Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O kur perkate migdolų aliejų? bigsmile.gif
Man kažkaip nedrąsu maistinį aliejų ant plaukų tepti doh.gif Ar tikrai jis gerai išsiplauna? Tai jūs tepate jį prieš galvos plovimą? , palaikote šiek tiek ir nuplaunate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dindilin: 12 kovo 2008 - 08:05
QUOTE(Dindilin @ 2008 03 12, 08:04)
O kur perkate migdolų aliejų? bigsmile.gif
Man kažkaip nedrąsu maistinį aliejų ant plaukų tepti doh.gif  Ar tikrai jis gerai išsiplauna? Tai jūs tepate jį prieš galvos plovimą? , palaikote šiek tiek ir nuplaunate?

As irgi tepu maistini alyvu alieju....mano plaukuciams jis skanus thumbup.gif Ir issiplauna labai gerai....man net lengviau nei ricinos aliejus. Istepu plauku saknis ir visus plaukus (sausus), palaikau per visa nakti (nors galima ir trumpiau), o ryte issiplaunu. Plaukuciai lengvuciai, blizgantys ir visiskai neriebaluoti buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 12, 09:00)
As irgi tepu maistini alyvu alieju....mano plaukuciams jis skanus  thumbup.gif  Ir issiplauna labai gerai....man net lengviau nei ricinos aliejus. Istepu plauku saknis ir visus plaukus (sausus), palaikau per visa nakti (nors galima ir trumpiau), o ryte issiplaunu. Plaukuciai lengvuciai, blizgantys ir visiskai neriebaluoti buna  thumbup.gif


viska taip pat darau drinks_cheers.gif tik, kaip sakiau, dar skalausju su isspaustos citrinos sultimis thumbup.gif issiplauna po dvieju kartu thumbup.gif nors mano plaukuciai ilgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 12, 09:42)
viska taip pat darau drinks_cheers.gif  tik, kaip sakiau, dar skalausju su isspaustos citrinos sultimis thumbup.gif  issiplauna po dvieju kartu thumbup.gif  nors mano plaukuciai ilgi mirksiukas.gif

Bet tas sultis tikriausiai skiedi su vandeniu? Ar grynomis? blink.gif Nes citrina labai sausina, aš taip įsivaizduoju.....
Papildyta:
QUOTE(dovzil @ 2008 03 12, 08:00)
As irgi tepu maistini alyvu alieju....mano plaukuciams jis skanus  thumbup.gif  Ir issiplauna labai gerai....man net lengviau nei ricinos aliejus. Istepu plauku saknis ir visus plaukus (sausus), palaikau per visa nakti (nors galima ir trumpiau), o ryte issiplaunu. Plaukuciai lengvuciai, blizgantys ir visiskai neriebaluoti buna  thumbup.gif

Reikės ir man pabandyti. Parduotuvėse mačiau labai brangaus graikiškų riešutų aliejaus, moliūgų sėklų ir kt. Gal pabandyti su jais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2008 03 12, 11:18)
Bet tas sultis tikriausiai skiedi su vandeniu? Ar grynomis? blink.gif  Nes citrina labai sausina, aš taip įsivaizduoju.....


taip, taip, skiedziu su vandeniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2008 03 12, 08:04)
O kur perkate migdolų aliejų? bigsmile.gif
Man kažkaip nedrąsu maistinį aliejų ant plaukų tepti doh.gif 


na jau -maistui naudoji, o ant plauku netiks mirksiukas.gif

QUOTE(Dindilin @ 2008 03 12, 08:04)
Parduotuvėse mačiau labai brangaus graikiškų riešutų aliejaus, moliūgų sėklų ir kt. Gal pabandyti su jais? g.gif

siuos aliejus rekomenduoju gerti, o ne ant plauku tepti, nes ju poveikis plaukams ne is tolo neprilygs organizmo gaunamai naudai ax.gif
Atsakyti
gal kas zino kur klaipedoje galima nusipirkti jojobos alieju? 4u.gif
Atsakyti
man nuo natūralių aliejų greitai nusiplauna plaukų dažai ir šiaip spalva gadinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 03 13, 17:20)
man nuo natūralių aliejų greitai nusiplauna plaukų dažai ir šiaip spalva gadinas smile.gif


argi taip gali buti?
kaip matosi tas spalvos gadinimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 11, 12:54)
kokio efekto? labiau zvilga nei su alyvuogiu? smile.gif


Taip plaukai žvilgėjo tikrai labiau, ir tokie švelnučiai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 03 13, 17:12)
Taip plaukai žvilgėjo tikrai labiau, ir tokie švelnučiai buvo  mirksiukas.gif


hmmm...idomiai kaip g.gif turbut cia nuo plauku priklauso, nes pvz man, atvirksciai, dabar plaukuciai zvilget taip pradejo wub.gif o anksciau to nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 13, 22:18)
hmmm...idomiai kaip g.gif  turbut cia nuo plauku priklauso, nes pvz man, atvirksciai, dabar plaukuciai zvilget taip pradejo wub.gif  o anksciau to nebuvo schmoll.gif

man tai irgi atrodo, kad plaukuciai kaip tik labiau zvilgeti pradejo ax.gif
Atsakyti