Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Dabar turiu nusipirkisi varnalėšų aliejų, tai taip gražiai plaukai blizgėjo ir tokie švelnučiai buvo thumbup.gif bet va vienas minusiukas kad plaukai ir susiriebalavo tikrai greičiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 03 11, 10:34)
Dabar turiu nusipirkisi varnalėšų aliejų, tai taip gražiai plaukai blizgėjo ir tokie švelnučiai buvo  thumbup.gif  bet va vienas minusiukas kad plaukai ir susiriebalavo tikrai greičiau  doh.gif


o man atvirksciai biggrin.gif nuo alyvuogiu aliejaus plaukai labiau zvilga ir leciau riebaluojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 03 11, 11:43)
o man atvirksciai biggrin.gif  nuo alyvuogiu aliejaus plaukai labiau zvilga ir leciau riebaluojasi thumbup.gif


nuo alyvuogių ir man taip nesiriebalavo mirksiukas.gif bet nebuvo tokio efelto kaip su varnalėšų aliejumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 03 11, 10:58)
nuo alyvuogių ir man taip nesiriebalavo  mirksiukas.gif  bet nebuvo tokio efelto kaip su varnalėšų aliejumi smile.gif


kokio efekto? labiau zvilga nei su alyvuogiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 11, 11:11)
Tai makalosei labai tinka alyvuogiu aliejus....gal turi namie. kazkaip nelabai girdejau, kad saulegrazu alieju naudotu  g.gif  Nors gali pabandyt, manau, kad blogiau nebus  ax.gif

Na aš ir taip manau, kad blogiau nebus, bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif prisidedu ir as prie alieju gerbeju klubo bigsmile.gif ka tik issitepiau plaukus su migdolu aliejum, tai vakare kai issiplausiu paziuresiu kas gausis.. bet tepant plaukus dar palepinau ir ranku oda tuo aliejum, tai tokia svelni pasidare thumbup.gif
Atsakyti
o klaipedoj jus kur ir kokiom talpom perkat tuos aliejus? noreciau pvz prisipirkti visokiu bet mazais kiekiais, tai imanoma kur yra tie pilstomi aliejai? ir kur gauti ricinos aliejaus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 11, 20:04)
o klaipedoj jus kur ir kokiom talpom perkat tuos aliejus? noreciau pvz prisipirkti visokiu bet mazais kiekiais, tai imanoma kur yra tie pilstomi aliejai? ir kur gauti ricinos aliejaus?  unsure.gif

ricinos aliejaus galim arasti bet kurioje vaistineje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 03 11, 12:34)
Dabar turiu nusipirkisi varnalėšų aliejų, tai taip gražiai plaukai blizgėjo ir tokie švelnučiai buvo  thumbup.gif  bet va vienas minusiukas kad plaukai ir susiriebalavo tikrai greičiau  doh.gif


dar kartą kartoju: nivea varnalėšų aliejus - nenatūralus. jame nėra jokių aliejų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 11, 19:04)
o klaipedoj jus kur ir kokiom talpom perkat tuos aliejus? noreciau pvz prisipirkti visokiu bet mazais kiekiais, tai imanoma kur yra tie pilstomi aliejai? ir kur gauti ricinos aliejaus?  unsure.gif

Yra rods keliose vietose, as pati esu pirkus prie senojo turgaus, ten einant gilyn i turgu, kaireje, yra didelis uzrasas Aliejus...Nu nezinau kaip cia paaiskinau blush2.gif ax.gif Kita yra Daukanto ir H. Manto g. sankryzos kaireje puseje, ten rodos ir optika kazkokia yra..nu zods jei reikia tiksliu adresu yra www.aliejus.com saite. O del talpos pirkdavau 100ml talpa,bet tkr galima ir maziau, nes ten aliejus sveriamas mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur jus perkat Alyvuogiu alieju plaukams? ax.gif gal galit parodyt kaip jis atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sliekelis @ 2008 03 11, 14:57)
Sveikos 4u.gif  prisidedu ir as prie alieju gerbeju klubo bigsmile.gif  ka tik issitepiau plaukus su migdolu aliejum, tai vakare kai issiplausiu paziuresiu kas gausis.. bet tepant plaukus dar palepinau ir ranku oda tuo aliejum, tai tokia svelni pasidare thumbup.gif


kirpeja sake, jog alyvuogiu aliejus geras ne tik plaukams, bet ir odai, todel as irgi pradejau tepti rankas siltu alyvuogiu aliejumi ir efektas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai geriau uz visiokius kremus biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(doviliuke21 @ 2008 03 11, 22:02)
o kur jus perkat Alyvuogiu alieju plaukams? ax.gif  gal galit parodyt kaip jis atrodo  g.gif


tinka maistinis aliejus, bet pirmo spaudimo ax.gif
Atsakyti