Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(a_i_s_t_e @ 2008 05 01, 21:51)
Siaip tai plaukam kaip suprantu Simondsiju (Jojobos) turetu labiausiai tikt smile.gif mnao plaukai labai luzineja..a.trodo, kad net trumpeja, nors nekerpu...nebent labai labai mazai.. doh.gif  bandysiu ta Simondsiju, kai uzsakymas atkeliaus  cool.gif


O mano plaukams nuo simonsijų nei šilta, nei šalta - buteliuką sunaudojau, bet nieko stebuklingo - vat alyvuogių aliejus ir ricinos wub.gif
Atsakyti
As dabar tai maisau alyvuogiu, ricinos, semenu aliejus smile.gif nusipirkau dar kanapiu aliejaus, bet nebandziau biggrin.gif na man tai net sunku pasakyt, kada man padeda kokios priemones, o kada ne...net jei ir padetu, tai ilgo laiko tarpo reikia, nes jie vos ne nuo puses jau luzinejantys yra, o tie, kurie jau pazeisti, tokie ir liks...reik laukt, kol nauji ataugs ir tie bus nukirpti rolleyes.gif dabar tai nekerpu tu luzenu, nes kirpeja sake, kad nieko nepakeis nukirpimas unsure.gif o as dar labai nenoriu ju ne trupucio trumpint...svajoju apie ilgus ilgus plaukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(a_i_s_t_e @ 2008 05 02, 18:46)
o tie, kurie jau pazeisti, tokie ir liks...reik laukt, kol nauji ataugs ir tie bus nukirpti  rolleyes.gif  dabar tai nekerpu tu luzenu, nes kirpeja sake, kad nieko nepakeis nukirpimas  unsure.gif  o as dar labai nenoriu ju ne trupucio trumpint...svajoju apie ilgus ilgus plaukus  thumbup.gif

blink.gif idomi tavo kirpeja, bet jei tu nekirpsi ir tik auginsi -tai vaizdelis labai nekoks bus, jei jie apluzineja
mano plaukai zemiau juosmens, bet as juos visada pakirpdavau ir dabar kerpu karts nuo karto
Atsakyti
QUOTE(a_i_s_t_e @ 2008 05 02, 19:46)
dabar tai nekerpu tu luzenu, nes kirpeja sake, kad nieko nepakeis nukirpimas  unsure.gif  o as dar labai nenoriu ju ne trupucio trumpint...svajoju apie ilgus ilgus plaukus  thumbup.gif

Man atrodo tau pats laikas keisti kirpeja rolleyes.gif Tu gyvenime plauku neuzsiauginsi, jei ju nekirpsi....jie paprasciausiai tau nutrupes....o ir vaizdas doh.gif Gal geriau trumpesni bet nenutriuse unsure.gif
Atsakyti
Niu pritariu merginoms, aiste, juk būtina pakirpti galus - kam Tau tos triušenos? Juk net aliejai nepadės tada - nesulipins galiukų juk schmoll.gif
O kai nukirps išsišakojimą, sveikus galiukus galėsi tausoti - tepti aliejais ir bus thumbup.gif
Suprantu, kad gaila plaukų ilgio, bet po poros metų juk turėsi ilgus ir SVEIKUS plaukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 03, 11:45)
Juk net aliejai nepadės tada - nesulipins galiukų juk schmoll.gif
O kai nukirps išsišakojimą, sveikus galiukus galėsi tausoti - tepti aliejais ir bus thumbup.gif
Suprantu, kad gaila plaukų ilgio, bet po poros metų juk turėsi ilgus ir SVEIKUS plaukus drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
O jei nekirps triusenu, tai po dvieju metu tures tokio pat ilgio ir nutriususius biggrin.gif
Atsakyti
o jeigu galiukai tik siaip siurkstus, bet nesisakoja, tai gal galima juos atgaivinti ar irgi reikia cik cik daryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 05, 02:01)
o jeigu galiukai tik siaip siurkstus, bet nesisakoja, tai gal galima juos atgaivinti ar irgi reikia cik cik daryt?  biggrin.gif

Turbut jie sausi, jei siurkstus......aliejai turetu atgaivint g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 05 04, 10:40)
drinks_cheers.gif
O jei nekirps triusenu, tai po dvieju metu tures tokio pat ilgio ir nutriususius  biggrin.gif

tikra tiesa smile.gif
Atsakyti
alyvu ir alyvuogiu aliejus cia yra tas pats ar ne? g.gif unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 05 11, 12:32)
alyvu ir alyvuogiu aliejus cia yra tas pats ar ne?  g.gif  unsure.gif  g.gif

smile.gif tas pats 4u.gif
Atsakyti
oj dekui liabai 4u.gif tongue.gif
Atsakyti