Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Tai bent stebuklas, Vokietuke - trynukai!!! Sveikinimai!!!!

Tik, moterys, neburnokit ant tų vyrų taip baisiai - kaip jūs ką nors rasite, jei toji "vyriška giminė" tokia bloga jums dabar atrodo?..
AgnePagne, dėl aukštojo išsilavinimo irgi lazdą perlenkiate - ne kiekvienas, nebaigęs aukštojo, stokoja intelekto, galima sakyti atvikščiai - aukštasis išsilavinimas dar nerodo žmogaus kokybės. Pati studijavau architektūrą - tarp nuostabių, talentingų žmonių bakalaurą, ir net magistrą gauna ir "locheliai"... Diplomas nėra patikimas kriterijus, vertinant žmogų...
Atsakyti
Labas, visoms. As taip pat pries 3 metus uztrenkiau duris saviskiui, o oficialiai issiskyriau beveik pries metus. Galiu pasakyti tik tiek, kad nera ka lyginti laimes atzvilgiu buvusi ir dabartini gyvenima. Nesijauciu vienisa, turiu 4 perliukus ir apie vyrus retai pagalvoju. Manau jei bus skirtas, pajausi sirdim. Ir likimas pats nuspres, kada tau ko reikia smile.gif Jau geriau gyventi be vyro, negu dar isgyventi kazka panasaus.
Atsakyti
QUOTE(Uksi @ 2007 10 03, 11:35)
Po kol kas ir as jauciuosi labai panasiai kaip tu, Editoshka. Gal del to kad ir situacija labai panasi: esu ka tik palikta su dviem mazais vaikai.... Bet po truputi stojuosi ant koju. Labai noreciau jaustis taip kaip dauguma cia rasanciu: gyventi be diedu, uzsiimti kuryba, bet vakare atsigulus i tuscia lova uzeina siza. Negaliu as taip.

As laukiuosi ir auginu metuku mergaite, o jis isimylejo kita... JAUCIUOSI TRAGISKAI!!!!! Bet kita vertus, reikia vel viska pradeti is naujo..man vyro reikia..noriu sekso, meiles, romantikos, vakarienes dviem..vyriko kvapo namuose.. visada man reikejo draugo,,..niekad negalejau but viena.. tik kaip man cia dabar susirasti sau ka nors, be le ko juk nenoriu... noriu turtingo, mylinciio, istikimo, kuris mane su vaikais kartu ant ranku nesiotu smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 03 31, 23:28)
As laukiuosi ir auginu metuku mergaite, o jis isimylejo kita... JAUCIUOSI TRAGISKAI!!!!! Bet kita vertus, reikia vel viska pradeti is naujo..man vyro reikia..noriu sekso, meiles, romantikos, vakarienes dviem..vyriko kvapo namuose.. visada man reikejo draugo,,..niekad negalejau but viena.. tik kaip man cia dabar susirasti sau ka nors, be le ko juk nenoriu... noriu turtingo, mylinciio, istikimo, kuris mane su vaikais kartu ant ranku nesiotu smile.gif blush2.gif

Jei nori butinai turesi!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kad Tavo zodziai Dievui i ausi nuetu smile.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tamas guna @ 2007 12 10, 12:33)
Brangute, ar Tavo aplinkoje yra vyrų, kurie Tau atrodo tinkami į porą? Gal bėda ne tame, kad vyrai tavęs "neima"? Gal bėda, kad gerų LAISVŲ vyrų nėra?
Aš jau antro vaikelio laukiuosi, galvojau - na dabar tikrai pasmerkta vienišumui... Bet kai pažiūriu į savo jaunas koleges, kurios vaikelių neturi - tai joms dėl vyrų tos pačios problemos - nėr gerų vyrų... O pažiūriu savo kolegas vaikinus - koks baisus, netikęs būtų, bet "paną" turi. Ima atrodyti, kad vyrų labai trūksta. Tenka būti vienai arba tenkintis prastesniu už save, nes geri jau "rezervuoti"...

