Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(qqte @ 2008 04 17, 14:27)
poster_offtopic.gif  bet plauku saknis irgi reikia maitint smile.gif
kad tas negyvasis plaukas butu kuo grazesnis
viskas gi nuo saknu prasideda  rolleyes.gif
o jei negyvas tas plaukas likes (zinau zinau kad negyvas) tai jam ne maitinimo reikia-negyvi daiktai nesimaitina, o apsaugos nuo kenksmingo aplinkos poveikio

"Vienintelė auganti, arba gyva, plauko dalis yra plauko šaknis,esanti maišelio pagrinde. Plauko stiebas yra po truputį stumiamas iš maišelio aukštyn odos paviršiaus link. Kai tik plaukas išlenda iš maišelio, jis miršta ir negali būti atkurtas. Plauko stiebas yra sudrėkinamas riebaline medžiaga, kurią išskiria riebalų liaukos, atsirandančios maišelyje." Taigi natūralu, kad plaukai prie šaknų yra sveikesni ir gražesni nei likusioji plaukų dalis, plaukų galai, kurie būna sausesni, linkę šakotis, lūžinėti, todėl būtent jiems ir reikia daugiausiai priežiūros, maitinimo, drėkinimo. Aišku, tepti ar netepti plaukų šaknis kauke reikia atsižvelgiant į savo plaukų tipą, būklę ir apskritai į kaukės paskirtį (tarkim, kaukės nuo slinkimo tepamos būtent plaukų šaknims). Mano plaukai normalūs, sveiki ir parašiau būtent, kaip darau aš - netepu ant plaukų šaknų, nes tam nėra poreikio, plaukai puikiai atrodo, o jei naudoju balzamą/kaukę viršugalviui ir ilgiau palaikau - plaukai tiesiog greičiau susiriebina ir praranda gražią išvaizdą.
Beje, Jūs pati sau prieštaraujat - iš pradžių sakot, kad reikia ir plaukų šaknis maitinti, o po to - kad plaukų apskritai nereikia maitint, o juos apsaugot mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 17 balandžio 2008 - 15:32
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 04 16, 19:44)
sakykit ka norit, priestaraukit, bet yra dvi elementarios tiesos:
1. niekada dirbtinis produktas neprilygs naturaliam.
2. kas per daug, tas nesveika. taip kad dedamos po 2 kaukes nepadarykit meskos paslaugos savo "negyviems" plaukams.
drinks_cheers.gif

Niekas šioje temoje ir nesakė, kad dirbtinis produktas geresnis nei natūralus 4u.gif
Kalba vyksta apie plaukų, kurie yra negyvi, priežiūrą, todel, sakyčiau, nereikia išpūsti ypatingos natūralių priemonių naudos jiems ax.gif
Kiekvienos plaukai, gyvenimo būdas, požiūris, įsitikinimai individualus, vienom tinka vienas, kitom kitas. Niekas neagituoja teptis ir aliejaus prieš plovimą, ir kitos kaukės po to, aš tik pasidalinau savo patirtim, dėl kokios priežiūros ir naudojamų priemonių mano plaukai atrodo puikiai 4u.gif

Baigiam poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 17 balandžio 2008 - 15:53
Gryzhtant prie aliejuku - neseniai nusipirkau avokadu aliejaus Eurovaistineje. Kazhkada girdejau kad gerai drekina sausa oda bei plaukus smile.gif Pradejau tepti galiukus ir tikrai galiu pasakyti kad yra super priemone thumbup.gif Galiukai nesivelia ir pasidare minkšti, o reikia to aliejaus vos lašiuko smile.gif Galima ir kaip kauke naudoti, efektas man pasirode netgi geresnis nei po alyvuogiu aliejaus ax.gif
Atsakyti
o kazi kaip plauku veikia Kvieciu gemalu aliejus?Gal kas bandet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2008 04 17, 16:42)
Gryzhtant prie aliejuku - neseniai nusipirkau avokadu aliejaus Eurovaistineje. Kazhkada girdejau kad gerai drekina sausa oda bei plaukus smile.gif Pradejau tepti galiukus ir tikrai galiu pasakyti kad yra super priemone  thumbup.gif  Galiukai nesivelia ir pasidare minkšti, o reikia to aliejaus vos lašiuko smile.gif Galima ir kaip kauke naudoti, efektas man pasirode netgi geresnis nei po alyvuogiu aliejaus  ax.gif

o cia taip tas aliejukas ir vadinasi? nesu kazkaip tokio uztikus eurovaistineje, gal butu galima pamatyti, kaip atrodo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 17, 17:16)
o kazi kaip plauku veikia Kvieciu gemalu aliejus?Gal kas bandet? 4u.gif


