Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Palomina @ 2007 10 03, 19:05)
400 ml indelis kainuoja apie 5 lt, bet parasyta, kad per 3 dienas sunaudot.. tai galima ir kaip plauku kauke panaudot ir maistui tinka  biggrin.gif




Tai nelabai daug, aciu gal uzmatysiu
Atsakyti
siandien pirma karta isbandziau alyvuogiu alieju ant savo plauku. pasildytu aliejumi istepiau plaukus visus, bet kuo arciau skalpo tuo maziau tepiau. palaikiau mazdaug 5 valandas. Issiplove lengviau negu tikejausi bigsmile.gif ir tokie svelnuciai, pasigarbanoje. po didziojo slinkimo jie tik pradeda atsigaut, zd esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 06, 20:13)
siandien pirma karta isbandziau alyvuogiu alieju ant savo plauku. pasildytu aliejumi istepiau plaukus visus, bet kuo arciau skalpo tuo maziau tepiau. palaikiau mazdaug 5 valandas. Issiplove lengviau negu tikejausi  bigsmile.gif  ir tokie svelnuciai, pasigarbanoje. po didziojo slinkimo jie tik pradeda atsigaut, zd esu patenkinta  thumbup.gif

Ar maistinį alyvuogių aliejų naudojai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 06, 22:04)
Ar maistinį alyvuogių aliejų naudojai? mirksiukas.gif



taip, paprasta pirmo spaudimo maistini alyvuogiu alieju smile.gif aisku, nezinia koks bus tolimesnis jo poveikis, bet siandien antra diena - o plaukuciai svelnus, grazus. nebaisingai manieji galiukai skilineja, tai gal bus gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 02, 21:02)
o varnalesu ypatingo efekto nepajutau smile.gif

nebalsavau visai, nes nesu daug naudojusi, bet varnalėšų tai ir man schmoll.gif
Atsakyti
O jei ir taip riebaluojasi daznai plaukai ( plaunu kasdien) , kazi ar dar labiau nesiriebaluos?
Atsakyti
o kur dar perkate tuos visus aliejukus, negi visos iš jūsų tik Vcup'e?
Atsakyti
As irgi naudojau maistini alyvuogiu alieju, tik pasildzius dar sumaisiau ji su medumi.
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 07, 14:49)
taip, paprasta pirmo spaudimo maistini alyvuogiu alieju  smile.gif  aisku, nezinia koks bus tolimesnis jo poveikis, bet siandien antra diena - o plaukuciai svelnus, grazus. nebaisingai manieji galiukai skilineja, tai gal bus gerai  g.gif

Blogesnis poveikis tikrai nebus, juk tai natūralus produktas smile.gif . Bandysiu ir aš tepliotis alyvuogių aliejumi.
Atsakyti
kazkada buvau pabandzius alyvuogiu alieju savo plaukams, bet man nepatiko, bet as tai nesildyta dejau, tai gal del to g.gif
vynuogiu kauliuku irgi kazkada dejau alieju, tai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 10 10, 14:24)
kazkada buvau pabandzius alyvuogiu alieju savo plaukams, bet man nepatiko, bet as tai nesildyta dejau, tai gal del to  g.gif
vynuogiu kauliuku irgi kazkada dejau alieju, tai patiko  rolleyes.gif

Kodėl nepatiko alyvuogių aliejus? mirksiukas.gif
Atsakyti
o rimtai kur perkat aliejus? ;>
Atsakyti