Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 16, 22:14)
Saukstelis per diena ar kaip?  smile.gif
Ir jauciasi poveikis?  bigsmile.gif


paprastai geriu po 2 aliejus -tad per diena kiekvieno po sauksteli. Esu jau 4-toje desimtyje, rauksliu neturiu, naudoju tik drekinamuosius kremus, bet manau, kad aliejus yra tikrai naudingas. Tik nereiketu persistenti, nes gali sutrikti pvz. kepenu veikla ax.gif
Mano sesers oda problematiska - sako semenu ir moliugu alieju gerimas pagerino odos bukle ax.gif
Graikisku riesutu alieju geriau vasara budama Maljorkoje (2-3 kartai per diena, pradejau dar LT) - nezinau ar nuo jo, nes retokai deginuosi, bet idegis tikrai buvo grazus ir ilgai laikesi

Atsakyti
Oi, atsiprasau, mergaites, ne selenu, o linu semenu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balandėlė30: 17 vasario 2008 - 16:21
Sveikos smile.gif
as tai tik alyvuogiu alieju bandziau.
bet va prisiskaiciau tai antradieni vazuosiu i cupa jojobos aliejaus smile.gif
tik va visur kur tik neskaiciau sako kad ji reikia skiesti, kad negalima gryno aliejaus deti nes jis yra per daug koncentruotas.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 17, 19:25)
tik va visur kur tik neskaiciau sako kad ji reikia skiesti, kad negalima gryno aliejaus deti nes jis yra per daug koncentruotas.


simondsiju alieju skiesti blink.gif , nu dar tokiu dalyku neteko skaityti niekada, o skaicius tikrai daug g.gif
schmoll.gif kazka painioji
Atsakyti
Esu bandžiusi ricinos aliejaus, bet labiau patiko alyvuogių smile.gif
Paskutiniu metu naudoju Dzintars aliejuką, tai jis man labiausiai patinka, lengviau išsiplauna.
Atsakyti
na man irgi labai idomu ar galima gryna alieju tept taip? unsure.gif
Atsakyti
man pats paciausias LANCOME hair sensation . Plaukai neriebeja, bet zvilga ir yra svelnus net paskilineje galiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2008 02 18, 08:31)
man pats paciausias LANCOME hair sensation . Plaukai neriebeja, bet zvilga ir yra svelnus net paskilineje galiukai thumbup.gif




mes cia kalbam apie naturalius aliejus.tu tikriausiai turi omeny lancome aliejuka plauku galams g.gif
Atsakyti
Aš dabar turiu argano aliejų, tai juo plaukus ir teplioju kartais.
Atsakyti
man vynuogiu kauliuku aliejus patiko, sis aliejus toks lengvesnis man pasirode, plaukams tiko idealiai, ir po to issiplove nesunkiai.. o netiko man alyvuogiu aliejus schmoll.gif teko kelis kartus plaukus perplaut, kad alieju isplaut is plauku, ir seip po jo mano plaukai nekaip atrode unsure.gif
Atsakyti
nu va, prisiskaiciau. sedziu dabar su alyvuogu aliejum ant galvos (kitokio neturejau), ziuresim kas bus biggrin.gif
ir dar vat as uzmaciau pas save didziausia maisa linu semenu, sakiau pabandysiu pasidaryti koki nuovira kita diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 16, 18:14)
kokiu tikslu ji geri?smile.gif


as geriu si alieju vietoj zuvu tauku, nes labai daug omega 3 riebiuju rugsciu. Noriu pagerit odos bukle (manau kazkiek grazesne oda, ne taip beri spuogeliais). Beto, jis valo zarnyna, kaip ir kunigunda78 apie tai uzsimine. Ir siaip jis labai naudingas turintiems problemu su skrandziu, t.y. gydant opas, labai gerai plaukams. Prisimenu mano seneliai kaime verseliams duodavo linu semenu, virdavo tokia "buza", tai kailis kaip blizgedavo , tai ojoj biggrin.gif lotuliukas.gif . As ir tepu kaip kauke siuo aliejum plaukus, man jis toks pat geraskaip alyvuogiu, labai patinka. Esu gerus ir moliugu alieju, sis tai skanus. irgi labai naudingas, turi daig cinko ir kt. mineralu. Planuoja vel pirkti.
Atsakyti