as kai darau silta aliejaus kauke plaukam tai pilu gemalu aliejaus , jojobos ir alyvuogiu ax.gif poveikis man patinka bet butent jo vieno nebandziau
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 17, 16:08)
"Vienintelė auganti, arba gyva, plauko dalis yra plauko šaknis,esanti maišelio  pagrinde. Plauko stiebas yra po truputį stumiamas iš maišelio aukštyn odos paviršiaus link. Kai tik plaukas išlenda iš maišelio, jis miršta ir negali būti atkurtas. Plauko stiebas yra sudrėkinamas riebaline medžiaga, kurią išskiria riebalų liaukos, atsirandančios maišelyje." Taigi natūralu, kad plaukai prie šaknų yra sveikesni ir gražesni nei likusioji plaukų dalis, plaukų galai, kurie būna sausesni, linkę šakotis, lūžinėti, todėl būtent jiems ir reikia daugiausiai priežiūros, maitinimo, drėkinimo. Aišku, tepti ar netepti plaukų šaknis kauke reikia atsižvelgiant į savo plaukų tipą, būklę ir apskritai į kaukės paskirtį (tarkim, kaukės nuo slinkimo tepamos būtent plaukų šaknims). Mano plaukai normalūs, sveiki ir parašiau būtent, kaip darau aš - netepu ant plaukų šaknų, nes tam nėra poreikio, plaukai puikiai atrodo, o jei naudoju balzamą/kaukę viršugalviui ir ilgiau palaikau - plaukai tiesiog greičiau susiriebina ir praranda gražią išvaizdą.
Beje, Jūs pati sau prieštaraujat - iš pradžių sakot, kad reikia ir plaukų šaknis maitinti, o po to - kad plaukų apskritai nereikia maitint, o juos apsaugot  mastau.gif

nepriestarauju
as juk ir sakau kad maitint tai saknis reikia
o visa kita plauka apsaugot
tiesiog savokos skiriasi ir tiek o del viso kitko nepriestarauju nei sau nei jums drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Becky @ 2008 04 17, 16:42)
Gryzhtant prie aliejuku - neseniai nusipirkau avokadu aliejaus Eurovaistineje. Kazhkada girdejau kad gerai drekina sausa oda bei plaukus smile.gif Pradejau tepti galiukus ir tikrai galiu pasakyti kad yra super priemone  thumbup.gif  Galiukai nesivelia ir pasidare minkšti, o reikia to aliejaus vos lašiuko smile.gif Galima ir kaip kauke naudoti, efektas man pasirode netgi geresnis nei po alyvuogiu aliejaus  ax.gif

o ji ant galiuku po plovimo tepti reik ar pries??
Atsakyti
ishbandziau semenu alieju wub.gif jis man 100% geriau negu alyvuogiu, nuo alyvuogiu labaj galiukai velesi, nekaip atrode, nors geriau negu priesh, o va dbr tai nerealu wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 17, 16:36)
as kai darau silta aliejaus kauke plaukam tai pilu gemalu aliejaus , jojobos ir alyvuogiu  ax.gif  poveikis man patinka bet butent jo vieno nebandziau

kaip darai aliejine kauke? nelieka paskui labai riebaluoti plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 04 20, 13:33)
kaip darai aliejine kauke? nelieka paskui labai riebaluoti plaukai?


as visad po aliejaus kaukes plaunu plaukus su BC sampunu-pylingu na tai tikrai nelieka jokio riebalo
Atsakyti
sveikos 4u.gif

esu bandziusi alyvuogiu, vynuogiu kauliuku, jojobos, kvieciu gemalu ricinos ir semenu alieju plaukams mirksiukas.gif (cia visi naturalus, be priemaisu) siaip isskirt as kazkuri negaleciau, tokias kaukes darau apie menesi ir plaukai taaaip atsigavo 4u.gif tikrai labai zvilga, sveikesni atrodo smile.gif bet pastaruoju metu as darau visu siu alieju misini ir ji pasildau, tuomet man ir buna geriausias rezultatas negu kiekviena atskirai tepant smile.gif o vat man dzintars aliejukas visai nepatinka schmoll.gif visu pirma kvapas labai nekoks, ir nezinau gal as ne toki nusipirkau, (nors baltas buteliukas, su apvaliu kamsteliu ir uzrasyta masla) bet man tepasi labai sunkiai, visiskai ne aliejuko konsistencija ir poveikio nelabai sulaukiau, nors 3 jau sunaudojau, daug geriau alieju misinys man veikia tongue.gif dabar dar noreciau isbandyti avokadu ir migdolu alieju 4u.gif dar gal kokosu, bet niekur jo nerandu...
Atsakyti
o kiek kartu i savaite jus dedat aliejukus? smile.gif
Atsakyti