Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 24, 21:33)
tai nemanau,kad ka keicia galvos odai tas faktas,jos plauku galus ir iki puses ilgio istepu aliejumi,gi ne saknis.


doh.gif beprasmiska kazka aiskinti, sorry, bet del manes jus galite juos teptis kur norite ir nors 2 kartus per diena
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 24, 22:46)
doh.gif beprasmiska kazka aiskinti, sorry, bet del manes jus galite juos teptis kur norite ir nors 2 kartus per diena



kodel beprasmiska?na,tai jei galiukus patepi aliejum,tai turi itakos galvos odos riebalavimuisi,taip?nes man tai neaisku tikrai
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 24, 23:20)
kodel beprasmiska?na,tai jei galiukus patepi aliejum,tai turi itakos galvos odos riebalavimuisi,taip?nes man tai neaisku tikrai

as irgi tepu aliejais tik plauku galiukus, susiriebaluoja saknys, o tie galiukai niekada nebuna susiriebalave... unsure.gif
manau per daznas tepimas aliejum yra pavojingas ne del riebalavimosi ar apsunkinimo per didelio, o delto, kad plaukai gali priprasti, "islepti" ir tada tas aliejus neduos jokio gydomojo efekto 4u.gif
Atsakyti
Manau, geriau pasiskaitykime apie tai medicinos knygose, o ne iš lūpų į lūpas perduokime individualią patirtį plaukų srityje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 25, 11:20)
Manau, geriau pasiskaitykime apie tai medicinos knygose, o ne iš lūpų į lūpas perduokime individualią patirtį plaukų srityje  drinks_cheers.gif

Hm o gal skaitei, ka raso medicinos knygose?idomu butu suzinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 24, 22:20)
kodel beprasmiska?na,tai jei galiukus patepi aliejum,tai turi itakos galvos odos riebalavimuisi,taip?nes man tai neaisku tikrai


pirmiausia itaka turi plauko ilgis ir jo struktura, ilgas plaukas greiciau riebaluosis, nes kuo ilgesnis tuo sunkesni ir labiau priglunda, o kai ant plauko dar nuolat tepami aliejai, po to dedamos kaukes, dar ant ju purskiami ivairus purskalai - viskas tik dar labiau apsunkina plauka
as nieka cia neprisigalvojau -tai man pasakiusi yra kirpeja ir as pati isitikinau - jei tik aliejus 1x per savaite ir sampunas - galiu laisvai 3 dienas isbuti, bet jei uztepu konicionieriaus daugiau (nuplaunamo)-antros dienos vakara jau ne kaip atrodo, o jei dar ka uzpurskiu -tai jau kita ryta atsikeliu su nelabai kokiu vaizdeliu schmoll.gif
Mano plaukai zemiau juosmens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 24, 21:38)
ir cia tu manai yra labai faina  blink.gif , t.y. kasdien plauti  g.gif. man tai tikrai nera cia nieko nuostabaus, priesingai - tai reiskia, kad tavo plaukai apsunksta, nes priesingu atveju galetum sau leisti kad ir 3 dienas ju neplauti, o jie vis dar atrodytu normaliai (ypac, jei jie neilgi). Matyt turi per daug laisvo laiko-jei gali sau leisti kasdien ja plauti, bet kaip sakei -cia jau individualus dalykas  unsure.gif

Kazi ar tu neplautum kasdien galvos, jei kasryt sportuotum ir visa galva slapia nuo prakaito butu, a ? Ir ko cia stebies? Ir is kur zinai , kad mano plaukai apsunksta, jei gyvenime manes nematei? O galvai isplaut tikrai visos valandos nereikia..... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 26 balandžio 2008 - 21:29
QUOTE(dovzil @ 2008 04 26, 21:19)
Kazi ar tu neplautum kasdien galvos, jei kasryt sportuotum ir visa galva slapia nuo prakaito butu, a ?


as ir sportuoju (daugiau nei 10 metu su treniruokliais) ir niekada nebunu slapia galva, o ir siaip praktiskai neprakaituoju (netradicines medicinos poziuriu didelis prakaitavimas yra organizmo sutrikimo pozymis (dazniausiai uzterstas organizmas) g.gif, zinau zmoniu, kurie net po kroso buna nesuprakaitave)
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 26, 22:31)
as ir sportuoju (daugiau nei 10 metu su treniruokliais) ir niekada nebunu slapia galva, o ir siaip  praktiskai neprakaituoju (netradicines medicinos poziuriu didelis prakaitavimas yra organizmo sutrikimo pozymis (dazniausiai uzterstas organizmas)  g.gif, zinau zmoniu, kurie net po kroso buna nesuprakaitave)

Pasakei visiska nesamone......nebent tie zmones yra tik kaulai ir skura....o sveikas zmogus visada prakaituoja, tai naturali funkcija....tik vieni maziau, kiti smarkiau. O tokiu neprakaituojanciu ir su treniruokliais sportuojanciu damu sporto klubuose prisiziurejau iki......net spalvotas makijazas is vietos nepajuda lotuliukas.gif Tik va ne vieno profesionalaus sportininko nemaciau nesuprakaitavusio g.gif
O del to, kad zmogus po kroso buna nesuprakaitaves, tai ir as zinau tokiu.....mano vyras po 30 km begimo zinok irgi sausas grizta.....mat po tiek km begimo ir isdziut suspeja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 26 balandžio 2008 - 21:47
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 24, 20:38)
ir cia tu manai yra labai faina  blink.gif , t.y. kasdien plauti  g.gif. man tai tikrai nera cia nieko nuostabaus, priesingai - tai reiskia, kad tavo plaukai apsunksta, nes priesingu atveju galetum sau leisti kad ir 3 dienas ju neplauti, o jie vis dar atrodytu normaliai (ypac, jei jie neilgi). Matyt turi per daug laisvo laiko-jei gali sau leisti kasdien ja plauti, bet kaip sakei -cia jau individualus dalykas  unsure.gif


man tai pvz yra taip, kad kai niekuo netepiau, tik sampunu isplaunu reikdavo kasdien plaut, tai jei ir tai merginai yra taip pat, tai tada jau geriau dar ir aliejais palepint tarp tu plobimu, vistiek riebalavimosi greitis tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 26, 23:31)
as ir sportuoju (daugiau nei 10 metu su treniruokliais) ir niekada nebunu slapia galva, o ir siaip  praktiskai neprakaituoju (netradicines medicinos poziuriu didelis prakaitavimas yra organizmo sutrikimo pozymis (dazniausiai uzterstas organizmas)  g.gif, zinau zmoniu, kurie net po kroso buna nesuprakaitave)


aš irgi sportuoju kasdien ir tikrai galvos dėl to neplaunu, kadangi mano plaukai kaip ir kunigundos - ilgi. uženka 2k per savaitę, nes nėra poreikio.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 26, 21:36)
O tokiu neprakaituojanciu ir su treniruokliais sportuojanciu damu sporto klubuose prisiziurejau iki......net spalvotas makijazas is vietos nepajuda 

pirma, as nesu profesionali sportininke, antra, sportuoju savo malonumui, tik formu palaikymui, nes turiu jas puikias is prigimties, tad nera poreikio siekti jokiu rekordu, taciau svorius naudoju nemazus, trecia, nepripazistu jokiu spalvotu makiazu ir neturiu net tokios kosmetikos iskilmingoms progoms. Be to, as niekada nesu naudojusi jokiu antiperspirantu ir nevaikstau geltonomis pazastimis, taciau nesu kokia perkarusi distrofike, turiu visus reikiamus apvalumus mirksiukas.gif - tad nereikia menkinti tu, kurioms sekasi geriau nei tau blink.gif (o tokiu moteriskiu, kokias cia apibudinai as ir pati prisiziurejau iki valios, kaip ir tu, kurios plusa 5 kartus per savaite, visos slapios, o rezultatai vos vos pastebimi net ir po keliu metu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 27 balandžio 2008 - 22:29