Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man atrodo, kad ant sausu plauku reikia tept alieju g.gif Juk jei ant dregnu, tai jis atsiskiedzia....ane unsure.gif O be to ir varvet gali... unsure.gif As tai pasildau alieju, tada ji uztepu.Jei neinu miegot, tai uzdedu maiseli ir dar silta ranksluosti ant virsaus. Siaip aliejus kaip ir visos kitos kaukes (darpomos pries plovima) megsta siluma rolleyes.gif
Atsakyti
as taip pat darau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 07, 20:14)
Man atrodo, kad ant sausu plauku reikia tept alieju  g.gif  Juk jei ant dregnu, tai jis atsiskiedzia....ane  unsure.gif O be to ir varvet gali... unsure.gif  As tai pasildau alieju, tada ji uztepu.Jei neinu miegot, tai uzdedu maiseli ir dar silta ranksluosti ant virsaus. Siaip aliejus kaip ir visos kitos kaukes (darpomos pries plovima) megsta siluma  rolleyes.gif


bet galima nusluostyti, truputi padziovinti, kad nevarvetu, ir tada deti g.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 08, 00:19)
bet galima nusluostyti, truputi padziovinti, kad nevarvetu, ir tada deti  g.gif

g.gif nu as negirdejau, kad kas nors alieju ant dregnu plauku detu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 08 kovo 2008 - 09:10
QUOTE(dovzil @ 2008 03 08, 10:09)
g.gif  nu as negirdejau, kad kas nors alieju ant dregnu plauku detu  unsure.gif

man kirpeja sake,kad tik ant sausu reikia deti unsure.gif
Atsakyti
buvau siandien kirpykloj, tai kaip tik paklausiau del aliejaus....sake ant sausu det biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip vieną aliejų tai esu išbandžiusi tik ricinos...Poveikis nepasakyčiau, kad stulbinantis, tik va pastebėjau, kad galvos oda taip nebepleiskanoja kaip seniau blush2.gif Nes šiai ištisai vargstu su pleiskanėlėm blush2.gif O va šiaip kaip kaukę tai labai man superinisdaikčiukas yra tokia makalošė lotuliukas.gif :
1 v. š. ricinos aliejaus,
1 v.š. citrinos sulčių,
1 v.š. medaus,
1 kiaušinio trynys,
1 v.š. brendžio....
Išbandyta ir labai pasitvirtino thumbup.gif Nes po vaiko gimimo labai slinko plaukai, o va šitas mišinukas sustabdė slinkimą, o kaip ir pastebėjau ir pats plaukas greičiau atauginėja mirksiukas.gif
Naudoju šią kaukę į mėnesį porą kartų, palaikau apie 15-30 min(susuktus plaukus įsuku į maišiuką ir dar apsuku šiltą rankšluostį) mirksiukas.gif
Atsakyti
naudojau varnalėšų ir migdolų aliejų. thumbup.gif
plaukų galiukai mažiau šakojasi, lengviau išsišukuoju biggrin.gif
Atsakyti
as pirkau alieju su amla,tai toks indiskas,kvepia labai savotiskai,bet man patinka,plaukuciai nuo jo atsigavo.beje pirkau shanti centre vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Mega13 @ 2008 03 08, 12:54)
O va šiaip kaip kaukę tai labai man superinisdaikčiukas yra tokia makalošė lotuliukas.gif :
1 v. š. ricinos aliejaus,
1 v.š. citrinos sulčių,
1 v.š. medaus,
1 kiaušinio trynys,
1 v.š. brendžio....
Išbandyta ir labai pasitvirtino  thumbup.gif Nes po vaiko gimimo labai slinko plaukai, o va šitas mišinukas sustabdė slinkimą, o kaip ir pastebėjau ir pats plaukas greičiau atauginėja mirksiukas.gif
Naudoju šią kaukę į mėnesį porą kartų, palaikau apie 15-30 min(susuktus plaukus įsuku į maišiuką ir dar apsuku šiltą rankšluostį) mirksiukas.gif

As tokia kauke darau be citrinos sulciu, tai man thumbup.gif As dar ilgai palaikau ja...4 val. Ir vat niekada nepyliau brendzio....ka jis plaukams duoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mega13 @ 2008 03 08, 13:54)
Šiaip vieną aliejų tai esu išbandžiusi tik ricinos...Poveikis nepasakyčiau, kad stulbinantis, tik va pastebėjau, kad galvos oda taip nebepleiskanoja kaip seniau blush2.gif Nes šiai ištisai vargstu su pleiskanėlėm blush2.gif O va šiaip kaip kaukę tai labai man superinisdaikčiukas yra tokia makalošė lotuliukas.gif :
1 v. š. ricinos aliejaus,
1 v.š. citrinos sulčių,
1 v.š. medaus,
1 kiaušinio trynys,
1 v.š. brendžio....
Išbandyta ir labai pasitvirtino  thumbup.gif Nes po vaiko gimimo labai slinko plaukai, o va šitas mišinukas sustabdė slinkimą, o kaip ir pastebėjau ir pats plaukas greičiau atauginėja mirksiukas.gif
Naudoju šią kaukę į mėnesį porą kartų, palaikau apie 15-30 min(susuktus plaukus įsuku į maišiuką ir dar apsuku šiltą rankšluostį) mirksiukas.gif

O vietoj ricinos aliejaus galima saulėgrąžų aliejų naudot tai makalošei? Labai tingisi iki vaistinės eit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2008 03 11, 10:09)
O vietoj ricinos aliejaus galima saulėgrąžų aliejų naudot tai makalošei? Labai tingisi iki vaistinės eit ax.gif

Tai makalosei labai tinka alyvuogiu aliejus....gal turi namie. kazkaip nelabai girdejau, kad saulegrazu alieju naudotu g.gif Nors gali pabandyt, manau, kad blogiau nebus ax.gif
Atsakyti