Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(cinnamone @ 2008 03 27, 16:43)
na mano plaukai tikrai ilgi,ir tai per daug buvo,bet palikti nesinorejo  4u.gif

Ji ne ta norejo pasakyt.....ji turejo galvoje, kad tiek ten to naturalaus aliejaus, nes mat grynas naturalus aliejus daugiau kainuoja.
Atsakyti
O aliejų pašildot aš nešildytą tepat? Aš nešildyto linų sėmenų aliejaus tepiaus, pora valandų pavaikštinėjau į kuoduką susisukusi, nieko, visai patiko man jis. Tai galvoju, kada efektas geresnis, kai šiltas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 03 27, 20:00)
O aliejų pašildot aš nešildytą tepat? Aš nešildyto linų sėmenų aliejaus tepiaus, pora valandų pavaikštinėjau į kuoduką susisukusi, nieko, visai patiko man jis. Tai galvoju, kada efektas geresnis, kai šiltas ar ne.

Siltas geriau. As visada pasildau.
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 03 27, 21:00)
O aliejų pašildot aš nešildytą tepat? Aš nešildyto linų sėmenų aliejaus tepiaus, pora valandų pavaikštinėjau į kuoduką susisukusi, nieko, visai patiko man jis. Tai galvoju, kada efektas geresnis, kai šiltas ar ne.


Linu semenu alieju as irgi tepu nekaitinusi. Kazkur atrodo skaiciau, kad jo negalima kaitinti, praranda vertingas savybes. Bet cia gal daugiau kai maistui taikoma. O alyvuogiu alieju tikrai zinau, kad geriau pasildyti pries tepant ant plauku. ax.gif
O as siandien tepliosiu kanapiu aliejumi plaukus bigsmile.gif ziuresim kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 27, 08:35)
O kas cia juokingo...tu paskaiciuok kiek kainuotu 20ml alyvuogiu aliejaus....


kainos poziuriu lyginti reiktu migdolu alieju su migdolu aliejum, o ne su alyvuogiu kanapiu ir pan.
vienas dalykas pirkti 20 ml (realiai neteko matyti gero aliejaus tokiais kiekiais, nebent girdeti tuos pilstomus neaiskios kokybes) ir visai kitas kokius 5 ml-kainos skirtumas buna net labai neprororcingai didelis, todel ir kyla klausimas - kurioje sudeties vietoje ten yra tas aliejus ir ko dar be to aliejaus ten yra
Bet kuriuo atveju - prasmingiau pirkti 100 % kokybiska alieju, o ne "kazka" su aliejum

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 27, 20:59)
kainos poziuriu lyginti reiktu migdolu alieju su migdolu aliejum, o ne su alyvuogiu kanapiu ir pan.
vienas dalykas pirkti 20 ml (realiai neteko matyti gero aliejaus tokiais kiekiais, nebent girdeti tuos pilstomus neaiskios kokybes) ir visai kitas kokius 5 ml-kainos skirtumas buna net labai neprororcingai didelis, todel ir kyla klausimas - kurioje sudeties vietoje ten yra tas aliejus ir ko dar be to aliejaus ten yra
Bet kuriuo atveju - prasmingiau pirkti 100 % kokybiska alieju, o ne "kazka" su aliejum

as pritariu tavo nuomei, kad geriausia pirkt 100% naturalu alieju, tik tiek, kad ju kainos visur labai skiriasi.....o del to aliejuko kur mergaite pirko, tai jei zmogui tinka ir patinka, lai naudoja....man nuo to galvos neskauda biggrin.gif Gal ir padarys koki stebukla...negali zinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamone @ 2008 03 27, 00:34)
pirkau Eurokos parduotuveje, ten prie kasos buvo padeti tie aliejukai,tai pajemiau pabandymui rolleyes.gif  kaina istiesu juokinga - 0.99LT  biggrin.gif  wub.gif  vadinasi INTERFLEX rolleyes.gif

