Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(doufyl @ 2008 02 24, 21:53)
Sante neturi. Logona turi kokosų aliejų. o Weleda turi kaukę (aliejų mišinys)




o gal zinai kokios kainos tiek logonos,tiek weledos?
Atsakyti
uz weleda mokejau 31lt, bet zinau, kad zadejo viskas nuo vasario dar brangti...
Atsakyti
[quote=dovzil,2008 02 24, 19:52]
Mergaites, va skaitau apie aliejus visokius plaukams...ziuriu kas specialius naudoja, kas ricinos, kas paprasta maistini alyvu alieju...o kazi kaip butu jei plaukucius pamaitint tuo vaikisku alieju pvz. Johnson's baby oil g.gif Juk ten irgi yra visokiu reibalu ir net ramuneliu arba alijosiaus ekstraktu

Na, apie Jonsons baby jau turbut visi žino,- mineraliniai aliejai gaminami iš naftos. Jie lieka distiliuojant naftą iki benzino, jų lieka daug, todėl jie pigūs. Mačiau straipsnį apie tai rodos www.vaikas.lt Vakaruose jų jau nieks nebeperka, nes jie toksiški ir užkemša odą, bet trečiosiose šalyse... bigsmile.gif Tai vat, ką jau ką, bet Jonsons tai niekad nenaudočiau .
Atsakyti
[quote=eterrnity,2008 02 26, 11:58]
[quote=dovzil,2008 02 24, 19:52]
Mergaites, va skaitau apie aliejus visokius plaukams...ziuriu kas specialius naudoja, kas ricinos, kas paprasta maistini alyvu alieju...o kazi kaip butu jei plaukucius pamaitint tuo vaikisku alieju pvz. Johnson's baby oil g.gif Juk ten irgi yra visokiu reibalu ir net ramuneliu arba alijosiaus ekstraktu

Na, apie Jonsons baby jau turbut visi žino,- mineraliniai aliejai gaminami iš naftos. Jie lieka distiliuojant naftą iki benzino, jų lieka daug, todėl jie pigūs. Mačiau straipsnį apie tai rodos www.vaikas.lt Vakaruose jų jau nieks nebeperka, nes jie toksiški ir užkemša odą, bet trečiosiose šalyse... bigsmile.gif Tai vat, ką jau ką, bet Jonsons tai niekad nenaudočiau .
[/quote]
o dar kudikiams gamina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eterrnity @ 2008 02 26, 09:58)
Na, apie Jonsons baby jau turbut visi žino,- mineraliniai aliejai gaminami iš naftos. Jie lieka distiliuojant naftą iki benzino, jų lieka daug, todėl jie pigūs. Mačiau straipsnį apie tai rodos www.vaikas.lt  Vakaruose jų jau nieks nebeperka, nes jie toksiški ir užkemša odą, bet trečiosiose šalyse...  bigsmile.gif  Tai vat, ką jau ką, bet Jonsons tai niekad nenaudočiau .

blink.gif

QUOTE(Maluna @ 2008 02 27, 19:35)
o dar kudikiams gamina unsure.gif

Cia isvis siaubas doh.gif

Ir ko tik nenaudoji zmogus nezinodamas doh.gif
Atsakyti
Per visa nakti laikiau plaukus isteptus alyvu aliejum....nu ziuresiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Plaukuciai thumbup.gif
Du kartus ploviau sampunu....bet balzamo net nereikejo.
kartosiu ir kartosiu dabar ta procedura.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 28, 10:06)
Plaukuciai  thumbup.gif
Du kartus ploviau sampunu....bet balzamo net nereikejo.
kartosiu ir kartosiu dabar ta procedura.


Labukas, o kaip tau pavyko per visa nakti ismiegoti su isteptais aliejum plaukais g.gif
Kuo buvai galva apsivyniojus, kad plaukai neisteptu pagalves? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly* @ 2008 02 28, 10:15)
Labukas, o kaip tau pavyko per visa nakti ismiegoti su isteptais aliejum plaukais g.gif
Kuo buvai galva apsivyniojus, kad plaukai neisteptu pagalves? smile.gif

Neviniojau niekuom galvos, tik surisau plaukucius gumyte i kuoduka aukstai biggrin.gif O pagalve apklojau storu dideliu senu ranksluosciu. Kitos mergaites apvinioja galva ranksluosciu....man kazkaip pasirode, kad neissimiegosiu su taip aprista galva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 28, 11:22)
Neviniojau niekuom galvos, tik surisau plaukucius gumyte i kuoduka aukstai  biggrin.gif  O pagalve apklojau storu dideliu senu ranksluosciu. Kitos mergaites apvinioja galva ranksluosciu....man kazkaip pasirode, kad neissimiegosiu su taip aprista galva  biggrin.gif


isivaizduoju vyro reakcija jei taip miegot nueiciau thumbup.gif thumbup.gif

O jei rimtai, man labiausiai patinka linu semenu aliejus plaukams, jau antri metai naudoju "Biotraitment", o ricinos alieju naudojau kai buvau paaugle, tepdavau blakstienas irgi gerai veike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2008 03 02, 18:56)
isivaizduoju vyro reakcija jei taip miegot nueiciau  thumbup.gif  thumbup.gif

O jei rimtai, man labiausiai patinka linu semenu aliejus plaukams, jau antri metai naudoju "Biotraitment", o ricinos alieju naudojau kai buvau paaugle, tepdavau blakstienas irgi gerai veike smile.gif

Vyro reakcija buvo linksmesne, kai grizes is darbo pamate mane su maisu ant galvos, dar buvau tuoletinio popieriaus uzsikisus prie kaktos, kad namine kauke nebegtu ir viska rankluosciu apvyniojus.... biggrin.gif Su ranksluosciu tai dar ne beda...linksmiausia buvo, kai ji nusiemiau doh.gif
Kazi ricinos aliejum tik plauku galiukus tept ar ir galvos oda g.gif O pasildyt pries tai reikia g.gif
Atsakyti
nesuprantu kodel, bet paskutiniu metu man jokie aliejai nebeissiplauna gerai (lyg anksciau taip nebuvo g.gif ), nors plaunu kokius du kartus, gal sampunas netinkamas sakau...nebesuprantu... ir svarbiausia pastebiu tai tada, kai jau plaukai beveik issdziuve buna ir tenka baisiai susinervinti ir tik per dazna plovima plaukus alinti verysad.gif
Atsakyti