Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 28, 18:52)
visur raso, kad tas aliejus visiskas sudas, mesk tu ji lauk. atseit ten nieko naturalaus nera, vien tik naftos produktai. pati nenaudojau, tik forume tai perskaiciau  biggrin.gif


naudojau,bet nulis poveikio.... ax.gif dbr alieju naturalu perku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 28, 17:52)
visur raso, kad tas aliejus visiskas sudas, mesk tu ji lauk. atseit ten nieko naturalaus nera, vien tik naftos produktai. pati nenaudojau, tik forume tai perskaiciau  biggrin.gif


Aš naudojau, tai nieko nei blogo, nei gero negaliu pasakyti... toks nežinau ax.gif Kelis kartus bandžiau, tai didesnio poveikio nepasijuto. Nors nieko blogo nepadarė, čia faktas.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 28, 18:52)
visur raso, kad tas aliejus visiskas sudas, mesk tu ji lauk. atseit ten nieko naturalaus nera, vien tik naftos produktai. pati nenaudojau, tik forume tai perskaiciau  biggrin.gif



Vo ***** čia tai geras lotuliukas.gif iš tikro pažiūrėjau kad ten visai ne Nivea, apsižioplinau kažkaip blush2.gif jis toks geltonas , stikliniame buteliuke , parašyta varnalėšų g.gif šūdas sakai g.gif tai ką dabar su juo man daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 29, 07:29)
Vo *****  čia tai geras  lotuliukas.gif iš tikro pažiūrėjau kad ten visai ne Nivea, apsižioplinau kažkaip  blush2.gif  jis toks geltonas , stikliniame buteliuke , parašyta varnalėšų  g.gif šūdas sakai  g.gif tai ką dabar su juo man daryti  unsure.gif


as kazkoki varnalesu alieju esu turejusi pries 10 metu, bet greitai meciau ji lauk, nes jis neissiplaudavo nuolat doh.gif
jei tu turi ta parafinini ir gaila mesti -tai daryk kokias nors voneles rankoms ar kojoms

Gal kas bandet palmiu alieju is Kristianos tik firmos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 29, 18:19)
as kazkoki varnalesu alieju esu turejusi pries 10 metu, bet greitai meciau ji lauk, nes jis neissiplaudavo nuolat  doh.gif
jei tu turi ta parafinini ir gaila mesti -tai daryk kokias nors voneles rankoms ar kojoms

Gal kas bandet palmiu alieju is Kristianos tik firmos nepamenu  blush2.gif


Bandziau palmiu alieju is "Leonor Greyl". Per pora menesiuku plaukai labai atsigavo, kai pabaigsiu, butinai pirksiu dar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodinga @ 2008 04 29, 18:24)
Bandziau palmiu alieju is "Leonor Greyl". Per pora menesiuku plaukai labai atsigavo, kai pabaigsiu, butinai pirksiu dar thumbup.gif

As irgi ji sian nusipirkau.Sedziu dbr su pritepta galva, apsivyniojus ranksluosciu kaip turbanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodinga @ 2008 04 29, 17:24)
Bandziau palmiu alieju is "Leonor Greyl". Per pora menesiuku plaukai labai atsigavo, kai pabaigsiu, butinai pirksiu dar thumbup.gif

QUOTE(lambiukas @ 2008 04 29, 19:07)
As irgi ji sian nusipirkau.Sedziu dbr su pritepta galva, apsivyniojus ranksluosciu kaip turbanu  biggrin.gif


4u.gif
jau zinau koks bus mano naujasis aliejus ax.gif
Jei naudoji ji ilgiau nei 3 men. tai reiktu keisti, nes plaukas per tiek ipranta prie vieno aliejaus
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2008 04 29, 20:07)
As irgi ji sian nusipirkau.Sedziu dbr su pritepta galva, apsivyniojus ranksluosciu kaip turbanu  biggrin.gif


As laikau per nakti - tuomet ryskiausias poveikis buna, bent mano plaukuciam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 29, 21:39)
4u.gif
jau zinau koks bus mano naujasis aliejus  ax.gif
Jei naudoji ji ilgiau nei 3 men. tai reiktu keisti, nes plaukas per tiek ipranta prie vieno aliejaus


kunigunda, o ar jis naturalus? ax.gif as vis apie ji ratus apsuku ir padedu atgal...
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 29, 20:39)
Jei naudoji ji ilgiau nei 3 men. tai reiktu keisti, nes plaukas per tiek ipranta prie vieno aliejaus

O jei aliejus kaitalioji ? Ta prasme viena karta tepi tarkim alyvuogiu, o kita karta palmiu.....tai juos abu po 3 menesiu butu gerai pakeist g.gif O gal sitas galioja ne tik aliejams, bet ir sampunams, balzamams ir kitoms plauku prieziuros priemonems g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 29 balandžio 2008 - 20:41
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 29, 20:00)
kunigunda, o ar jis naturalus? ax.gif  as vis apie ji ratus apsuku ir padedu atgal...

sudetis 97% palmiu aliejaus ir like fragrance, taigi -produktas praktiskai naturalus (be 3%), jokiu kitu priemaisu nera

QUOTE(dovzil @ 2008 04 29, 20:39)
O jei aliejus kaitalioji ? Ta prasme viena karta tepi tarkim alyvuogiu, o kita karta palmiu.....tai juos abu po 3 menesiu butu gerai pakeist  g.gif O gal sitas galioja ne tik aliejams, bet ir sampunams, balzamams ir kitoms plauku prieziuros priemonems  g.gif

As naudoju tiek aliejus, tiek sampunus, tiek kremus ir dantu pastas naturalius. Kiek teko skaityti tiek augalinius, tiek eterinius aliejus patartina keisti kas tris menesius, jei jie naudojami retokai -tai ir laikas galetu buti ilgesnis, bet sakyciau efektas didesnis kaip tas pats produktas naudojamas kaip kursas ir paskui keiciamas kitu. Naturali kosmetika paprastai atidaryta galioja 3-6 men. Sintetine galioja ilgiau -tad ir naudojama ilgiau, taciau ir ja reikia keisti
Atsakyti
kokia kaina to kristianos aliejuko?! bigsmile.gif
Atsakyti