Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gal kuri matet EUROVAISTINESE ivariu alieju nedideliuose buteliukuose? Ten nera parasytos paskirties kam juos naudoti, tai gal jie tinka ir plaukams? blush2.gif Gal kuri zinot?[COLOR=green]
Atsakyti
gal kas nors isbandet toki alieju misini? Kazin ar geras?
http://www.aromabalt...a...ucts&cid=70
Atsakyti
Negi nieks nebandet? g.gif
Atsakyti
na ką, aš irgi čia sau prisiskaičius išbėgau į virtuvę gamintis 'kaukės'. kadangi jau kai užsidegu, tai visom keturiom, tai į šildomą alyvuogių aliejų įdėjau šaukštą medaus, išmaišiau, ir kadangi esu blondinė ir aliejų užkaičiau, tai kol laukiau, kol atvės, įpyliau dar ricinos. doh.gif
pradėjus tepti ant plaukų tą makalošę, supratau, kad čia nieko gero nebus g.gif susivėlė viskas iškart, bet sakau nu pasidariau, tai reik ir užsitept. tai taip bilekaip ištepiau, plaukų galus užmirkiau gerai, pamakalavau, maišą ant galvos, rankšluostį ir sėdžiu. ax.gif
didžiausias juokas tas, kad per kaktą varva aliejai visokie lotuliukas.gif išklojau lovą senu nebenešiojamu chalatu (bijau patalynę ištept aliejais), ir su nerimu lauksiu ryt ryto, žiūrėsiu ką pridariau doh.gif lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
Gabria, tikiu, kad plaukuciai atsidekos tau uz tokia kaukyte, tik gerai juos isskalauk mirksiukas.gif O tepasi tai labai sunkiai....veli veli tuos plaukucius kol istepi biggrin.gif
Atsakyti
Na ką, išaušo rytas ax.gif
šiaip iš tikro išsiplovė pakankamai lengvai (tikėjaus valandą galvą plaut, bet vieną kart su šampūnu, po to balzamo ant viršaus, ir viskas čiki piki thumbup.gif )
iš tikro nežinau ar čia kaukė, ar naujas balzamas, bet plaukučiai blizga, švelnūs, tiesūs. Reiks žiūrėt ar ir susiriebaluos iki rytojaus kaip visada, ar kaukė kaip nors pailgins tą laiką g.gif
bet šiaip malonu savo plaukučius dabar liest biggrin.gif
Atsakyti
Gabria thumbup.gif
Plaukuciai manau, kad susirebaluos, nes gi maitinai juos aliejumi. Bet tai koks skirtumas....juk taip pamaitinti mirksiukas.gif Dek daznai ta kaukyte...pamatysi kaip atsigaus plaukas.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 21, 12:19)
Gabria  thumbup.gif
Plaukuciai manau, kad susirebaluos, nes gi maitinai juos aliejumi. Bet tai koks skirtumas....juk taip pamaitinti  mirksiukas.gif Dek daznai ta kaukyte...pamatysi kaip atsigaus plaukas.

O jei ja deti tik ant galiuku ta koshyte? Nes mano plaukam amen Juze nuo sviesinimo, nu paties galiukams ir priekinem sruogom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2008 03 21, 11:45)
O jei ja deti tik ant galiuku ta koshyte? Nes mano plaukam amen Juze nuo sviesinimo, nu paties galiukams ir priekinem sruogom  doh.gif

Zinoma kad galima 4u.gif O dar geriau vien pasildyta alieju tept. Man alyvu patinka. Ir labai daznai ant nakties plaukus ricinos aliejum istepu.
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2008 03 19, 19:44)
gal kas nors isbandet toki alieju misini? Kazin ar geras?
http://www.aromabalt...a...ucts&cid=70

Aš bandžiau šitą, man jis liux liux liux thumbup.gif , dar turiu, bet kai pabaigsiu, reiks dar nusipirkt. Aš jį taupiai naudoju, maišau su alyvuogių aliejum.
Atsakyti
^^^O!as irgi turejau, toks neblogas, tik sakyciau brangokas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 03 21, 20:11)
^^^O!as irgi turejau, toks neblogas, tik sakyciau brangokas doh.gif

as ne lietuvoj pirkau ir mokejau berods apie 5lt g.gif reikes bandyt, ziuresiu kas cia bus, nes sudetis tai visai nieko tokia. smile.gif
Atsakyti