Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 29, 18:04)
Aš tai maždaug kokius 2 gerus valgomus šaukštus, nes plaukai ilgi. Šildžiau mikrobanginėje apie 20 sekundžių blush2.gif . Kiek teko skaityti tai kitos šildo dubenėlyje su karštu vandeniu 4u.gif


Aciu 4u.gif Bandysiu. Siandien nusidaziau plaukus, tai kita plovima jau bandysiu tepti aliejumi ax.gif Parasysiu ispudzius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 03 29, 19:47)
Aciu 4u.gif  Bandysiu. Siandien nusidaziau plaukus, tai kita plovima jau bandysiu tepti aliejumi ax.gif  Parasysiu ispudzius mirksiukas.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai dubenelyje ant ugnies sildau, labai neilgai ax.gif
Atsakyti
aš užverdu puode vandens. tada kai vanduo įkaista nuimu nuo ugnies ir padedu ant puoduko dubenėlį su aliejumi ir garai sušildo smile.gif
Atsakyti
nusipirkau sviestmedzio aliejuka, bandysiu si naudot, nes migdolu nelabai koki efekta teike, jis manau labiau odai smile.gif
o jus sildot sviestmedzio alieju ar teopat toki kieta ant plauku?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 03 30, 18:55)
nusipirkau sviestmedzio aliejuka, bandysiu si naudot, nes migdolu nelabai koki efekta teike, jis manau labiau odai  smile.gif
o jus sildot sviestmedzio alieju ar teopat toki kieta ant plauku?

lotuliukas.gif nerekomenduoju tepti kieto, nes doh.gif plaukai siaubingai sulimpa, geriau isidek i indeli ir istirpink
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 30, 19:45)
aš užverdu puode vandens. tada kai vanduo įkaista nuimu nuo ugnies ir padedu ant puoduko dubenėlį su aliejumi ir garai sušildo  smile.gif

siaip kiek girdejus, tai taip ir rekomenduoja, bet as is tu, kurios labai tingi cackintis biggrin.gif blush2.gif as taip pat trumpam ikisu i mikrobangine blush2.gif
Atsakyti
haha! biggrin.gif as tai ipyliau i sauksta ir ant ugnies pakaitinau. uzpyliau ant chna (jau pagamintos, su vandeniu) ir iskepe man virsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 30, 22:16)
lotuliukas.gif  nerekomenduoju tepti kieto, nes  doh.gif plaukai siaubingai sulimpa, geriau isidek i indeli ir istirpink

aciu, kad perspejai lotuliukas.gif
Atsakyti
nusipirkau paprasto maistui skirto semenu aliejaus
kazi tiks pries plovima palaikyt?
nemeginot?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 03 31, 17:07)
nusipirkau paprasto maistui skirto semenu aliejaus
kazi tiks pries plovima palaikyt?
nemeginot?


man tiko ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as turiu propolio aliejuka ir taip ydomu pasidare, gal ir jis ka gero plaukam duoda? kaip manot? gal kas bendet?
Atsakyti