Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai plaukams

Apklausa: Kuris iš jūsų naudotų aliejų buvo geriausias? (240 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
pamaniau,kad bus patogiau sneket apie ivairius aliejus vienoj temoj,be to aiskiai matysim, kurie populiariausi.
as kol kas balsuoju uz kokosu smile.gif
ricinos per sunkiai issiplauna,o varnalesu ypatingo efekto nepajutau smile.gif
Papildyta:
beje,kalbekim ne apie aliejukus-serumus plauku galiukams,o butent apie tuos,kuriuos laikom kaip kauke ir veliau isplauname smile.gif
Atsakyti
Laba vakara wink.gif is tiesu tai esu naudojusi tik dvieju rusiu aliejukus: kokosu ir varnalesu, bet va labiau patiko varnalesu, tai ir pasirinkau si ax.gif apie kitus nezinau nieko rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirinkau Jojoba aliejuką. Laikau jį per naktį, o ryte išsiplaunu. Super poveikis.
Dabar naudoju vynuogių kauliukų (reikia pabaigti ir vėlnusipirksiu jojoba). Neblogas.
O kur galima įsigyti sviestamedžio aliejuką? Norėčiau pabandyti.
Atsakyti
nubalsavau uz kokosu alieju smile.gif bet as tai va kaip dariau: nusipirkau maximoj indeli kokosu pieno (buna dvieju rusiu - liesesnis ir riebesnis (as emiau riebesni)), ir atidarius ant virsaus buvo tokia tirsta mase, tai kaip suprantu cia yra kokoso riebalai, tai ir issitepiau jais plaukus, palaikiau apie 20 min ir nuploviau, tai sakes kokie faini plaukai thumbup.gif taip gerai sudrekino plaukus, minksti tapo thumbup.gif reiks dazniau daryt tokias proceduras bigsmile.gif
o kur Vilniuj yra kokoso aliejaus pirkt? kiek ml ir kiek kainuoja?
Atsakyti
esu isbandziusi daug bet geriausia yra silto alyvogiu aliejaus kauke plaukams: reikia pasildyti maistini alyvuogiu alieju ir pirstu galais imasazuoti i galvos oda ir plauku galiukus palikti nuo 1val iki 12val gerai isskalauti
Atsakyti
balsavau uz midgdolu alieju. Dar turejau ricinos, varnalesu, alyvuogiu bandziau, bet tie labai sunkiai issiplove. Mano plaukai nera sausi. Ai dabar avokado turiu, tai visai fainas smile.gif Dar gundaus ant kokosu, turbut sekantis ir bus g.gif
Atsakyti
Aš bandžiau alyvuogių aliejų, varnalėšų ir jojobos, tai man jojobos labiausiai tiko ax.gif Bet labai norėčiau pabandyti linų sėmenų ir kokoso aliejus, tik kokoso tai niekur nerandu vilniuje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 10 03, 16:06)
Aš bandžiau alyvuogių aliejų, varnalėšų ir jojobos, tai man jojobos labiausiai tiko  ax.gif  Bet labai norėčiau pabandyti linų sėmenų ir kokoso aliejus, tik kokoso tai niekur nerandu vilniuje  schmoll.gif

pabandyk nusipirkt kokoso pieno biggrin.gif as su kokoso pienu siandien dariau kauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 10 03, 15:35)
nubalsavau uz kokosu alieju  smile.gif  bet as tai va kaip dariau: nusipirkau maximoj indeli kokosu pieno (buna dvieju rusiu - liesesnis ir riebesnis (as emiau riebesni)), ir atidarius ant virsaus buvo tokia tirsta mase, tai kaip suprantu cia yra kokoso riebalai, tai ir issitepiau jais plaukus, palaikiau apie 20 min ir nuploviau, tai sakes kokie faini plaukai  thumbup.gif  taip gerai sudrekino plaukus, minksti tapo  thumbup.gif  reiks dazniau daryt tokias proceduras  bigsmile.gif 
o kur Vilniuj yra kokoso aliejaus pirkt? kiek ml ir kiek kainuoja?



Kiek kainuooja kokosu penas ir kiek ten ml?
Atsakyti
įvairūs aliejai:)

cia galit paskaityt apie aliejus.VCUP'e yra jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 10 03, 16:44)
įvairūs aliejai:)

cia galit paskaityt apie aliejus.VCUP'e yra jie smile.gif


Aš čia ir perku, tik vat kokoso čia nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 10 03, 16:36)
Kiek kainuooja kokosu penas ir kiek ten ml?

400 ml indelis kainuoja apie 5 lt, bet parasyta, kad per 3 dienas sunaudot.. tai galima ir kaip plauku kauke panaudot ir maistui tinka biggrin.gif
Atsakyti