Reikia buti dar geresne uz visas geras.. tada ir gera vyra turesi... nors, blogi vyrai labai mgsta pasinaudoti geromis mergatemis..o blogosioms daznai gerieciai atitenka..
pati sau papriestarausiu... gal verta buti "sterva" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 03 31, 23:28)
As laukiuosi ir auginu metuku mergaite, o jis isimylejo kita... JAUCIUOSI TRAGISKAI!!!!! Bet kita vertus, reikia vel viska pradeti is naujo..man vyro reikia..noriu sekso, meiles, romantikos, vakarienes dviem..vyriko kvapo namuose.. visada man reikejo draugo,,..niekad negalejau but viena.. tik kaip man cia dabar susirasti sau ka nors, be le ko juk nenoriu... noriu turtingo, mylinciio, istikimo, kuris mane su vaikais kartu ant ranku nesiotu smile.gif blush2.gif

bet tai tu daug nori... 4u.gif o man kazkaip nesinori nieko, nei vyro, nei kvapo, nei spinta su kuo nors dalintis, nei kojines vonoj rankiot lotuliukas.gif 4u.gif gerai ir vienai, ir nesvarbu, kad su dviem vaikais. manau, kai ateis tas laikas, atsiras ir tas zmogus, su kuriuo GALBUT noresiu but... blush2.gif nes poto ka patyriau, antro nesinori visiskai.
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 03 31, 22:28)
As laukiuosi ir auginu metuku mergaite, o jis isimylejo kita... JAUCIUOSI TRAGISKAI!!!!! Bet kita vertus, reikia vel viska pradeti is naujo..man vyro reikia..noriu sekso, meiles, romantikos, vakarienes dviem..vyriko kvapo namuose.. visada man reikejo draugo,,..niekad negalejau but viena.. tik kaip man cia dabar susirasti sau ka nors, be le ko juk nenoriu... noriu turtingo, mylinciio, istikimo, kuris mane su vaikais kartu ant ranku nesiotu smile.gif blush2.gif



Įsimylėjo kitą... Tai pas tą kitą ir pabėgo?
Ar jūs susituokę? Ar abu vaikeliai yra jo?

Klausiu, nes gal čia tokia situacija - šeima, vaikai... Vyras įsimylėjo kitą, bet supranta, kad tai laikina, o žmona yra žmona... Praeis tas įsimylėjimas, negi dėl to šeimą ardys?
Atsakyti
QUOTE(Tamas guna @ 2008 04 20, 13:44)
Įsimylėjo kitą... Tai pas tą kitą ir pabėgo?
Ar jūs susituokę? Ar abu vaikeliai yra jo?

Klausiu, nes gal čia tokia situacija - šeima, vaikai... Vyras įsimylėjo kitą, bet supranta, kad tai laikina, o žmona yra žmona... Praeis tas įsimylėjimas, negi dėl to šeimą ardys?

Na, deje cia ne ta situacija, kada seima namai.. niekada jam to nereikejo, o moteru jis visada turejo daugiau nei viena wink.gif
bet man tas jau nebesvarbu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Netycia ikisau cia nosyte ir noriu trumpai papasakoti. As 15 metu gyvenau su savo vaiku tevu (turiu sunu ir dukra ), grazus, pakankamai uzdirbantis ir siaip visai neblogas, nepavydus buvo, bet meiles verysad.gif . Atejo laikas kai sutikau kita zmogu, gerokai vyresni, ne turtuoli ir pavydu lotuliukas.gif , bet labai mylinti ir ka... Mes jau tuoj metai kaip vyras ir zmona. Abu mes issiskyreme su buvusiaisiais ir gyvename sau graziai gal savo leliuka suorgavizuosime.
Isvada: ir 2 vaikai laimei nekliutis 4u.gif
Atsakyti
Atejo ir man tas laikas ,kai isvis nesinori jokio vyro tureti salia,mano suneliai- tai visas mano gyvenimas ir laime ir meile,romantika ir kitokios meiles man nereikia !!!
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 22, 09:26)
Isvada: ir 2 vaikai laimei nekliutis 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 22, 11:26)
Sveikos. Netycia ikisau cia nosyte ir noriu trumpai  papasakoti. As 15 metu gyvenau su savo vaiku tevu (turiu sunu ir dukra ), grazus, pakankamai uzdirbantis ir siaip visai neblogas, nepavydus buvo, bet meiles  verysad.gif . Atejo laikas kai sutikau kita zmogu, gerokai vyresni, ne turtuoli ir  pavydu  lotuliukas.gif , bet labai mylinti ir ka... Mes jau tuoj metai kaip vyras ir zmona. Abu mes issiskyreme su buvusiaisiais ir gyvename sau graziai gal savo leliuka suorgavizuosime.
Isvada: ir 2 vaikai laimei nekliutis 4u.gif


Tavo isvada labai man kelia nuotaika drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti