Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 22, 14:21)
o kiek kartu i savaite jus dedat aliejukus?  smile.gif

aš viena karta
esu bandžiusi tik alyvuogiu ir semenu
man semenu labiau patiko
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 22, 13:21)
o kiek kartu i savaite jus dedat aliejukus?  smile.gif

as tik viena karta, butent taip yra rekomenduojama
Atsakyti
dekui, zinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 22, 16:39)
as tik viena karta, butent taip yra rekomenduojama


o jei dazniau,tai gal kenkia? blink.gif nes as tai nezinau tiesa sakant kiek kartu,ir kad limitas yra... siaip plaunu kas antra diena plaukus dazniausiai tai ir tepu kaskart karsta aliejuka..nes plaukai sausi is prigimties,tai galvoju,reikia drekinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 22, 19:00)
o jei dazniau,tai gal kenkia? blink.gif  nes as tai nezinau tiesa sakant kiek kartu,ir kad limitas yra... siaip plaunu kas antra diena plaukus dazniausiai tai ir tepu kaskart karsta aliejuka..nes plaukai sausi is prigimties,tai galvoju,reikia drekinti rolleyes.gif


tokiu budu apsunkini plaukus, o ne juos drekini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 22, 23:42)
tokiu budu apsunkini plaukus, o ne juos drekini  ax.gif



tai va,kad man ir reikia,jog butu sunkesni,nes man purumo uztektinai
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 23, 00:42)
tokiu budu apsunkini plaukus, o ne juos drekini  ax.gif

O tai jei tik i saknis itrinu aliejuka, pvz dzintars, ir apsunkinu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 22, 13:21)
o kiek kartu i savaite jus dedat aliejukus?  smile.gif

ash tai 1 karta, daugiau lajko nerandu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 23, 14:24)
tai va,kad man ir reikia,jog butu sunkesni,nes man purumo uztektinai


apsunkes plaukas yra sunkesnis ir labiau prigludes, greiciau riebaluojasi ax.gif -kur cia geris -tai nesuprantu blink.gif

QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 16:10)
O tai jei tik i saknis itrinu aliejuka, pvz dzintars, ir apsunkinu? g.gif

pries kiekviena plovima? Jei karta per savaite -tai viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 23, 22:10)
apsunkes plaukas yra sunkesnis ir labiau prigludes, greiciau riebaluojasi  ax.gif -kur cia geris -tai nesuprantu  blink.gif
pries kiekviena plovima? Jei karta per savaite -tai viskas gerai

Ko cia nesuprast....juk zmogus rase, kad plaukai is prigimties sausi....o nuo to, kad pries kiekviena plovima aliejum trina, tai anokia cia beda....jei matytu, kad plaukai prisiploja ar labai apsunksta nuo aliejaus, manau neteptu unsure.gif Cia gi labai individualu...ir nera cia ko stebetis mirksiukas.gif
As plaukus plaunu kasdien, o aliejus tepu kas antra diena...ir man niekas plauku neapsunkina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 24 balandžio 2008 - 20:27
QUOTE(dovzil @ 2008 04 24, 20:26)
As plaukus plaunu kasdien, o aliejus tepu kas antra diena...ir man niekas plauku neapsunkina  rolleyes.gif

ir cia tu manai yra labai faina blink.gif , t.y. kasdien plauti g.gif. man tai tikrai nera cia nieko nuostabaus, priesingai - tai reiskia, kad tavo plaukai apsunksta, nes priesingu atveju galetum sau leisti kad ir 3 dienas ju neplauti, o jie vis dar atrodytu normaliai (ypac, jei jie neilgi). Matyt turi per daug laisvo laiko-jei gali sau leisti kasdien ja plauti, bet kaip sakei -cia jau individualus dalykas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 24, 21:38)
ir cia tu manai yra labai faina  blink.gif , t.y. kasdien plauti  g.gif. man tai tikrai nera cia nieko nuostabaus, priesingai - tai reiskia, kad tavo plaukai apsunksta, nes priesingu atveju galetum sau leisti kad ir 3 dienas ju neplauti, o jie vis dar atrodytu normaliai (ypac, jei jie neilgi). Matyt turi per daug laisvo laiko-jei gali sau leisti kasdien ja plauti, bet kaip sakei -cia jau individualus dalykas  unsure.gif



tai nemanau,kad ka keicia galvos odai tas faktas,jos plauku galus ir iki puses ilgio istepu aliejumi,gi ne saknis.
Atsakyti