alyvuogiu aliejaus irgi labai nesiplove, po to kazkaip geriau issiplaudavo plaukas. beje, kartais plaunant atrodo, kad jis neissiploves dar gerai, bet kai isdziuva, atrodo visiskai normaliai ir viskas ok buna smile.gif
Atsakyti
Sveikutes
Radau organinio maisto parduotuveje Kokoku aliejaus, piesinuky parodyta, kad kepimui naudojamas, tai ar toks plaukams tiktu? blush2.gif Nes alyvuogiu organiska alieju plaukam darau kaukes ir an to paties blynus kepu blush2.gif
Is alieju an plauku isbandziau linu semenu, ricinos, ir alyvuogiu alieju, tai kogero alyvuogiu labiausiai patiko pasildytas.
Naudoju alieju karta i savaite , nors galva plaunu kasryta. Ar norint geresnio poveikio reiketu dazniau naudot nei karta i savaite?
Tai va, ar tiks tas kokoku aliejus blynams tept ir galvai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(martinibianco @ 2008 05 18, 07:21)
Sveikutes
Radau organinio maisto parduotuveje Kokoku aliejaus, piesinuky parodyta, kad kepimui naudojamas, tai ar toks plaukams tiktu?  blush2.gif  Nes alyvuogiu organiska alieju plaukam darau kaukes ir an to paties blynus kepu  blush2.gif
Is alieju an plauku isbandziau linu semenu, ricinos, ir alyvuogiu alieju, tai kogero alyvuogiu labiausiai patiko pasildytas.
Naudoju alieju karta i savaite , nors galva plaunu kasryta. Ar norint geresnio poveikio reiketu dazniau naudot nei karta i savaite?
Tai va, ar tiks tas kokoku aliejus blynams tept ir galvai?  blush2.gif

Man atrodo, kad gali naudot ta Kokosu alieju ir blynams ir galvai biggrin.gif Blogiau tikrai nebus...nebent tavo plaukuciams jis nepatiks. O del aliejaus kaukes, tai jei plaukuciai nera labai sausi ir jei galiukai baisiai neskilineja, manau pakanka ir to vieno karto i savaite g.gif
Atsakyti