Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Naudoju Monoi ir labai dziaugiuosi. Tai yra gardenijos žiedų ekstraktas kokoso aliejuje. Dar tepuosi ja ant veido ir kartais issitepu kūna po dušo, kai turiu laiko smile.gif o mano kolegė savo tragiškai slenkančius plaukus išgelbėjo su kauke iš : jojobos, alyvų, ricinos aliejų ir keliu eterinių aliejų, rodos levandų, šalavijų, nardo ir morkų.
Atsakyti
Naudoju vokišką varnalėšų aliejuką.
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2008 02 23, 20:48)
Naudoju vokišką varnalėšų aliejuką.


šitame nėra jokio natūralaus aliejaus. viena chemija 4u.gif
Atsakyti
Tu sakai - tu žinai smile.gif
Atsakyti
man patiko avokadu aliejus. tiek plaukams, tiek kunui. labai minkstina, svelnina smile.gif tik kvapas man jo kazkodel nelabai... dar naudojau migdolu, bet nieko ypatingo smile.gif alyvuogiu dar patiko, plaukai liko purus. sito jau seniai nenaudojau, reiketu kada uzsitept smile.gif
Atsakyti
o gal zinot ar sante,weleda ar logona turi aliejaus butent plaukams kad naudot kaip kauke?idomu butu palyginti su barmune...
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 24, 16:44)
o gal zinot ar  sante,weleda ar logona turi aliejaus butent plaukams kad naudot kaip kauke?idomu butu palyginti su barmune...

jo maciau vaistinej, berods Weledos (kazka is natur. gamintoju.Bijau sumeluot).Ten alieju misinys, bet ir kaina atitinkama.Zymiai brangiau uz NB.
Atsakyti
Mergaites, va skaitau apie aliejus visokius plaukams...ziuriu kas specialius naudoja, kas ricinos, kas paprasta maistini alyvu alieju...o kazi kaip butu jei plaukucius pamaitint tuo vaikisku alieju pvz. Johnson's baby oil g.gif Juk ten irgi yra visokiu reibalu ir net ramuneliu arba alijosiaus ekstraktu...turbut irgi galetu tikt plaukuciams. Gal esat kuri bandziusi g.gif O gal man pirmai but bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 24 vasario 2008 - 19:53

QUOTE(dovzil @ 2008 02 24, 21:52)
Mergaites, va skaitau apie aliejus visokius plaukams...ziuriu kas specialius naudoja, kas ricinos, kas paprasta maistini alyvu alieju...o kazi kaip butu jei plaukucius pamaitint tuo vaikisku alieju pvz. Johnson's baby oil  g.gif  Juk ten irgi yra visokiu reibalu ir net ramuneliu arba alijosiaus ekstraktu...turbut irgi galetu tikt plaukuciams. Gal esat kuri bandziusi  g.gif  O gal man pirmai but  bigsmile.gif

nesu tikra, bet man rods ten viena chemija... gal kuri mamyte geriua zinos,palauk daugiau nuomoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 24, 22:42)
nesu tikra, bet man rods ten viena chemija... gal kuri mamyte geriua zinos,palauk daugiau nuomoniu  ax.gif



tiesa,ten vien parafinas..
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 24, 16:44)
o gal zinot ar  sante,weleda ar logona turi aliejaus butent plaukams kad naudot kaip kauke?idomu butu palyginti su barmune...


Sante neturi. Logona turi kokosų aliejų. o Weleda turi kaukę (aliejų mišinys)
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 24, 21:43)
tiesa,ten vien parafinas..

Aha doh.gif issifravau dabar kas ten i sudeti ieina.... schmoll.gif nenaudosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 24 vasario 2008 - 22:32