Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 13, 23:18)
hmmm...idomiai kaip g.gif  turbut cia nuo plauku priklauso, nes pvz man, atvirksciai, dabar plaukuciai zvilget taip pradejo wub.gif  o anksciau to nebuvo schmoll.gif


siuo metu naudoju varnalesu aliejuka plaukam, is pradziu nepatiko, taip ir stovejo nenaudojamas, dabar savaite laiko saziningai pries nakti pasiteplioju, kad tik isnaudociau biggrin.gif ir rezultatas jau matosi smile.gif nors kaip pats aliejukas nera superinis. Esu naudojus tik is avon galiukam, bet pastebejau, kad juo pasitepus atrodo geras, bet po kurio laiko taip issausejo galiukai doh.gif siaip tepu tik daugiau maziau galiukus ir supinu juos. Ryte vis tiek plaunu galva, issiplauna kuo puikiausiai.
Atsakyti
nesuprantu kaip kai kuriom padeda alyvuogiu aliejus,mano plaukai ziauriai sausi,nusipirkau alyvuogiu alieju is alieju parduotuves,pralaikiau ant plauku per nakti,bet jokio efekto,plaukai siurkstus,fui
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 16, 10:35)
nesuprantu kaip kai kuriom padeda alyvuogiu aliejus,mano plaukai ziauriai sausi,nusipirkau alyvuogiu alieju is alieju parduotuves,pralaikiau ant plauku per nakti,bet jokio efekto,plaukai siurkstus,fui

O tu ji pasildei pries tepdama ?
Po veikio iskart nesitikek...reikia keliu tokiu proceduru, kad suprast ar istiesu jis tau tiks . Nors man asmeniskai is pirmo karto labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 16 kovo 2008 - 10:38
QUOTE(dovzil @ 2008 03 16, 10:37)
O tu ji pasildei pries tepdama ?
Po veikio iskart nesitikek...reikia keliu tokiu proceduru, kad suprast ar istiesu jis tau tiks . Nors man asmeniskai is pirmo karto labai patiko.

tai kad sake nereik sildyt as ne maistini tepu o kur aliejus pardavyneja,tai reik ji pasildyt?as to nedariau
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 16, 10:42)
tai kad sake nereik sildyt as ne maistini tepu o kur aliejus pardavyneja,tai reik ji pasildyt?as to nedariau


na, as irgi maistini naudoju, tai nzn kaip su situo g.gif bet po vienos proceduros tikrai nieko nepasikeis, reikia ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai fainas dalykas - kanapių aliejus thumbup.gif Ir plaukams ir veidukui pasitepti.Labai greit įsigeria ir nepalieka jokio riebumo jausmo. Pirkti yra Maximose, maisto skyriuje.
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 03 16, 13:00)
Labai fainas dalykas - kanapių aliejus thumbup.gif Ir plaukams ir veidukui pasitepti.Labai greit įsigeria ir nepalieka jokio riebumo jausmo. Pirkti yra Maximose, maisto skyriuje.

bet ji sunaudoti reikia per 2 savaites ax.gif
Atsakyti
O kaip kvapas kanapių aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 03 16, 15:00)
Labai fainas dalykas - kanapių aliejus thumbup.gif Ir plaukams ir veidukui pasitepti.Labai greit įsigeria ir nepalieka jokio riebumo jausmo. Pirkti yra Maximose, maisto skyriuje.

O ka veidui daro? Neuzkemsa veido poru? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 16, 10:56)
na, as irgi maistini naudoju, tai nzn kaip su situo g.gif  bet po vienos proceduros tikrai nieko nepasikeis, reikia ilgiau  mirksiukas.gif

Pasildytas aliejus paprasciausiai labaiu isigeria i plauka ir i oda wink.gif Jei nesildai, tai bent paskui siltai galva apvyniok.
Atsakyti
Esu isbandziusi kone visus anketoj isvardintus naturalius aliejus plaukams, tikrai nenusivyliau, geriausi atsiliepimai thumbup.gif Bet dabar atradau ir man patinka "INTERFLEX" aliejus plaukams "Almendras" ( su migdolu aliejumi) ir "Lino" (su linu aliejumi). Jis vienkartiniuose pakeliuose po 10ml, reikia laikyti 15min., todel patogu ir greita naudoti bigsmile.gif Pamaitina, pablizgina, plaukai glotnesni, lengviau sukuojami bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 16 kovo 2008 - 21:09
Siandien "Aistruolej" maciau specialu alieju plaukams "Enami Amla Plus" is Indijos bigsmile.gif Sudetyje - agrastiniu lapainiu, lavsoniju, alaviju, migdolu aliejai. 200ml - 12Lt. Ant pakuotes mergina ispudingais plaukais biggrin.gif Gal kas esat bande si alieju ar girdejot atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti