Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Milduxs @ 2008 03 26, 17:03)
radau  bigsmile.gif
Baseinuose naudojamos cheminės medžiagos ar sūrus jūros vanduo juos graužia ir dirgina galvos odą. Sudarydamas apsauginę plėvelę Weleda aliejus plaukams padeda išvengti žalingo aplinkos poveikio.
Gal kas bande sita alieju?

gal gali imesti nuotraukyte, kaip jis atrodo? ax.gif
Atsakyti
va kokį naudoju aš:user posted image



GRAPE SEED GLOSSING SERUM – Žvilgesio teikiantis vynuogių kauliukų serumas (60 ml)
Švirkštelėkite drėkinamojo, žvilgesį suteikiančio vynuogių kauliukų aliejaus ant nualintų, besiveliančių plaukų ­– jie taps lygūs ir blizgantys. Kasdieniam naudojimui. Su bendrijos prekių programos sezamų sėklų aliejumi.
Atsakyti
siandien nusipirkau aliejuka plaukam su migdolu aliejum. mazoj pakuotej,gal 20ml rolleyes.gif parasyta buvo tepti ant sausu plauku,o tada palaikyti 15min ir su sampunu plauti.plaukai svelnus,nesivelia taip,be to,kadangi mano plauku galai biski issauseje ir pasisiause daznai buna,tai dbr glotnus thumbup.gif man rezultatas super drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamone @ 2008 03 26, 19:08)
siandien nusipirkau aliejuka plaukam su migdolu aliejum. mazoj pakuotej,gal 20ml rolleyes.gif  parasyta buvo tepti ant sausu plauku,o tada palaikyti 15min ir su sampunu plauti.plaukai svelnus,nesivelia taip,be to,kadangi mano plauku galai biski issauseje ir pasisiause daznai buna,tai dbr glotnus thumbup.gif  man rezultatas super drinks_cheers.gif  bigsmile.gif

kur isigijai?gal kazkoki pavadinima turi?ir kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 26, 22:39)
kur isigijai?gal kazkoki pavadinima turi?ir kiek kainavo? ax.gif


pirkau Eurokos parduotuveje, ten prie kasos buvo padeti tie aliejukai,tai pajemiau pabandymui rolleyes.gif kaina istiesu juokinga - 0.99LT biggrin.gif wub.gif vadinasi INTERFLEX rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamone @ 2008 03 26, 22:34)
pirkau Eurokos parduotuveje, ten prie kasos buvo padeti tie aliejukai,tai pajemiau pabandymui rolleyes.gif  kaina istiesu juokinga - 0.99LT  biggrin.gif  wub.gif  vadinasi INTERFLEX rolleyes.gif

lotuliukas.gif kokia kaina, tiek ir aliejaus ten turbut
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 26, 22:37)
lotuliukas.gif  kokia kaina, tiek ir aliejaus ten turbut

O kas cia juokingo...tu paskaiciuok kiek kainuotu 20ml alyvuogiu aliejaus....
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 03 26, 16:51)
va kokį naudoju aš:user posted image
GRAPE SEED GLOSSING SERUM – Žvilgesio teikiantis vynuogių kauliukų serumas (60 ml)
Švirkštelėkite drėkinamojo, žvilgesį suteikiančio vynuogių kauliukų aliejaus ant nualintų, besiveliančių plaukų ­– jie taps lygūs ir blizgantys. Kasdieniam naudojimui. Su bendrijos prekių programos sezamų sėklų aliejumi.




as irgi toki turiu,bet man nelabai jis schmoll.gif
be to cia ne aliejus,o praktiskai vien silikonai,tai labiau tiktu i kita tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 26, 17:23)
gal gali imesti nuotraukyte, kaip jis atrodo? ax.gif


va
http://www.weleda.lt...c...&prod_id=41

eisiu siandien pabandysiu isigyti, o vakare eisiu i baseina, tai jeigu pavyks nusipirkti, parasysiu kaip ten jis su baseino vandeniu saveikauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milduxs: 27 kovo 2008 - 11:13
Žiūriu pribalsuota - alyvuogių aliejus. Jį perkat spec parduotuvėse ar tinka iš maximos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 03 27, 15:56)
Žiūriu pribalsuota - alyvuogių aliejus. Jį perkat spec parduotuvėse ar tinka iš maximos?  blush2.gif

as tai is maximos naudoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 27, 00:37)
lotuliukas.gif  kokia kaina, tiek ir aliejaus ten turbut


na mano plaukai tikrai ilgi,ir tai per daug buvo,bet palikti nesinorejo 4u.gif
Atsakyti