Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 22, 14:52)
va, radau, 253 postas wink.gif
http://www.supermama...?...ejus&st=252
Papildyta:
turi buti naturalus kokosu aliejus mirksiukas.gif

Ačiū už nuorodą, tikrai vertinga 4u.gif .
O jei aš plaukus tepu su "virtuviniu", kepimui skirtu alyvuogių aliejumi, jis tamsiame stikliniame butelyje ir rašo extra virgin ar kažkaip panašiai, gal kas žino, ar toks nepakenks? rolleyes.gif
O kaip Aromatikos aliejai? naudoju plaukams kosmetinį aliejų, jis man tikrai labai thumbup.gif
Turiu ir Naujosios Barmunės jojobos aliejų ir su juo kartais patepu plaukus, veidui jis man nelabai, išsausino. Gal kas žino, ar NB natūralūs aliejai?
Turėjau varnalėšų aliejuką, pirkau Droge, toks stiklinis, mažas buteliukas, atrodo gelsvas skystis, bet kad jo sudėtis baisi!!! blink.gif Išmečiau lauk - tikras naftos produktas schmoll.gif
Atsakyti
sia nakti miegojau su aliejuotais plaukais biggrin.gif dariau misinuka : alyvuogiu , simonsiju ir kvieciu zelmenu aliejus . dejau karsta , apvyniojau ranksluosciu ir ploviau tik ryte . dar po to dejau kauke tai tiksliai nezinau nuo ko bet plaukai laaaabai faini ir kazkokiu budu tiesesni
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 25, 22:16)
sia nakti miegojau su aliejuotais plaukais biggrin.gif dariau misinuka : alyvuogiu , simonsiju ir kvieciu zelmenu aliejus . dejau karsta , apvyniojau ranksluosciu ir ploviau tik ryte . dar po to dejau kauke tai tiksliai nezinau nuo ko bet plaukai laaaabai faini ir kazkokiu budu tiesesni

bet turejo buti ne itin patogu miegoti, ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
as issitepiau plaukus kokios 2val pries miega ta laika pravaiksciojau su ranksluosciu-kepuryte o pries miega nusiemiau ir aliejaus jau nebuvo tiek daug kiek tepiau , na riebaluoti bet ne varvantys . pasitiesiau ranksluosti ant pagalves o ryte ta proga pasikeiciau patalyne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 25, 23:45)
as issitepiau plaukus kokios 2val pries miega ta laika pravaiksciojau su ranksluosciu-kepuryte o pries miega nusiemiau ir aliejaus jau nebuvo tiek daug kiek tepiau , na riebaluoti bet ne varvantys . pasitiesiau ranksluosti ant pagalves o ryte ta proga pasikeiciau patalyne biggrin.gif

aa, supratau biggrin.gif nes viena karta bandziau su tokia dusine plona kepuraite miegoti (galvojau gal geriau, kai jie ten isukti kur nors), ale ji ten braskejo man visa nakti, tai paskui miegas nekokybiskas labai gavosi biggrin.gif manyciau, kad geriausias variantas pasitiesti ka nors g.gif
Atsakyti
ai as dar kasa taip susukau ir prisegiau ploskciu sagtuku pacia uodegyte kad nesiliestu prie veido ir siaip nesivoliotu aplink biggrin.gif
na man isvis riebaluoti plaukai ziaurei nepatinka bet ir dabar lieciu plaukus ir jie tikrai faini tad teks i pora savaiciu karta pasiaukot . dar bandysiu majoneza det tik nezinau kuriuos cia rusies ar savo Vilniaus ar MB helmansa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 26, 00:03)
ai as dar kasa taip susukau ir prisegiau ploskciu sagtuku pacia uodegyte kad nesiliestu prie veido ir siaip nesivoliotu aplink biggrin.gif
na man isvis riebaluoti plaukai ziaurei nepatinka bet ir dabar lieciu plaukus ir jie tikrai faini tad teks i pora savaiciu karta pasiaukot . dar bandysiu majoneza det tik nezinau kuriuos cia rusies ar savo Vilniaus ar MB helmansa biggrin.gif

man irgi mano plaukuciai laabai po tarkim alyvuogiu aliejaus patinka wub.gif
o va, su majonezu irgi galvojau noreciau isbandyti, bet sakiau helmanso tai man gaila, nes man pats skaniausias biggrin.gif
Atsakyti
as jo nemegstu tai sirdies neskaudes biggrin.gif o jis toks riebus tai gal neblogai
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 03 22, 12:24)
o ka patartumet jei einu i baseina? Ten to chloro aisku pilna... g.gif

Tas man irgi aktualu g.gif aisku geriausia butu detis kepuryte, bet kazkaip.... ax.gif galvoju gal tiesiog pries einant i baseina uzteplioti kokio aliejaus bent ant galiuku, gal kazkiek apsaugotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 25, 22:58)
aa, supratau biggrin.gif  nes viena karta bandziau su tokia dusine plona kepuraite miegoti (galvojau gal geriau, kai jie ten isukti kur nors), ale ji ten braskejo man visa nakti, tai paskui miegas nekokybiskas labai gavosi biggrin.gif  manyciau, kad geriausias variantas pasitiesti ka nors g.gif


nezinau kaip jus taip tepat, jog aliejus varva lotuliukas.gif as tai visad itrynu i plaukus, ir niekas man nevarva biggrin.gif o miegu tai pasiklojus ranksluosti ant pagalves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 26, 13:04)
nezinau kaip jus taip tepat, jog aliejus varva lotuliukas.gif  as tai visad itrynu i plaukus, ir niekas man nevarva biggrin.gif  o miegu tai pasiklojus ranksluosti ant pagalves mirksiukas.gif

man tai asmeniskai niekas nevarva mirksiukas.gif as isvis jo nedaug palyginus istepu, uztenka man issukuoti pabaigoje ir visi buna lygiai susitepe ir matosi pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2008 03 26, 12:05)
Tas man irgi aktualu  g.gif aisku geriausia butu detis kepuryte, bet kazkaip.... ax.gif galvoju gal tiesiog pries einant i baseina uzteplioti kokio aliejaus bent ant galiuku, gal kazkiek apsaugotu  g.gif


radau bigsmile.gif
Baseinuose naudojamos cheminės medžiagos ar sūrus jūros vanduo juos graužia ir dirgina galvos odą. Sudarydamas apsauginę plėvelę Weleda aliejus plaukams padeda išvengti žalingo aplinkos poveikio.
Gal kas bande sita alieju?
Atsakyti