Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Zinot, merginos, gai tai egoistiska, bet visuomet gyvenkite del saves, ne del tevu, ne del vaiku, ne del aplinkiniu o tik del saves. Tik pati budama laiminga galesite suteikti laimes savo vaikams ir savo artimiems zmonems. Todel, jei vyras blogas, spjaukite, ieskokite kito, jei darbas blogas, spjaukite ir ieskokite kito ir.t.t. Gal tai keista, bet si filosofija man atejo po 30 metu, tiesiog suejo 30 ir galveleje kazkas susisuko bigsmile.gif Aisku, taip elgtis reikia drasos, bet mes stiprios, galime viska.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 23, 11:13)
Zinot, merginos, gai tai egoistiska, bet visuomet gyvenkite del saves, ne del tevu, ne del vaiku, ne del aplinkiniu o tik del saves. Tik pati budama laiminga galesite suteikti laimes savo vaikams ir savo artimiems zmonems. Todel, jei vyras blogas, spjaukite, ieskokite kito, jei darbas blogas, spjaukite ir ieskokite kito ir.t.t. Gal tai keista, bet si filosofija man atejo po 30 metu, tiesiog suejo 30 ir galveleje kazkas susisuko  bigsmile.gif  Aisku, taip elgtis reikia drasos, bet mes stiprios, galime viska.

Tai yra sunku..mus aukliejo tai, kad reikia viska daryti, ne taip kaip nori o taip kaip 'reikia"
Tacia TU ESI TEISI!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 23, 10:13)
Zinot, merginos, gai tai egoistiska, bet visuomet gyvenkite del saves, ne del tevu, ne del vaiku, ne del aplinkiniu o tik del saves. Tik pati budama laiminga galesite suteikti laimes savo vaikams ir savo artimiems zmonems. Todel, jei vyras blogas, spjaukite, ieskokite kito, jei darbas blogas, spjaukite ir ieskokite kito ir.t.t. Gal tai keista, bet si filosofija man atejo po 30 metu, tiesiog suejo 30 ir galveleje kazkas susisuko  bigsmile.gif  Aisku, taip elgtis reikia drasos, bet mes stiprios, galime viska.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš taip ir gyvenu bigsmile.gif bigsmile.gif buvau nelaiminga užbaigiau santykius su ex, na tai kas, kad dabar esu vieniša mama, užtat laiminga mama rolleyes.gif ir vaikas auga laimingas matydamas mane laimingą ax.gif
jei būčiau gyvenusi pagal tėvus,ar senesius, galimas daiktas kad bučiau toli nuo Lietuvos užrakinta namie ir dar su mėlyne po akim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 04 29, 09:30)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif aš taip ir gyvenu bigsmile.gif  bigsmile.gif  buvau nelaiminga užbaigiau santykius su ex, na tai kas, kad dabar esu vieniša mama, užtat laiminga mama rolleyes.gif  ir vaikas auga laimingas matydamas mane laimingą ax.gif
jei būčiau gyvenusi pagal tėvus,ar senesius, galimas daiktas kad bučiau toli nuo Lietuvos užrakinta namie ir dar su mėlyne po akim unsure.gif

drinks_cheers.gif ir as ir as esu vienisa ir labai laiminga !!!
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2008 05 01, 22:49)
drinks_cheers.gif  ir as ir as esu vienisa ir labai laiminga !!!


drinks_cheers.gif Jungiuosi prie laimingu mamu smile.gif bet manau, mes tokios saunios ilgai vienisos neuzsibusim smile.gif busim laimingos mylimos moteris smile.gif ir mamos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
as tai pat lieku su dviem mazais suneliais,labai bijau
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2008 05 05, 22:53)
as tai pat lieku su dviem mazais suneliais,labai bijau


o ko bijei?
Atsakyti
Aš irgi likau viena su 2 vaikais, bet tai visai nesutrukdė sutikti kito mylinčio žmogaus. Tikrai nieko nebijokit, ateis laikas ir sutiksit sau skirtus. Vaikai ne kliūtis.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif , paskaitinejau jusu pasisakymus ir pati nusprendziau parasyti savo istorija ax.gif . Pries keturi metus issituokiau su parteneriu, su juo isbuvome 15 metu. Buvo visko..ir gero, bet kai atsirado pinigai, pavirto gyvenimas pragaru doh.gif . Naktiniai negryzimai, isdavystes viena po kitos, nesiskaitymas ir panasiai..na kas ta patyre, mane supras. Kenciau 5 metus kosmaro, bijojau viena su dviem vaikuciais likti, kenciau ir nepriteklius, nors pinigu netruko, bet...jis isivaizdavo, kad tai jo..vadino mane kvaile ir sake, kad isdavystes man tik vaidenasi, bet viena diena, visai netiketai viskas iskylo i pavirsiu...kaip sakoma: yla is maiso islindo..tada dar pakentejusi du men. nusprendziau, kad jis privalo iseiti, nes daugiau to nepakesiu..praejau kosmara, puse metu jis mane terorizavo ir persekiojo, nors gyveno jau su kita..Po tokio laiko atsitiesiau, turejau drauga, bet tai suzinojes mano ex toki cirka iskrete, kad doh.gif doh.gif , pradejau is karto tvarkyti dokumentus, pasiunciau po velniu drauga, nes sakiau, kad mano sprendimas turi buti be niekeno itakos..taigi po metu pagaliau gavau laisve, baigiau mokslus ir pradejau gyventi..nenorejau jokiu vyru, bet po pusmecio vienas sugebejo i mano sirdy isiskverbti wub.gif .Grazu ir gera, bet vienas netyciukas ir pagalvojau, kad dabar tai chana...gerai apgalvojau ir nusprendziau gimdyti, jokiu isvalymu schmoll.gif . Baisu buvo, bet dabar thumbup.gif , nesigailiu, o kad esu viena, manes visiskai netrikdo..Laisve, dziaugsmas, draugai ir mylintis vaikai..viskas salia, o kai reiks smileysex.gif , tai ir bus...Nezinau, ar dar kada galesiu myleti koki vyra blush2.gif jiems tik parodyk tikrus jausmus, tai kazkokie nesusipratimai prasideda. Bet vaikai tureti drauga tikrai ne kliutis..Isitikinau, tik reikia noro, bet jo dar nera...
Atsakyti
o as ji myliu... o jam mano meiles nereikia...jis myli kita sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 14, 10:46)
o as ji myliu... o jam mano meiles nereikia...jis myli kita sad.gif


Ir as taip jauciausi verysad.gif , bet dabar suprantu, kad neverta kankintis del to doh.gif . Skoma: musu sirdyje yra mazytes kapinaites, kuriose palaidojam tuos, kuriuos labai mylejom mirksiukas.gif . Neliudek, viskas praeina su laiku. Tik reikia ieskoti stiprybes islaukti. Cia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif , kad sirdelej miela butu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarkize @ 2008 05 14, 12:42)
Ir as taip jauciausi  verysad.gif , bet dabar suprantu, kad neverta kankintis del to  doh.gif . Skoma: musu sirdyje yra mazytes kapinaites, kuriose palaidojam tuos, kuriuos labai mylejom  mirksiukas.gif . Neliudek, viskas praeina su laiku. Tik reikia ieskoti stiprybes islaukti. Cia tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif , kad sirdelej miela butu  wub.gif


Aciu smile.gif uz supratima..
isivaizduojat koks nieksas.. jis dabar savo naujai meilei deklaruoja, kad as is vis nesilaukiu doh.gif na kas per zmogus doh.gif kaip man jaustis.. siaip as jau tuoi tuoi gimdysiu uz 2savaiciu
Atsakyti