10ml ax.gif , bet puikiai pakanka vienam kartui, patogu naudoti.
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 27, 22:59)
Bet kuriuo atveju - prasmingiau pirkti 100 % kokybiska alieju, o ne "kazka" su aliejum

Na, gal sudeties poziuriu alyvuogiu aliejus vertingesnis, bet naudojant praktiskai galiu pasakyti, kad "INTERFLEX" aliejus mano plaukams pasirode ne ka prastesnis nei bet kuris kitas is apklausoje isvardintu, nes dauguma ju as kaip ir esu isbandziusi ax.gif Bent man nuo jau mineto aliejaus plaukai tikrai zvilgesni, paslankesni, lengviau sukuojami, patogi vienkartine pakuote, nereikia ilgai tepliotis, gaist laiko,nes veikia greitai ir efektyviai. Alyvuogiu aliejus kaip ir kiti naturalus reguliariai naudojant yra tikras geris plaukams, tik kai jau nuolat naudoji, pabosta, todel norisi ir kitokiu isbandyti 4u.gif "INTERFLEX" tikrai nenusiuvyliau, zadu naudoti ir ateityje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 26, 01:13)
as jo nemegstu tai sirdies neskaudes biggrin.gif o jis toks riebus tai gal neblogai

Kuo riebiau, tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 28 kovo 2008 - 08:01
[quote=Viktuteee,2008 03 28, 09:03]
10ml ax.gif , bet puikiai pakanka vienam kartui, patogu naudoti.
Papildyta:

Na, gal sudeties poziuriu alyvuogiu aliejus vertingesnis, bet naudojant praktiskai galiu pasakyti, kad "INTERFLEX" aliejus mano plaukams pasirode ne ka prastesnis nei bet kuris kitas is apklausoje isvardintu, nes dauguma ju as kaip ir esu isbandziusi ax.gif Bent man nuo jau mineto aliejaus plaukai tikrai zvilgesni, paslankesni, lengviau sukuojami, patogi vienkartine pakuote, nereikia ilgai tepliotis, gaist laiko,nes veikia greitai ir efektyviai. Alyvuogiu aliejus kaip ir kiti naturalus reguliariai naudojant yra tikras geris plaukams, tik kai jau nuolat naudoji, pabosta, todel norisi ir kitokiu isbandyti 4u.gif "INTERFLEX" tikrai nenusiuvyliau, zadu naudoti ir ateityje 4u.gif
Papildyta:

Kuo riebiau, tuo geriau biggrin.gif
[/quotesi
Papildyta:
oi pridariau cia kazka smile.gif

zodziu siandien miegojau su Helmansu biggrin.gif na bet plaukai nieko ypatingo...nuo aliejaus tikrai 10 kart geresnis jausmas buvo

o kas kiek plovimu jus dedat alieju? mastau kiek cia kartu ji det nes kas per daug tas nesveika taip sakoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 28, 22:24)
o kas kiek plovimu jus dedat alieju? mastau kiek cia kartu ji det nes kas per daug tas nesveika taip sakoma smile.gif


paprastai visokias aliejaus kaukes rekomenduoja karta per savaite, ir keisti kas tris menesius ax.gif
Atsakyti
Paskaičiusi jūsų receptukų pasidariau pašildytą alyvuogių ir medaus kaukę. Eisiu neužilgo plauti, tikiuosi rezultatas bus stulbinantis 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip jus ta alieju sildote? Ir koki mazdaug kieki pasiruosiat vienam plauku tepimui?
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 03 29, 17:56)
Mergaites, o kaip jus ta alieju sildote? Ir koki mazdaug kieki pasiruosiat vienam plauku tepimui?

Aš tai maždaug kokius 2 gerus valgomus šaukštus, nes plaukai ilgi. Šildžiau mikrobanginėje apie 20 sekundžių blush2.gif . Kiek teko skaityti tai kitos šildo dubenėlyje su karštu vandeniu 4u.gif
Atsakyti