Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
cia man tik vienai taip atrodo as po alyvuogiu aliejaus plaukai elektrinasi? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 12, 12:19)
cia man tik vienai taip atrodo as po alyvuogiu aliejaus plaukai elektrinasi?  doh.gif


na, man tai nesielektrina ax.gif
Atsakyti
[quote=puupsikas,2008 04 12, 10:13]
nesitikėk stebuklo jau po pirmo karto biggrin.gif


tikrai nesitikejau biggrin.gif visa nakti ismiegojau sau su kauke, issiplove gan lengvai sakyciau tik nesupratau kodel, bet labai labai susivele plaukai blink.gif ar ir jums taip? nors kiek supratau beskaitydama, kad svelnus ir glotnus pasidaro, ar ne?
Atsakyti
[quote=Roisin,2008 04 12, 15:17]
[quote=puupsikas,2008 04 12, 10:13]
nesitikėk stebuklo jau po pirmo karto biggrin.gif
tikrai nesitikejau biggrin.gif visa nakti ismiegojau sau su kauke, issiplove gan lengvai sakyciau tik nesupratau kodel, bet labai labai susivele plaukai blink.gif ar ir jums taip? nors kiek supratau beskaitydama, kad svelnus ir glotnus pasidaro, ar ne?
[/quote]
Man po aliejuku irgi buna susivele, bet uzdedu kauke, palaikau iki pusvalandzio, va tada jau thumbup.gif
Atsakyti
Tad isvada - neverta visa nakti vargti ir miegoti su "naminemis" kaukemis - uztenka keliu valandu ax.gif
Ka tik issiploviau galva su "milk_shake" kauke su pienu (apie 50 Lt) ir rezultatas ne geresnis nei po majonezo kaukes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 12, 20:03)
Tad isvada - neverta visa nakti vargti ir miegoti su "naminemis" kaukemis - uztenka keliu valandu ax.gif
Ka tik issiploviau galva su "milk_shake" kauke su pienu (apie 50 Lt) ir rezultatas ne geresnis nei po majonezo kaukes blink.gif

jau manes tai niekas nepriverstu iskeisti naturalias kaukes i kazkokia sintetika schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 12, 13:19)
cia man tik vienai taip atrodo as po alyvuogiu aliejaus plaukai elektrinasi?  doh.gif

man po semenu elektrinosi unsure.gif
Atsakyti
Ir aš pabandysiu tepliotis smile.gif bėgu alyvuogių aliejuką šildytis smile.gif aprašysiu rezultatus mirksiukas.gif
Atsakyti
Apsirikau vakar - kai isdziuvo plaukai tai thumbup.gif Joks majonezas taip puikiai plauku nepagrazintu wub.gif
Po pirmo karto paveiki matau, bet manau yra puikus derinys - gera kauke, alyvuogiu aliejus, serumas galiukams ir ampoles saknims - visa tai pakaitomis duos rezultatu drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu va papasakosiu smile.gif ishsitepliojau ash tuo alyvuogiu aliejujm, ishsiploviau viskas liux tik pradejo snd veltis galai labaj schmoll.gif net nznau ka daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 04 14, 18:58)
nu va papasakosiu  smile.gif  ishsitepliojau ash tuo alyvuogiu aliejujm, ishsiploviau viskas liux tik pradejo snd veltis galai labaj  schmoll.gif  net nznau ka daryt unsure.gif




as tai net ir po aliejiniu kaukiu dazniausiai patepu plauku galiukus plauku aliejuku(alfaparf)
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 04 14, 19:58)
nu va papasakosiu  smile.gif  ishsitepliojau ash tuo alyvuogiu aliejujm, ishsiploviau viskas liux tik pradejo snd veltis galai labaj  schmoll.gif  net nznau ka daryt unsure.gif

gal labai nusausinai beplaudama?
as tai ir po aliejaus tepu balzama vistiek...
Atsakyti