Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Peržiūrėjau visą temą ir neradau info apie kaukę su majonezu.
Gal galit juri apie ją parašyti bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 04 16, 11:02)
Peržiūrėjau visą temą ir neradau info apie kaukę su majonezu.
Gal galit juri apie ją parašyti bigsmile.gif ?

Temoj apie namines kaukes pažiūrėk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 04 16, 11:13)
Temoj apie namines kaukes pažiūrėk  mirksiukas.gif


Ačiū, radau. Reiks išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 04 15, 19:07)
as tai naturalumo (aliejaus) nemaisyciau su fructis ax.gif deciau tik alieju, kad plaukai pailsetu... blush2.gif

Užsitepus tiek aliejų, tiek "Fructis" po to, poveikis plaukams žymiai ryškesnis nei naudojant tik vieną iš šių kaukių ax.gif Negalvoju, kad taip varginu plaukus, nes rezultatai kalba patys uz save bigsmile.gif Manau, kad natūralesnių priemonių naudojimas yra labiau aktualus odai nei plaukams, nes visgi sie yra negyvi, pagrindinė jų sudėtinė dalis yra kietas baltymas, keratinas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 16 balandžio 2008 - 14:47
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 16, 15:46)
Užsitepus tiek aliejų, tiek "Fructis" po to, poveikis plaukams žymiai ryškesnis nei naudojant tik vieną iš šių kaukių  ax.gif Negalvoju, kad taip varginu plaukus, nes rezultatai kalba patys uz save  bigsmile.gif Manau, kad natūralesnių priemonių naudojimas yra labiau aktualus odai nei plaukams, nes visgi sie yra negyvi, pagrindinė jų sudėtinė dalis yra kietas baltymas, keratinas  4u.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 16, 15:46)
Užsitepus tiek aliejų, tiek "Fructis" po to, poveikis plaukams žymiai ryškesnis nei naudojant tik vieną iš šių kaukių  ax.gif Negalvoju, kad taip varginu plaukus, nes rezultatai kalba patys uz save  bigsmile.gif Manau, kad natūralesnių priemonių naudojimas yra labiau aktualus odai nei plaukams, nes visgi sie yra negyvi, pagrindinė jų sudėtinė dalis yra kietas baltymas, keratinas  4u.gif

na, cia jau turbut mano isitikinimas ir tiek ax.gif mirksiukas.gif tiesiog paskutiniu metu stengiuosi ne tik oda, bet plaukus lepinti naturaliai, taip pat, rezultatai dziugina smile.gif
tada logiskai mastant, svarbiausia netept ant galvos odos ar kaip cia gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 04 16, 17:03)
na, cia jau turbut mano isitikinimas ir tiek ax.gif  mirksiukas.gif  tiesiog paskutiniu metu stengiuosi ne tik oda, bet plaukus lepinti naturaliai, taip pat, rezultatai dziugina smile.gif
tada logiskai mastant, svarbiausia netept ant galvos odos ar kaip cia gaunasi g.gif

Aš irgi manyciau, kad čia daugiau įsitikinimas mastau.gif Aš netepu jokių kaukių ant plaukų šaknų, galvos odos, kad išplauti plaukai nesusiriebintų greičiau nei įprastai ir apskritai likusiai plaukų daliai reikia didesnio maitinimo nei plaukams prie šaknų 4u.gif
Atsakyti
sakykit ka norit, priestaraukit, bet yra dvi elementarios tiesos:
1. niekada dirbtinis produktas neprilygs naturaliam.
2. kas per daug, tas nesveika. taip kad dedamos po 2 kaukes nepadarykit meskos paslaugos savo "negyviems" plaukams.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vakar vakare pasildziau lino semenu aliejaus ir isitepliojau plaukucius 4u.gif siandien nuplaut riebalapaemiau "Fructis"sampuna, o dada su "Alpecin", plaukus tai taip zvilga biggrin.gif net drauges paklause kuom plaukus tepiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 04 16, 07:27)
pasisildziau vakar vakare semenu aliejaus isitepliojau
pirma karta kai ji meginau man ne itin patiko, nes plaukai elektrinosi
o va po vakar tai atsidziaugt negaliu  wub.gif

nusipirkau ir ash semenu aliejaus smile.gif reikes bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš alyvuogių aliejų įsimylėjau (o gal jis mano plaukus? lotuliukas.gif )
Pašildžiau mikrobanginėje dubenėlyje, ištepiau nuo pusės plaukų ir po 1,5 val išploviau.
Dar kaukė "gaia" uždėjau po plovimo, tai dbr thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 16, 16:16)
Aš irgi manyciau, kad čia daugiau įsitikinimas mastau.gif Aš netepu jokių kaukių ant plaukų šaknų, galvos odos, kad išplauti plaukai nesusiriebintų greičiau nei įprastai ir apskritai likusiai plaukų daliai reikia didesnio maitinimo nei plaukams prie šaknų  4u.gif


poster_offtopic.gif bet plauku saknis irgi reikia maitint smile.gif
kad tas negyvasis plaukas butu kuo grazesnis
viskas gi nuo saknu prasideda rolleyes.gif
o jei negyvas tas plaukas likes (zinau zinau kad negyvas) tai jam ne maitinimo reikia-negyvi daiktai nesimaitina, o apsaugos nuo kenksmingo aplinkos poveikio
Atsakyti