Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Balandėlė30 @ 2008 02 16, 16:26)
Karta ir as esu "palepinusi" savo plaukus alyvuogiu aliejumi, tai paskui kol isploviau...Teko per diena kokius 5 kartus juos plaut, kad neatrodytu sulipe. Po tokio eksperimento tik alergija isigijau nuo plovimo. Issausejo ir galvos oda, ir patys plaukai. Tai dabar apsiriboju specialia plaukus drekinancia kauke. O alieju vartoju tik maistui. Tiesa, selenu alieju kasdien isgeriu po sauksta. Skaiciau, kad jis tinka nuo kai kuriu ligu, taip pat padeda plaukams, odai ir nagams. Rezultatais kol kas nesiskundziu. smile.gif


Turbut priklauso ir nuo to, kaip ta alyvuogiu alieju vartoji..as asmeniskai dedu pasildyta ir kiazkur nuo puses plauku ilgio, saknu nelieciu ir paskui dukart galva perplaunu ir jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2008 02 16, 17:30]
Turbut priklauso ir nuo to, kaip ta alyvuogiu alieju vartoji..as asmeniskai dedu pasildyta ir kiazkur nuo puses plauku ilgio, saknu nelieciu ir paskui dukart galva perplaunu ir jokiu problemu smile.gif
[/quote

As irgi saknu nelieciau, ir pasildyta naudojau ta alieju. Mano pats plaukas storas ir gana siurkstus, tai manau, tokiam plauku tipui paprasciausiai aliejus netinka kaip kauke. Nors nieko pries tokias kaukes neturiu. As visada tik uz kuo naturalesnes priemones. Tik kartais reikia ilgai ieskot, kol atrandi geriausia.
Atsakyti
o as alyvuogiu alieju dedu ir ant saknu, galvos odos ir man be vargo per du plovimus issiplauna. Ir kokie fainuciai plaukai buna po tokios kaukytes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandėlė30 @ 2008 02 16, 17:26)
Karta ir as esu "palepinusi" savo plaukus alyvuogiu aliejumi, tai paskui kol isploviau...Teko per diena kokius 5 kartus juos plaut, kad neatrodytu sulipe. Po tokio eksperimento tik alergija isigijau nuo plovimo. Issausejo ir galvos oda, ir patys plaukai. Tai dabar apsiriboju specialia plaukus drekinancia kauke. O alieju vartoju tik maistui. Tiesa, selenu alieju kasdien isgeriu po sauksta. Skaiciau, kad jis tinka nuo kai kuriu ligu, taip pat padeda plaukams, odai ir nagams. Rezultatais kol kas nesiskundziu. smile.gif

Ir koks skonis tu selenu aliejaus? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 15, 15:26)
Mano irgi stori - patinka ir tinka alyvuogiu aliejus  smile.gif
Papildyta:
Gal zinot, kur gaut santalo (ang. sandalwood) aliejaus?

cia, gal NB arba Skonis ir kvapas turi pigesniu g.gif , dar buna Praxis, bet ir ten brangu

QUOTE(Balandėlė30 @ 2008 02 16, 15:26)
Tiesa, selenu alieju kasdien isgeriu po sauksta.

g.gif gal semenu?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 02 16, 22:15)
g.gif  gal semenu?

As irgi pagalvojau, kad gal linu semenu g.gif
Atsakyti
As ir linu semenu alieju kasdien po sauksta geriu. Fu... neskanus, kartus, bet as isigudrinau. Susipilu sauksta aliejaus i burna ir nenuryjus truputi vandens gurksteliu, tai tas aliejus prasiskiedzia, lyg "istirpsta", taip man jis malonesnis, lengvaiu praryju.
Atsakyti
QUOTE(Nawal @ 2008 02 16, 20:28)
As ir linu semenu alieju kasdien po sauksta geriu. Fu... neskanus, kartus, bet as isigudrinau. Susipilu sauksta aliejaus i burna ir nenuryjus truputi vandens gurksteliu, tai tas aliejus prasiskiedzia, lyg "istirpsta", taip man jis malonesnis, lengvaiu praryju.

Jei Aniros -tai kartus, lietuviskas -nea, nors lyginant su moliugu seklu, graikisku riesutu -vis tiek neskanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 02 16, 22:40)
Jei Aniros -tai kartus, lietuviskas -nea, nors lyginant su moliugu seklu, graikisku riesutu -vis tiek neskanus  ax.gif

O geriant kuris is ju yra veiksmingiausias groziui ? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 16 vasario 2008 - 21:19
QUOTE(Nawal @ 2008 02 16, 21:28)
As ir linu semenu alieju kasdien po sauksta geriu. Fu... neskanus, kartus, bet as isigudrinau. Susipilu sauksta aliejaus i burna ir nenuryjus truputi vandens gurksteliu, tai tas aliejus prasiskiedzia, lyg "istirpsta", taip man jis malonesnis, lengvaiu praryju.


kokiu tikslu ji geri?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 16, 20:53)
O  geriant kuris is ju yra veiksmingiausias groziui ?  biggrin.gif 4u.gif


Nauja kovos su senėjimu kosmetikos pramonės priemonė – moliūgai. Neseniai tyrimai parodė, kad moliūguose yra aminoakvanino – medžiagos, padedančios atkurti su amžiumi nykstančius kolageną ir elastiną, nuo kurių priklauso odos švelnumas ir tamprumas. Be to, moliūgų sėklų aliejuje gausu valančios ir atnaujančios odą salicilo rūgšties, o moliūgų lapai ir minkštimas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu.

Graikinių riešutų aliejuje rekordinis vit.E kiekis Taip pat jis mažina cholesterino kiekį kraujyje, saugo organizma nuo kancerogeninių medžiagų, jaunina, tonizuoja, jame daug Omega rūgščių, geriamas besikūdinant . Gerai veikia sausą odą arba esant uždegimams, saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, padeda greičiau gyti žaizdoms. Labai giriamas dar už tai, kad geriant padeda greičiau ir efektyviau įdegti

Semenu -daugiausia omega 3, valo organizma

Geriu juos pakaitom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 02 17, 00:09)
Nauja kovos su senėjimu kosmetikos pramonės priemonė – moliūgai. Neseniai tyrimai parodė, kad moliūguose yra aminoakvanino – medžiagos, padedančios atkurti su amžiumi nykstančius kolageną ir elastiną, nuo kurių priklauso odos švelnumas ir tamprumas. Be to, moliūgų sėklų aliejuje gausu valančios ir atnaujančios odą salicilo rūgšties, o moliūgų lapai ir minkštimas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu.

Graikinių riešutų aliejuje rekordinis vit.E kiekis Taip pat jis mažina cholesterino kiekį kraujyje, saugo organizma nuo kancerogeninių medžiagų, jaunina, tonizuoja, jame daug Omega rūgščių, geriamas besikūdinant . Gerai veikia sausą odą arba esant uždegimams, saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, padeda greičiau gyti žaizdoms. Labai giriamas dar už tai, kad geriant padeda greičiau ir efektyviau įdegti

Semenu -daugiausia omega 3, valo organizma

Geriu juos pakaitom  ax.gif

Saukstelis per diena ar kaip? smile.gif
Ir jauciasi poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti